Saki to šeit!

Nesaprotu savas jūtas. (3)

sintii 17.03.13 16:52:08
es ar omāju tieši tāpat, jo galu galā tas puisis ir aizbraucis prom, bet blakus Tev ir virietis, kurš Tev patiik :)
tātad, ļaujies burvībai un izbaudi to kas Tev ir blakus ;)

ivetta 17.03.13 16:31:48
Sveika, kili!
Teikšu Tev tā - izbaudi mirkli! Ļauj, lai viss norit neiespringstot ar domām, kas un kā.
Viesis
kiii 16.03.13 20:14:25
Labvakar, dāmas! :)
Vēršos pie jums pēc palīdzības, vēlos saprast, kādas īsti ir manas jūtas pret konkrēto cilvēku.
Tātad, ir tā, ka esmu iemīlējusies kādā puisī, ļoti iemīlējusies, bet viņš uz pāris mēnešiem aizbrauca uz ārzemēm, esam jau izrunājuši mūsu attiecības, mīlestība ir, bet kopā neesam, jo šis plānojis uz ārzemēm pārvākties pavisam, tik vien kā draugus Latvijā apciemos ik pa laikam, sapratu, ka attālums tomēr ir šķērslis mūsu attiecībām, lai cik ļoti es viņu arī mīlētu.
Lai vai kā, mēģināšu to visu izskaidrot pēc iespējas īsāk un saprotamāk. Pirms dažiem mēnešiem iepazinos ar citu puisi- simpātisks, interesants, kluss, jauks, savā ziņā piesaista. BET, iepazīstot tuvāk, biežāk ar viņu pavadot laiku, sapratu, ka viņš man patīk, ļoti patīk. Tā sajūta, ka esot kopā ar viņu man ir labi, un jūtas nav tās, kas man būtu pret parastu draugu, liekas, mūs saista kas vairāk par tuvu draudzību, esmu viņam ļoti pieķērusies, bet mīlēt- nemīlu! Tagad nu izprotiet mani, mīļās dāmas, jo pati sevi neizprotu, vai varētu būt tā, ka es nespēju iemīlēt šo puisi, jo jau mīlu cilvēku, kurš aizbrauca projām? Ar aizbraukušo vīrieti uzturu kontaktus, katru dienu čatojam... ak, nu dien, nespēju izskaidrot šo situāciju. Kā man iemīlēt šo te puisi, kurš man patīk? Ar ko man sākt?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv