Saki to šeit!

Precēties ar īsto (17)

kristy26 28.02.13 23:09:14
Es aprecējos augustā ar savu lielisko,mums ir liela savstarpeja mīlestība,cieņa un viss pārējais. lai cik jaukas attiecības mums nebūtu, pirms kāzām tāpat brīžiem uznāca šaubas -vai tas ir pareizi ko mēs gatavojamies darīt, vai maz es to gribu? lai gan zinu,ka to gribu no visas sirds, šaubas tapat bija klāt. Domāju šī mazā šaubīšanas ir pilnīgi normāla parādība pirms kāzām. Tākā izbaudi šo jauko plānošana un gaidīšanas laiku, jo ceru,ka tā tev būs vienīgā šāda diena tavā mūžā.

spotorno 28.02.13 15:35:55
Savdabīga situācija izveidojusies, man pat šķiet, ka aizgājusi par tālu pašplūsmā... Ka tik nesanāk kā tajās romantiskajās komēdijās, kur līgava pēkšņi "jā" vārda laikā pasaka "nē"... vai nāksies sakostiem zobiem dzīvot tikai cieņas pēc.
Manuprāt, laulība ir nopietna attiecību sastāvdaļa, kur būtu stipri iepriekš jānosver "jā" un "nē", gribu vai negribu, mīlu vai nemīlu. Vai bez mīlestības pret vīrieti spēsi baudīt pilnvērtīgu laulības dzīvi? Vai pēc tam nesekos strīdi, kuru mīlošās attiecībās nebūtu? Galu galā, vai tu varēsi būt uzticīga vīram, kuru nemīli?
Negribu ne atrunāt tevi, saulcerit, ne atbalstīt tādas laulības, kur nav abpusējās mīlestības.
Centies sevi izprast, ko tieši tu gribi, ko sagaidi... :)
Viesis
vivid 28.02.13 08:06:40
Piekritīšu smukaa, sievietes ir dažādas un viņu intereses un mērķi arī dažādi:)

smukaa 27.02.13 20:19:13
alise1 - kā pieredze rāda arī sievietes nav labākas :)

cerite 27.02.13 18:47:53
Es tik domāju ka tai rozā briļļu periodā es nekad neprecētos.Mīlēšana ir mīlēšana ,bet kopdzīvei un bērnu audzināšanai nepieciešams pārbaudīts cilvēks-stabils un uzticams.
Viesis
vivid 27.02.13 18:39:20
Galvenais, lai tu nākotnē varētu uz šo cilvēku paļauties. Kā pieredze rāda tad tādu vīriešu ir ļoti mazs uz kuriem var paļauties. Pats galvenais taču ir tas, ka viņš tevi mīl un ciena, jo bez savstarpējās cieņas nebūtu arī savstarpējās sapratnes un protams abpusējas mīlestības vienam pret otru! Ja esi ilgi ar šo cilvēku kopā tad tev visnotaļ ir bijis labs laiciņš, lai visu izsvērtu plusus un mīnusus, bieži vien sievietes meklē vēl labākus, bet rezultātā paliek vienas. Lai veicās!
Viesis
saulcerite 27.02.13 17:08:57
Diemžēl jautājumi rodas......

kimbra 27.02.13 16:37:23
"Viņš mani ļoti mīl, bet es viņu cienu"- no šī varētu secināt, ka Tu viņu nemīli!!! Kādi vēl jautājumi????

kimbra 27.02.13 16:37:22
"Viņš mani ļoti mīl, bet es viņu cienu"- no šī varētu secināt, ka Tu viņu nemīli!!! Kādi vēl jautājumi????

smukaa 27.02.13 16:10:39
"labāku var atrast.."
Ja tu viņu mīlētu un gribētu precēties,tu ne mirkli nešaubītos!
No savas pieredzes varu teikt,ka satiekot savu vīru,es ne mirkli nešaubījos,ka gribu tikai un vienīgi viņu!Un man nebija svarīgi,ka varbūt kaimiņu Jānis ir skaistāks,bet Juris varbūt ir gudrāks..Ja tas ir īstais,šaubas pazūd!

noelle 27.02.13 15:37:11
Bet kādēļ Tu esi ieņēmusi galvā, ka vajag vēl kaut ko meklēt, salīdzināt - labāks, sliktāks...?
Es vienkārsi domāju, ka tie gluži nav īstie jautājumi, kurus būtu jāuzdod sev kāzu priekšvakarā - vai viņš ir labākais, vai es varu atrast labāku par viņu?
Tev būtu sev jāuzdod drīzāk tādi ar sajūtām saistīti jautājumi, turklāt, pirmkārt, jāsāk ar sevi - vai Tu viņu mīli? vai Tu šīm attiecībām dod un no tām saņem visu, ko varētu no tām sagaidīt? Vai Tu esi laimīga? (Šeit un tagad, nevis izejot no domas par to "vai es varētu atrast labāku";) Vai Tu vari darīt šo vīrieti laimīgu? Vai jūs spēsiet radīt ģimenes sajūtu sev un saviem bērniem, vai esat gatavi vispār veidot ģimeni?

Es, patiesību sakot, īsti nezinu, vai izsakos saprotami. Man doma ir, ka jādomā ir par sajūtām, par mazliet citām kategorijām, nevis "nedzer, nepīpē, labi pelna, nesit - tātad labs vīrietis"...
Viesis
saulcerite 27.02.13 15:14:03
Šaubas manuprāt vienmēr ir....vienīgi ja rozā brillēs staiga, tad gan varbūt nešaubās. Labāku varbūt var atrast, bet cik ilgi būs jāmeklē.

smukaa 27.02.13 12:00:29
Šaubas nekad pie laba nenoved..

cerite 27.02.13 09:57:15
Tad iedomā ,ka viņš ir nolēmis kāzas atcelt un Tu esi viena un brīva un vari doties labākas dzīves meklējumos.Bet vai Tu to gribi?Vai tā ir laba dzīve-bez viņa un sākot visu no jauna.?

noelle 27.02.13 09:46:31
Katru reizi, kad lasu šādus vārdus: "Zinu ka labaku diez vai atradīšu (..) Viņš nedzer, nesmēķē, labi pelna.", seko dziļa nopūta...
Tiešām šīs ir tās īstās un vienīgās īpašības, kas atšķir LABU VĪRIETI no vienkārši vīrieša?
Viesis
27.02.13 09:30:06
Cieņa ir daļa no mīlestības- mums jau gribētos mūžigos taureņus vēderā. Savu laik es arī šubījos un pavilkos uz flirtu. Un jāsaka paldies visu augstajam , ka šis flirts bija. Tad kad šis flirta objekts piedzērās un pievēma viesību telpu, es sēdēju un domāju- vai tiešām es to vēlos? Katru ballīti un piekdienas vakaru vākt sava dzīvesbiedra vēmekļus. Vai es tādu tēvu gribu saviem bērnie (nākotnē)?
Un šobrīd es esmu precējusies ar vīrieti uz kuru varu paļauties, kurš ir brīnišķīgs tēvs un atbildīgs vīrietis.

Un ja nu tomēr Tev visi striķi trūkst pēc laulībām- tas nav neatgriezenisks solis....
Viesis
saulcerite 27.02.13 08:43:07
Jūnijā paredzētas kāzas, bet visu laiku šaubos vai viņš ir īstais. Viņš mani ļoti mīl, bet es viņu cienu. Zinu ka labaku diez vai atradīsu, jo tagad tādu vīriešu ir ļoti maz. Viņš nedzer, nesmēķē, labi pelna.
Varbūt varat dot man padomu, kā savas šaubas izkliedēt,vai ko citu darīt.
Paldies.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv