Saki to šeit!

Panika (1)

Viesis
mady 29.01.13 15:50:17
Sveikas! Situācija ir tāda, ka mani pārņem panika attiecībās uz darb vai sarunu par to. Paskaidrošu kāpēc. Darbus esmu darījusi dažādus,pārsvarā mazos uzņēmumos, gan esot klātienē ikdienas, gan no mājām( autoratlīdzības līgumi). Pēdējais bija no mājām, oktobrī izbeidzās tā projekta darbība un paliku bez darba. Ap to laiku pabeidzu arī studijas. Audzinu meitu(1.g,1m.), vīrs apgādnieks uz šo mirkli vienīgais. Darbus esmu pati atradusi, pat pēc pailgas meklēšanas. Nesen biju uz pārrunām, mana pieredze neatbilda, bet ja būšot uz rudeni cita vakance(atbilstošāka), tad zvanīšot. Ir sajūta, ka esmu izkritusi no aprites, esmu kļuvusi nepārliecināta un bailīga. Vīrs domā par kredītu, bet viens nevar paņemt. Esmu gatava strādāt kaut rīt, bet vel neesmu atradusi darbu, gan iespējamo aukli(dārziņs uz rudeni tik varētu būt-1,8m meitai būs-meklēju auklīti). Grūti pārciešu neveiksmes, un tiklīdz mani sāk tirdīt, kad ko utt, tā kļūstu emocionāla. Līdz mazajai biju cīnītāja, bez vārda nevaru...tagad nezinu kas notiek...va ir bijis kādai līdzīgi?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv