Saki to šeit!

Murgs manos 40! (11)

chika 18.02.13 20:06:27
Un kā tu atteicies pret ziediem un dāvanām??? Vai esi teikusi viņam to, ka nevēlies tos saņemt? Un kā pati vispār jūties tagad šajā neitrālajā situācijā?
Viesis
frau40 14.02.13 10:47:38
Paldies meitenes par atbalstu un padomiem, par katru teikumu. Paarlasu un paarlasu ikdienas, lai speeku pasmeltos, jo taa ar nazi nogriezt veel nevaru, taada miikstccaule esmu. Daudz lasu internetu un esmu nonaakusi pie domas, ka vinjsh kaut kaadaa zinjaa ir taa saucamais Narciss. Vinjam patstaaviigi nepiecieshama apbriina, vinjsh miil tikai sevi. Ne vinju un arii ne mani. Probleema ir vinjaa, bet vinjsh to pats neapzinaas un neredz, vai nu negrib redzeet.
Tagad, kad esmu ienjeemusi neitraalu situaaciju, zvanaas, bombardee, suuta man ziedu strausus uz darba vietu, eest aicina, daargas daavanas.... Nu nevajag man ne vinja daavanas, neko. Saprotu, ja saaksim visu no gala, saaksies taapati vecaa dziesma.
Viesis
sarmasarma 12.02.13 13:35:07
Njā.... cik līdzīga situācija... Tikai...man tas ir vīrs un es esmu pārāk gļēva, lai šo murgu pārtrauktu. Lai gan... varbūt kādā mirklī man tas viss piegriezīsies un es tikšu vaļā no sava enerģijas nosūcēja!
Tev iesaku - jo ātrāk tiksi no viņa vaļā, jo laimīgāk kļūsi! Nekas labs no Jūsu attiecībām nav gaidāms. Ja jau tagad, dzīvodams divejādu dzīvi, mēģina Tevi likt rāmjos un par katru kļūdu atskaitīties un lūgt piedošanu, tad iedomājies - kas notiks, ja sāksiet dzīvot kopā??? Neesmu pavisam jauniņa, bet esmu nedaudz vecāka par Tevi.

eliss 04.02.13 10:51:16
Tu vienmeer buusi vainiigaa.Vinjam ir bail tevi pazaudeet,tapeec arii taa uzvedaas -uzpuutiigi un ar necienu.Vinam ari vajaga ,lai skrien un luudzies...Energijas vampiirs vins ir..Muuc!

krx 04.02.13 08:30:27
Piekrītu Chikas viedoklim - tiešām, uzaicini viņu uz kādām smalkām vakariņām (gan jau jums ir kāda iecienīta laba vieta, kas simbolizē svētkus vai tml.). Līdzi paņem sainīti ar tām viņa mantām, kas glabājas pie Tevis (gan jau ir kāds zeķu pāris, krekls utt.). Pasūti šampanieti, uzsauc tostu un svinīgi nodod viņam sainīti, kā arī atstāj ar nesamaksātu rēķinu pie galdiņa :) :) :)
Nu, kaut kā tā.

cerite 03.02.13 14:23:54
Lasu un skatos-veca patiesība.Īstenībā viņš ir tev par vecu un pats to labi apzinās- vienīgais ,ko viņš var darīt,as ir turēt Tevi patsāvīgā spriedzē.Nav ari seksuālā apetīte un spējas tādas ,lai apmierinātu Tevi dzīvojot patstāvīgi kopā .Viens ir reizi nedēļā garām ejot,otrs ir ikdienas sadzīvošana.Un ar labu no sievas prom viņš neies,tur viss ir ērts un pierasts,kāpēc riskēt?Met mieru,nezaudē savu laiku ar bezperspektīvu vīrieti.

chika 03.02.13 13:45:39
Aij mīļā meitene - tu tak cieni sevi vai ne?? Nu nav viņš tā vērts! Šobrīd tiešām izskatās, ka viņš grib no tevis atbrīvoties, bet pats nespēj to pateikt un grib tevi izprovocēt, lai tu pieliec tam punktu un jūties vainīga. Es ceru, ka nemocīsi sevi vairāk. Tev nevienam nav jātaisnojas un jālūdz piedošana par to, ko neesi izdarījusi. Un ja viņš tiešām tevi mīlētu, tad arī sen jau būtu tev blakus. Vot parādi viņam, ka tev ir pašcieņa - uzaicini tu viņu pusdienās, paēdat un tad izstāsti, ka viss ir beidzies, ka nevēlies tādas attiecības. Lai arī kādu "saldu dziesmu" viņš dūdotu, ka viss būs labi, nesīs zvaigznes utt. netici tam, tādi vīrieši nemainās. Tici man - viņš būs šokā, jo nebūs nemazākās nojautas viņam, ka viss tā beigsies, ka tu aiziesi ar paceltu galvu, jo tev ir sava pašcieņa un pašnovērtējums. Jā - galvenais ir noturēties tajā brīdī, pēc tam mājās droši vari izraudāt acis, bet atceries, ja tu sevi necieni, tad to nedara arī vīrieši.
Viesis
frau40 02.02.13 08:51:30
Paldies meitenes. Tieshi to arii gribas dzirdeet.
Pashlaik esam striidaa. Pastaastiishu arii kaapeec. No decembra esmu jaunaa darbaa, ljoti patiik,, esmu dikti apmierinaata un starojosha. Uz darbu eju ar prieku. Kolektiivs ljoti liels, ap 600 biroja darbinieki, lielaakaa dalja viirieshi. Vinjsh man piezvana, atbrauks pusdienas paartraukumaa, iesim eest pie manis darbaa uz kafeiniicu.Bet man taa pagriezaas viss darbaa, stresinji, ka izdomaaju pusdienas paartraukumu neizmantot, stundai aartraak uz maajaam braukshu. Piezvanu vinjam, un shim zveers pamodaas... es negribu ar vinju kopaa raadiities, es negribu, lai vinjsh pie manis uz darbu brauc.... Utt... Varot es viena iet eest, vinjsh arii kaut kur paeediishot, nometa klausuli... Tagad zinu, ka man ir jaazvana, jaataisnojas, jaaluudzas liidz asaraam.
Taa sirds saap, jo neredzu iemeslu striidam, nu cik biezzi var teikt, ka neredzu nevienu, iznjemot vinju... Tajaa vakaraa taa arii ne zinjas, ko vinjsh maajaas dara... atkal shaustu sevi un domaaju, par taam sasodiitajaam pusdienaam.
Paldies smukaa un ceazmes!
Viesis
ceazmes 01.02.13 23:53:08
Tu pati sev jau esi atbildējusi, kas tev jādara taisies no viņa vaļā cik ātri vari! Tavas dabīgās ilgas pēc mīlestības un tuva cilvēka ir iedzinušas tevi lamatās! Vai tā rīkojas" stabils, izlēmīgs, simpātisks "cilvēks?- Tavs Cilvēks vēl nāks! Tagad atgūsti savu pašcieņu, pateicies Augstākam, ka esi laikus attapusies, savu Gaismu un Mīlestību dod savai meitai! Tagadējā situācija ir dota kā mācību stunda. labprāt parunātu var tevi vairāk.www.agneseose.com Palīdzēšu atgūt līdzsvaru! Tev viss Labais vēl priekšā!A.O.

smukaa 01.02.13 20:59:16
Grib sēdēt uz diviem krēsliem vienlaicīgi :)
Ja tik ļoti tevi gribētu,ne mirkli nedomātu un jau sen būtu pie tevis ;)
Un pati jau atbildi uz savām pārdomām,kam tev tāds valdonīgs,greizsirdīgs un neizlēmīgs vīrietis ir vajadzīgs?
Viesis
frau40 01.02.13 19:41:50
Labvakar!
Neesmu no taam, kas zeelojas, suudzas, bet pashlaik esmu taa saputrojusies attieciibaas, ka saviem speekiem no taa laukaa netikshu. Taapeec, luudzu, paliidziet ar padomu, vai padalieties pieredzee.
Savos 40 gados iemiileejos taa, kaa veel nekad liidz shim. Viirietis 12 gadus vecaaks par mani, stabiils, izleemiigs, simpaatisks, likaas, ka tas, ko vienmeer mekleeju. Es briiva, attieciibaam gatava. Esam it kaa kopaa jau nepilnu gadu.
Viirietis dziivo kopaa ar draudzeni jau 7 gadus, sirdslietaas viss jau esot pajucis, dziivojot kopaa, jo pierasts, velja izmazgaata... utt. Ir manii iemiileejies, tagad saprotot, ka bez manis nevar un negrib vairs dziivot.
Vinjsh apber mani ar soliijumiem, ka taas attieciibas vairs negrib turpinaat, grib mani (arii manu meitu, pasham beernu nav). Bet kaa attieciibas paartraukt, pats veel nav iisti izleemis. Vinjam esot zzel taas otras, jo tomeer 7 gadi kopaa... vinjsh negrib, lai vinja paardziivotu, vai nedod Dievs trauceetu muusu attieciibaam. Trakaakais, ka iepaziistinaaja mani ar savu mammu, ar kuru es patstaaviigi sazvanos un esmu labaas attieciibaas.
Runaajot ar to sievieti vinjsh ir laipns, runaa normaali . Un es pliistu no greizsirdiibas. Mokos un dusmojos pati uz sevi. Kad viji runaa, man ir jaabuut klusai, lai nenojaush. Es vinju, protams, grauzzu un eedu, bet nekaadu leemumu pienjemt nevaru, jo ljoti miilu vinju. Tajaa pashaa laikaa nokauju peedeejo savu pasveerteejumu un cienju pret sevi. Nekad neesmu bijusi otraa, arii tagad nemuuzzam nebuutu iemiileejusies, ja zinaatu, ka vinjam ir kaadas attieciibas. To vinjsh saakumaa sleepa.
Bet, it kaa censhas, tagad noiireeja dziivokliiti, kur paarnakshnjo 2-3 naktis nedeeljaa, lai buut ar mani,pavadam arii kaadas briivdienas kopaa...Saaku vinju tuvaak iepaziit un nepatiik nenormaalaa greizsirdiiba, valdoniiba. Par katru nieku jaataisnojas un jaatvainojas. Ja slikts garastaavoklis, tad apgriez katru vaardu taa, ka es visur palieku taa vainiigaa. Un nav paarliecinaams uz preteejo! Saakumaa taa nebija, bet jo meenesis, jo trakaak. Saaku domaat, varbuut meklee iespeeju jau atbriivoties no manis? Kad sadusmojas, tad vinjsh jau nebuus tas pirmais, kursh piezvaniis. Liks luugties... Un tas pazemo mani. Pats dziivo dubulto dziivi, bet vainiiga esmu es.
Atvainojiet, tas staasts taa haotiski uzrakstiits. Taa gribas izrunaaties un izraudaaties.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv