Saki to šeit!

kā, lai pieliek punktu!? (8)

Viesis
muyang 25.02.13 15:34:47
http://www.charm-sexylingerie.com

chika 23.02.13 13:58:50
Nu var būt esi mēģinājusi jau runāt ar viņu???
Tiešām vajag pajautāt vai viņu viss jūsu abu attiecībās apmierina un arī pašai izstāstīt, kas neapmierina un kas nepatīk un ko var būt vēlētos.
Viesis
saulcerite 20.02.13 16:54:53
Sveika!

Tavā situācijā ir sākumā ir viss jāspver un tad izrunāties ar savu otro pusi. Tadas attiecības nav vajdzības vilkt, pēc tam būs grūti izšķirties un kaut ko mainīt. Tu esi ļoti jauna un ir daudz laika visu izmainīt ta, lai Tu un Tavs bērns būtu laimīgi!
Viesis
bums 06.02.13 11:27:57
meitenite- pamatlidzeklis@inbox.lv būtu forši ar kādu aprunāties.
Viesis
bums 06.02.13 11:26:59
kad bijām šķirti jutos labi, nepiespiesti..par viņu tik pat kā nedomāju, bet te vienā dienā salūzu, kad viņš prasīja, lai atgriežamies.tagad nožēloju to..
es tiešām jūtos nenovērtēta..esmu kā mājsaimniece un māte..no sievietes ne miņas.negrib viņš mani!!!
viņš nesaprot, ka kaut kas nav riktīgi., viņu viss apmierina..māja kārtībā, ēst uztaisīts..var atnākt mājās un gulēt pie tv, nevienam nekas nav jāpaskaidro.tāpat ir labi.
man ir hobijs, bet nodarbības ir reizi nedēļā..tāpēc lielākoties tāpat esmu mājās.
kā lai saņemās un pasaka, ka negribu vairs!?

chika 05.02.13 20:43:10
un kā tu juties tajā laikā, kad mēnesi bijāt šķīrušies??? un tiešām tikai dēļ bērna tu pie viņa atgriezies vai arī viņš to izlēma? Paņem izstāsti visu viņām kā jūties un ilgi tur vairs nekavējies, jo nevajag mocīt sevi un arī bērniņu, bērni jūt kas notiek ar vecākiem. Ja ir nelaimīga mamma, tad arī bērns nejūtas labi, nebrīnies, ja mazā bieži slimo. Parunā ar viņu vai viņu viss jūsu attiecībās apmierina vai tikai vienojošais ir bērns, vai arī ir attiecību rutīna - viens strādā visu laiku, otrs sēž mājās ar bērnu!! Jums pēc bērna piedzimšanas ir bijis laiks tikai jums abiem vai visu veltiet bērnam? Šobrīd es vairāk domāju, ka tu jūties tukša - nevairi sevi pierādīt, nenovērtē kāds tevi vai tā ir? Vajadzīga ir pašapliecināšanās un apziņa, ka esi kādam vajadzīgs un noderīgs. Tev ir kāds hobijs kam nodoties?
Atbildi uz šiem pāris jautājumiem ko te uzdodu un tu jau būsi sapratusi kur slēpjas tā problēma, tad ar atliek tik sākt risināt ar jautājumu - ko es varu darīt, lai uzlabotu savu dzīvi? :)

loretia 05.02.13 19:37:09
Bums-Es labprāt ar Tevi parunatos,izkratitu viena otrai sirdi,dot padomus un otradi..Ja velies tad atstaj epastu!
Viesis
bums 05.02.13 17:05:56
sveikas!
man ir viena problēma..ceru, ka kāda spēs dot kādu padomu.
tātad, dzīvoju ar vīrieti kopā nu jau ceturto gadu, pagājušajā gadā mums piedzima burvīga meitiņa.bet pēc bērna dzimšanas viss ir mainījies.sākumā domāju, ka man ir tā saucamā pēcdzemdību krīze, bet nu saprotu, ka vaina nav manī..decembrī jau bijām pašķīrušies uz mēnesi, bet tad izlēmu tomēr saglabāt ģimeni un atgriezos, jo viņš mazo patiešām ļoti mīl..tagad nožēloju, ka esam atpakaļ.katru dienu jūdzos, ka nevēlos šādu dzīvi.sexa mums vispār nav, jautāju viņam, kāpēc negrib mani, bet viņš kā jau parasti ātri aizsvilās un teica, ka viņš esot noguris..nu sorry, esam jauni vēl, kā var negribēties??vienīgais, kas man nāk prātā ir, ka negrib mani vairs.dzīvojam kā kaimiņi, vienīgais ko darām kopā ir spēlējamies ar meitu..tas ir kādu stundu vakarā parasti.vienmēr esmu mācējusi izrunāties, bet te nevaru viņam pateikt, ka nevēlos neko vairs ar viņu, ka nemīlu..izklausās ļoti stulbi un ir jau arī!lūdzu palīdziet man kāds saprast kā lai rīkojos!nejūtos kā sieviete, esmu māte un mājkalpotāja.šitā iedzīvošos tādos kompleksos, ka nespēšu pēctam vispār ar kādu iepazīties.man ir tikai 23 gadi, viņam 29.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv