Saki to šeit!

Viņš grib precēties es nē! (10)

kimbra 14.03.13 13:47:47
Nu tad precies ar to, kuru nemīli, lai tik nepaliktu viena :D Bāc... ko tad Tu gribēji dzirdēt?? Ja Tev saka, lai precies- tad Tu šaubies. Bet, ja saka, lai neprecies- tad atkal baidies palikt viena!!! Šeit Tev neviens neko priekšā nepateikt- mēs nevaram Tavas jūtas / sajūtas sajust!!!
Viesis
saulcerite 14.03.13 13:31:02
Viegli teikt negribi-neprecies. un ja sanāk ka neatrodu savu mīlestību un tad būs japaliek vienai....tas viss kopā, rada šaubas un bailes.

cerite 13.03.13 19:31:31
Negribi -neprecies,ko tur daudz domāt,

smukaa 13.03.13 18:20:11
Nabaga saulcerite! :D Tikko vienas problēmas beidzās,jau atkal jaunas..bet varbūt tās pašas ;) :D
Viesis
saulcerite 13.03.13 14:01:04
varbūt arī bailes palikt vienai, bet no otras puses padomāt vel esmu ļoti jauna, lai steigtos precēties. Tiešām nezinu kā pareizi darīt.

kimbra 13.03.13 13:04:43
"Es viņu nemīlu, bet padomājot ka man jau 28 gadi, liekas ka laiks veidot ģimeni."- te jau viss pateikt! Tā ka Tev tik jāizlemj, vai spēsi veidot ģimeni ar vīrieti, ko ne mīli!

Es personīgi nekad neesmu sapratusi to būšanu kopā tikai tāpēc, lai nebūtu viena, tāpēc, ka laiks bērniem un ģimenei, vecums tāds... es nez, nekādīgi šito nesaprotu!!! Tā tik atņem sev iespēju satikt īsti mīlestību. Vai arī sanāk būt kopā ar "pagaidu variantu", kamēr nez no kurienes uzradīsies lielā love..... Un tas atkal nav godīgi pret pašreizējo partneri- sanāk, ka esat kopā, bet paralēli tiek izskatīti arī citi varianti?!?!

spotorno 13.03.13 12:08:19
Sveika,
es nedaudz nesaprotu, kāpēc kā izšķirošo kritēriju Tu izvēlies - "vēlmi būt kopā" nevis to, vai pastāv mīlestība Jums vienam pret otru. Tas arī rada visas problēmas. Attiecības būtu jāuzsāk tad, kad abi viens otru mīl, nevis tad, kad starp abiem vai vienam pastāv šaubas un attiecības veido "pseido mīlestības" veidā. Lūk arī ir sekas tik nepareizam lēmumam.
Kā vispār tā ir sanācis, kā situācija vispār tā varēja tik tālu aiziet pašplūsmā, ka vīrietis lūdz Tavu roku, iepriekš nepārliecinoties, ka Tu viņu mīli? Vai varbūt Tu esi devusi tādu priekšstatu un viņš ir pārpratis?

Izrunājiet beidzot savas jūtas vienam pret otru. Izrunājiet, ko katrs no jums saprot ar attiecībām, mīlestību, laulību, kopdzīvi, kas kuram uzskatāms par krāpšanu.
Šādus fundamentālos jautājumus bija jāizrunā jau sen, sen, iepazīšanās laikā nevis novilkt visus pamatus līdz tādai situācijai.

Un tagad, vai 28 gadi nozīmē to, ka Tu vairs nevarēsi satikt savu patieso mīlestību? Labāk pagaidīt un satikt īsto, nevis dzīvot ar nemīlošu cilvēku, cerot, ka atnāks mīlestība. Par sekām taču jāpadomā ir iepriekš, nevis pēcāk kā tagad "vicināties ar dūrēm" - "dāmas palīdziet, nezinu teikt vai neteikt, es piekrāpu savu vīru..."

Vēlu tev nonākt pie konsensusa, galvenokārt, jau pašai ar sevi. Pārdomā ko tu gribi, nav tās tavu iespējamo rīcību un lēmumu sekas neparedzamas. Jo vairāk domāsi par sekām, jo mazāk kļūdu un problēmu būs :)
Viesis
saulcerite 13.03.13 08:36:26
Tā ir drausmīga sajūta, kad nav pārliecības par sevi. Vienu dienu liekas, ka jā velos ar so cilveku būt kopā, tad atkal nākamajā dienā šaubies.

krx 13.03.13 08:34:23
Ja tik ļoti to negribas, tad arī nevajag! Tikpat labi taču var apprecēties arī ar brāli tad :)
Viesis
saulcerite 13.03.13 08:32:48
Sveikas!
Ja varat dodiet padomu, ko man darīt. mans draugs vēlas precēties, bet es neesmu par sevi pārliecināta. Es viņu nemīlu, bet padomājot ka man jau 28 gadi, liekas ka laiks veidot ģimeni. Uncerēt ka ar laiku viņu iemīlēšu.
Paldies.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv