Saki to šeit!

Kad viens mīl vairāk par otru... (12)

rebeka 03.03.13 18:33:49
Stāsts sāk līdzināties meksikāņu seriāla sižetam... :)
Viesis
4udo 03.03.13 18:26:37
Jā, Loreta, tas tā ir, ka vienkārši gļēvs cilvēks. Nevēlos vairs nekādas attiecības ar viņu, jo redzu, ka tā melošana ir tāds dzīvesveids un paļauties uz tāda vīrieša nav iespējams. Domāju par bērniņu, kā viņam būs bez tēva, par to arī pārdzīvoju :(

loreta 03.03.13 17:43:39
.. līdz nejaušības pēc viņš netīšam atstāja skaipā ierakstu.....
Tas protams izklausās skarbi, bet nekas nenotiek nejaušības pēc- it sevišķi, ja to dara vīrietis. Visbiežāk viņi ir pārāk gļēvi, la pateiktu ko tiešām jūt un domā, tā vietā viņi velk visu garumā un padara situāciju sāpīgāku kā vienam tā otram.
Tu tiešām vēlies būt sieviete, kas zina, ka tavam vīrietim ir arī cita?
Viesis
4udo 03.03.13 14:59:54
Sveiki meitenes, mana dzīve dažās dienās pvisam izmainījās. Dažas dienas atpakaļ uzzināju, ka gaidu no viņa bērniņu. Pateicu to viņam, viņš uztvēra to ar prieku. Likās viss jauki.. līdz nejaušības pēc viņš netīšam atstāja skaipā ierakstu, kur vēlu vakarā viņš runāja pa telefonu ar citu un stāstija, ka viņš pieļāva atkal kļūdu un ka gribētu bērnu tikai no viņas. Lai neteiktu vairāk, to bija briesmīgi dzirdēt. Viņš nenojauš ka es visu zinu un saka, ka mīl mani, skumst, prasa kā jūtas bērniņš, ka ļoti priecājas un ka viss būs labi, man tikai jābūt pacietīgai. Nu tāda dažreiz mēdz būt dzīves realitāte.. un nekad nebiju domājusi, ka kautkas tāds notiks ar mani. Diemžēļ..
Viesis
4udo 22.02.13 16:59:57
Paldies Kimbra :)
Šeit rakstu laikam drīzāk, lai padalītos ar sāpi, jo diezvai līdzēs kādi ieteikumi.

kimbra 22.02.13 15:28:54
Padomu gan nemācēšu dot, bet tā tīri filozofiski un teorētiski pieejot - manuprāt, it visās attiecībās ir tā, ka viens mīl vairāk.... Neņemos gan droši apgalvot, jo neviens vēl nav izdomājis, kā to mīlestību "izmērīt" :)
Lai viss nokārtojas un izdodas!!!!
Viesis
4udo 22.02.13 10:46:12
Jā, viegli nav. Pirms kāda laika pametu darbu, lai sāktu jaunu dzīvi ar viņu. Bet rezultātā nav ne darba , ne viņa man blakus. Laikam melnā strīpa manā dzīvē. Var jau saukt mani par muļķi, jo visas sekas ir mūsu pašu darbības rezultāts. Bet kā lai dzīvo, nevienam neuzticoties, un kā lai mīl nesperot soli pretī?

rebeka 22.02.13 09:17:30
Mjā, traka situācija... gadu vēl uzturēt attiecības, ja ir stipra mīlestība un jūtas varētu no attāluma tīri teorētiski, bet ja jau pašā sākumā ir problēmas ar komunikāciju, kā arī neuzticība un nedrošība.. ehh izklausās grūti :(
Viesis
saulcerite 22.02.13 09:00:36
man ir līdzīga situācija tikai mani mīl ļoti un visu cenšas darīt pa manam prātam, bet es pati nevaru tā otram atdoties un visu veltīt viņam.
Viesis
4udo 21.02.13 20:39:10
Paldies Rebeka par tavu komentāru, varbūt tev taisnība par to laiku un es pārāk dramatizēju. Viņš saka, ka viss ir kārtībā un ka mīl. Ir tāds abstāklis, ka nespēju viņam uzticēties no tā brīža, kad atklāju, ka viņš man ir melojis. Pašlaik viņš strādā pie nākotnes plāniem, lai varētu dzīvot kopā, bet apstākļi tādi, ka varbūt varēšu viņu satikt tikai pēc gada... mani tas satrauc, jo neizprotu, kā visu šo laiku spēsim uzturēt mūsu attiecības. Dažreiz liekas, ka labāk viņu palaist, tad arī nebūs ne cerību ne vilšanos, kautgan pieļauju, ka tas būtu ļoti sāpīgi.

rebeka 21.02.13 19:50:43
Esi pajautājusi viņam kāpēc tā?? Var jau būt, ka viekārši nav laika, bet var jau arī būt tā, ka sapratis, ka tomēr nevēlas jūsu attiecības, varbūt ir uzradusies cita, bet varbūt guži vienkārši viņš ir no cilvēkiem kuriemriebjas elektroniskā komuikācija un tracina runāt pa telefonu... Manam draugam tā ir, viņam traki riebjas sms rakstīt un sarakstīties, kaut kur internetā, pa telefonu viņš arī nelabprāt runā... ja viņš būtu tālu prom domāju man būtu līdzīga problēma... tā, ka pajautā lai pasaka godīgi....
Viesis
4udo 21.02.13 17:30:59
Es Jūtu ka manās tagadējās attiecībās man daudz kā pietrūkst no emocionālas puses. Liekas, ka es skumstu un ilgojos vairāk nekā viņš, ka gaidu zvanu, sms, vēlos aprunāties, uzklausīt, vairāk interesējos par vinja pasauli utt. Un paliek sāpīgi redzot, ka no viņa puses tas nav tik izteikts. Pašlaik dzīvojam daudzu tūkstošu km attālumā un es jūtos kā slazdā. Pat nezinu kā aprakstīt tās sajūtas, Jūtos ļoti vientuļi, bet uzbāzties prasīt to uzmanību negribu. Jūtos ļoti vāja iekšēji un viegli ievainojama, pazuda interese par visu apkārt. Laikam atkal esmu vīlusies..

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv