Saki to šeit!

Kas būs tālāk.?! (9)

hiperkeri 12.04.13 23:45:44
jā,izlasi to Zvaigznes apgāda grāmatu`rīkojies kā sieviete,domā kā vīrietis`.par sliktu jau nenāks.

hiperkeri 12.04.13 23:43:53
bērniņ,cik Tev gadiņu?:) Piedod,bet atgādina kaut ko no `Sīrupa` vēstulēm tālajā 1997...
vairāk vajag runāties reāli,ne caur sms,@....utt...un pieaugt.
un pieaugt,pirms radāt bērnus.

hiperkeri 12.04.13 23:43:53
bērniņ,cik Tev gadiņu?:) Piedod,bet atgādina kaut ko no `Sīrupa` vēstulēm tālajā 1997...
vairāk vajag runāties reāli,ne caur sms,@....utt...un pieaugt.
un pieaugt,pirms radāt bērnus.
Viesis
dinija 12.04.13 17:55:10
linda32

vari lūdzu uz e-pastu man atsuutiit ko siikaak. Man ir liidziiga probleema, skiet ka nepaardziivoshu to visu.
Viesis
linda32 07.04.13 21:20:50
Bet Tu sākumā pamēģini ar viņu vēlreiz izrunāties,varbūt pagatavo romantiskas vakariņās,sveču gaismā ar vīnu,tas palīdzēs nedaudz atraisīties,vīna glāze kā zināms nedaudz atslābina:)
jo es tiešām nezinu kā man būtu bijis,varbūt arī vajadzēja saņemties un visu savam mīļotam izstāstīt kā jūtos,bet es diemžēl nebiju tik stipra un 8 mēnešus mocījos neziņā un neizpratnē,līdz griezos pie tā cilvēka ko man ieteica draudzene lai atgūtu mīļumu atpakaļ.. bet Tu tiesām pamēģini izrunāties :)
Lai Tev veicas:)
Viesis
linda32 07.04.13 21:17:56
Sveika,cik zināms stāsts,katrai no mums ir kas līdzīgs bijs jāpiedzīvo...
arī man bija grūti lūgt otru iespeju jo baidījjos saņemt atteikumu,un to es nebūtu pārdzīvojusi..
tā vietā es izdarīju ko pavisam sev neraksturīgu,un īsti nepieņemamu lietu..patiesība viena no manām draudzenem man sagrozīja galvu..sāka stāstīt par visādam maģijas lietam un kā varot dabūt atpakaļ mīļoto bes sāpēm un pārdzīvojumiem..un tāda emocionāla brīdi es arī paklausīju viņas padomam,un griezos pēc palīdzības pie viņas ieteiktā cilvēka... sākuma biju nobijusies,nezināju ko teikt ko tieši runāt ar vinu,bet tas cilveks jau tā pat visu saprata no manām acīm nolasīja un tā soli pa solītim 3 nedēļu laika atguvu savu mīļoto:) nu jau pagājis labs laiciņš un joprojām dzīvojam atkal kopā un laimīgi,galvenais ABI ne viss es viena vai viņš vien,bet ABI kopā :)

cerite 28.03.13 18:45:38
Pasaki skaidri un gaiši ,ka gribi būt ar viņu kopā.Ja viņš atkal izdomā atrunas-viņam tas nav vajadzīgs.

rebeka 28.03.13 17:58:03
lelorty

Šāds stāsts dzirdēts bieži, ko lai saka, ja redzi jūsu attiecībām nākotni, mēģinat otro reizi visu sākt, nu sliktāk jau nebūs... ja nonāksiet līdz šādai situācijai vēlreiz, tad vismaz būs pilnīgi skaidrs kas un kā....
Viesis
lelorty 28.03.13 16:57:13
Esmu nesaprašanā un ceru kad varbūt kāda no jums spēs man palīdzēt un saprast ko man darīt.
Biju kopā ar puisi gadu un pāris mēnešus. Dzīvojām kopā 7 mēnešus. Seks bija labs neko pieņemt neko atņemt bet kad vienu dienu uzzināju kad viņš sarakstās ar citu meiteni kaut kas apstājās. Piedevu to muļķību jo saraksti pati izlasīju un sapratu kad nekas īpašs tur nav tomēr izteicu kad man tas nepatīk. Viņš nožēloja izdarīto. Bet pēc tās reizes seks mūsu starpā bija maz. Nespēju vairs gribēt viņu tik loti kā pirms tam. Viss aizgāja tik tālu kad strīdoties pateicu daudzas lietas kuras patiesībā pat nedomāju bet tajā brīdī vienkārši vis nāca ārā nez no kurienes. Pateicu kad gribu šķirties no viņa. Nākamā dienā mierīgāk runājot pateicu kad to tā nedomāju tikai kad ir grūti. Viņš bija tas kas pateica kad vajadzētu padzīvot atsevišķi un pārdomāt kļūdas ko esam pieļāvuši un saprast ko vēlamies, pieminēja kad nešķiramies pavisam. Bija pagājušas divas tikai divas dienas no viņa šķirti bet sapratu ko vēlos, vēlējos turpināt mūsu attiecības pāršķirot jaunu lapu visam un aizmirst to kas bija noticis, bet tieši tajā pašā dienā jautājot viņa kā jūtas un vai ir kaut ko domājis par to ko vēlas viņš,viņš atbildēja kad nezinot ko darīt, bet vakarā jau paziņoja man kad vēlas palikt tikai draugi. Teica kad mīlot mani bet neticot kad varot kaut kas mainīties.
Esmu apjukusi jo no tā brīža kad viņš to pateica tik un tā turpina man rakstīt,jauta ka iet un ko daru, vakaros vienmēr pasaka arlabunakti. Saka ka viņam esot grūti.
Es gribētu lūgt mūsu attiecībām vēl vienu iespēju, bet vai to darīt?
Varbūt jūs varat padalīties ar savam domām ko darīt, jo pašai ir grūti saprast ko darīt ļaut iet viņam vai lūgt iespēju. Neesmu līdz šim bijusi šādā situācijā.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv