Saki to šeit!

Likt sevi iemīlēt..? (8)

hiperkeri 23.05.13 12:17:44
iesaku vairāk iet uz sporta zālēm,nodarboties ar ko fizisku,lai nebūtu laika domāt par šādām lietām un sevi iekšēji grauzt.Laiks visu noliks vietā un pie vietas.Cieni sevi un citus un neļauj sevi šādi vazāt, jo mīlas trijstūri nekad ne ar ko labu nebaidzas.
Viesis
beket 23.05.13 10:35:30
Es tev ieteiktu,aizmirsti un iepazīsti citu meiteni.tev vajag lai viņa staigā ar citu

kimbra 16.03.13 20:33:55
Gan jau arī tā kādreiz dzīvē notiek, bet es tomēr ieteiktu sevi lieki nemānīt un necerēt! Nu tā love vai nu ir, vai nav.... mākslīgi sevī iemīlināt ir gandrīz neiespējami!

raiviss90 16.03.13 17:21:39
Bet vai nav tā, ka cilvēku ar laiku var iemīlēt?
Viesis
saulcerite 13.03.13 08:40:50
Sveiks!
Man ļoti līdzīga situācija, ka mani mīl, bet es viņu nē. Viņš cenšas visu darīt, ko vēlos, bet zini vienalga ja nav jūtu, tad nav. Varbūt protams var gaidīt brīnumu, ka kaut kas mainīsies, bet diez vai.

cerite 09.03.13 20:47:46
Bet es domāju ,ka labāk met mieru-mīlestība vai nu ir vai nav un iemīlēt Tevi viāi bija pietiekoši laika ari līdz šim.

spotorno 09.03.13 14:54:31
Sveiks!
Es domāju, ka tev būtu jānogaida. Tā meitene pati nezin ko grib, kā suns uz siena kaudzes, ne pati ir kopā ar somu, nedz tev skaidri pasaka - jā vai nē. Viņa tevi pagaidām tur uz pavadas, kā rezerves variantu. Es ieteiktu tev būt lepnam un nogaidīt, satikties satiecies runājies, uzturi vienkārši labus, draudzīgus kontaktus, bet pagaidām "neaplido" šo personu. Tad tu arī redzēsi, ja viņa patiesi iemīlēs Tevi, tad arī atbilstoši rīkosies un centīsies ilgstošāk (ne nedēļu un pat mēnesi) iegūt tavu uzmanību kā sieviete ar jūtām, aizmirstot par somu un citām simpātijām :)

raiviss90 09.03.13 13:23:40
Sveikas, meitenes un sievietes! :)
Tā kā esmu te iemaldījies puisis, tad pie reizes vēlējos uzzināt jūsu viedokli un ieteikumus, mīļās dāmas.
Tātad, situācija ir tāda, ka kādu gadu atpakaļ mana draudzene (vienkārši draudzene), iepazinās ar kādu puisi, kurā viņa arī iemīlējās, pats ar šo meiteni iepazinos tikai pirms kādiem 5 mēnešiem, t.i. novembrī. Ar meiteni bieži tiekamies, un kā izrādās, esmu viņā neprātīgi iemīlējies, bet viņa atzina, ka man ir pieķērusies un uztver mani vairāk kā draugu... it kā viss kārtībā, BET... viņa taču iemīlējusi otru puisi, ko iepazina gadu atpakaļ, un viņš mīl šo meiteni tik pat ļoti. Puisis uz Latviju bija atbraucis no Somijas, kur arī viņš visu šo laiku ir dzīvojis, bet kādiem pāris mēnešiem bija atbraucis uz Latviju. Mēnesi atpakaļ ar meiteni izrunājām jūtas, kas ir vienam pret otru. Lai cik muļķīgi arī neizklausītos, viņa deva man cerību, teica, ka puisis, kuru mīl, 3. martā brauks projām atpakaļ uz Somiju, un par cik attālums viņiem abiem ir kā šķērslis, viņa domāja, ka starp abiem nekas tāpat nesanāks.. Labi, pienāca 3. marts un viņa, protams, bija gaužām apbēdināta par to, ka mīļotais puisis brauc atpakaļ uz Somiju un 3 mēnešus viņa viņu neredzēs, man pēkšņi saka, ka nebija domājusi, ka tā sanāks, viņa viņu mīlot, nespējot aizmirst, cīnīsies, lai būt tikai ar viņu un diemžēl, sagrāva manas cerības. Pēc puiša aizbraukšanas pa retam ejam pastaigās, bet viņa saka, ka jūt pret mani ko vairāk kā draugu, bet nevēlas atkāpties no izvēles, no puiša, kas aizbrauca projām.. Un tagad jautājums- vai ir iespēja, ka šo 3 mēnešu laika, kamēr viņai nesanāks tikties ar iemīļoto puisi, vai viņa mani spēs iemīlēt vairāk? Vai spēs aizmirst šo puisi, kurš ir aizbraucis projām? Un kā likt viņai iemīlēt mani vairāk? Esmu izmisis, gaužām iemīlējies puisis...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv