Saki to šeit!

Vai tiešām tā vienkārši nevar padejot?! (8)

smukaa 11.03.13 11:52:46
dincha - nākošreiz saki "jā" un dod bučot roku :D

noelle 11.03.13 10:50:27
es parasti neeju uz klubiem, lai man tur pievērstu uzmanību :D Es eju DEJOT, jo man patīk dejot, patīk dejot pie skaļas mūzikas, patīk dejot tur, kur ir daudz cilvēku. Dejošana deju nodarībās nav tas pats, kas dejošana klubā. Līdz ar to šeit neredzu alternatīvu.

Jā, arī man nereti traucē un kaitina zemāk minētie kadri. Par laimi, pēdējā laikā tomēr dodos dejot kopā ar draugu, līdz ar to šī problēma atkrīt, bet, ja būtu vientuļa meitene un man kāds šādi "piecirstu", dabūtu pa ļipu.
Viesis
bluma 11.03.13 10:44:44
Ejot uz naktsklubiem un bāriem, mums jau ir zināms kāda būs atmosfēra un ko cilvēki parasti tur meklē. Tā tiešām ir dulla sabiedrība, un parasti tur meitenes iet, lai viņām pievērstu uzmanību. Savādāk jau varētu dejot mājās. Es organizēju dejas dienas laikā, bez apreibināšanos un citām interesēm, vienkārši, lai sanāktu kopā un brīvi izkustētos un būt jautri. Atsaucība nav liela, lai gan cilvēki grib vienkārši padejot, tomēr izvēlas naktsklubus un bārus...
Viesis
lozeroze 10.03.13 21:37:53
Ejot uz nakstsklubiem bieži nācies ievērot, ka džeki vispār neapzinās robežas.Pašai ir nācies redzēt kā kādai no manām draudzenēm vienkāršas dejas laikā pilnīgi nepazīstams džeks uzmācas tā it kā apkārt neviena nebūtu, tas ko tu jau pieminēja lien bučoties, vai gramstās un visādi citādi - es to saucu "slienājās".:D Liekas, ka mūsdienās tas viss ir aizgājis tik tālu...fui...bez tam no higēnas viedokļa liekas, ka vispār šādos variantos nav ko apspriest. Iespējams pirms tam viņš jau vairākas tā mēģinājis noskupstīt. Manuprāt, skūpstīšanās ir intīma lieta, kas ir jābauda, nevis kaut kā tā garām ejot- gluži kā sasveicinoties. Bet attiecībā uz džekiem kuriem ir tālākejoši mērķi par dažiem skūpstiem, man vispār nav ko teikt. Izbadējušies, izmisuši vai kā citādi viņi ir pārņemti ar dzīvnieciskām tieksmēm, un tādi viņi nakstsklubos tusējas bieži, tādus var atpazīt, jo viņi uz klubu jau atnāk ar mērķi kādu ievilkt gultā.Manuprāt, šādās situācijās ir jānovērtē, ja puisis tevi uz deju ir uzlūdzis pieklājīgi, ietur kā teik distanci, tad viss ir ok. Bet ja notiek mērķtiecīga uzmākšanās, tad es šādās situācijās ar pāris vārdiem aizraidu to puisi - "pāris vietas tālāk", lai meklē izpriecas citur.Tādas ir manas domas.

rebeka 10.03.13 17:00:56
Uz klubiemeju izdejoties tikai ar draudzenēm... nekad neesmu gajusi ar kadu svešu puisi dejot, jo zinu, ka neko vairāk kā vakara nobeigumu viņa gultā nevienam no viņiem nevajag, tāpēc arī uzreiz atsaku. Es gan nezinu kā darītu ja būtu brīvas meitenes statusā, tad jau noteikti gribētos iepazīšanās nolūkos padejot arī aršiem puišiem, bet nekādāgadījumā neļautu ne bučot ne kā savādāk intīmi uzvesties...

linduchy 10.03.13 15:51:53
Ja vīrietis sāk uzvesties kā nogribējies marta kaķis, tad pametu viņu divvientulībā ar savu gribuli un dodos dejot ar nākamo ;)

spotorno 09.03.13 18:39:40
Vienkārši neapgrozos tādā nekotrolējamā, dullā sabiedrībā. Tur taču visu ko var sagaidīt pret savu gribu - kāds sāks dupsi čamdīt, kāds krūtis, kāds skūpstīt vai vēl sazin ko sliktāku, nerunājot jau par to piesmēķēto un gaismā virmojošo alkohola smaku. Nu pretīgi, lai neteiktu vairāk. Manuprāt, gaumīgi izdejoties var deju nodarbībās, atrodot dejas pēc savas gaumes, turklāt var pierakstīties kopā ar draudzenēm, tādā veidā nezūd ne jautrība draugu lokā, nedz arī tiec pakļauta nekontrolējamas sabiedrības izgājieniem :)
Viesis
dincha 09.03.13 18:33:34
Sveikas! Kā jau pēc smagas darba nedēļas,izdomājām ar draudzenēm iet izklaidēties kādā no Vecrīgas naktsklubiem. Protams,bez dejām neiztikt. Bija arī kāds,kurš vēlējās divatā padejot un es neatteicu,jo puisis likās jauks. Dejojām,dejojām un tad viņš jautāja,vai var mani noskūpstīt. Es neļāvos,bet viņš vienalga neatkāpās,jautājot,kāpēc utt. Man tas vienkārši sķiet nepieņemami,skūpstīties ar tiko iepazītu čali,kāpēc nevar vienkārši padejot un izklaidēties,nedomājot ne par ko intīmu? Kā jūs tiekat galā,ja jums ir šāda situācija gadījusies,ka jūs piekrītat padejot ar puisi,bet reāli viņam ir citi mērķi? Kā Jūs viņus esat atšuvušas?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv