Saki to šeit!

problemas gulta (5)

rebeka 19.02.13 11:09:09
Bet pamēģināt jau var... ir taču visādi vibro gredzeni utt... varbūt kas no tā visa noder... man šķiet mūsdienās piedāvājums ir liels...

Bet vispār atceros, esmu lasījusi, kaut kur rakstiņu par to, ka ja sieviete nodarbojas ar pašapmierināšanos ( pats jau labāk zin kas un kā kur vajadzīgs), tad ir ļooti grūti pēc tam esot ar vīrieti saņemt šādas pašas emopcijas ( jo otrs jau nezin kas un kā labāk patīk).

Man gan šāda problēma nekad nav bijusi aktuāla, taču man jau šķiet, ka ir mūsdienās visādi veidi , palīgierīces utt kas var mainīt situāciju...
Viesis
miuka 19.02.13 10:56:36
nav jau taa ka ir iecikleets uz vienu konkreetu pozu (masturbeejot gan nav dizaa vajadziiba ko mainiit :D) bet citaadi vnk nesanaak... nav tas... lai speetu pabeigt, vajag taas sasodiitaas, iztaisnotaas kaajas! :(
varbuut ir laiks kaadas rotaljlietas nopirkt... tikai nez vai tas paliidzees sajust lielaaku baudu ar savu viirieti esot kopaa...

rebeka 19.02.13 09:52:23
Jēziņ tas tāpēc ka tu esi ieciklējusies uz to konkrēto pozu... tak ir 1000 lietas, pozas utt ko procesa laikā pamainīt, paņemat kaut kādus palīgatibūtus utt irmēģinat... gan pārkāpsi šo psiholoģisko barjeru...
Viesis
mazzaa 18.02.13 18:17:18
man ir līzīga problēma, es neesmu nekad sasniegusi orgasmu seksa laika, tikai masturbeejot
Viesis
miuka 17.02.13 21:01:32
nezinu, varbuut pie veseliibas bija jaaliek... bet man ir probleema gultaa, kuru verleetos atrisinaat.
man ir labs un miilosh draugs, bet... nespeeju sasniegt baudas virsotnes.. tas laikam ir no jauniibasdienaam, kad iepaziistot savu kjermeni masturbeeju. un iemaniijos visu apakshdalju sasprindzinaat. un taa laikam kjermenis pierada, ka baudu speeju sasniegt tikai tad, ja kaajas ir izstieptas un sasprindzinaatas. tagad tas ir trauceejoshi, jo ja miileejos ar draugu tad nav eerta taada poza kur kaajas izstieptas un sasprindzinaatas! :D gribeetos kkaa iemaacities, vai kaa to nosaukt, lai speetu sasniegt orgasmu bez kaaju sasprindzinaashanas... kaa jums ir? ir shaadas probleemas?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv