Saki to šeit!

Precēties bez mīlestības? (8)

noelle 25.01.13 16:44:44
Man nav tādas pieredzes "iz dzīves", lai es varētu komentēt šādā kontekstā, bet es šobrīd mēģinu iztēloties, kādas varētu būt šādas attiecības, laulība, ģimenes dzīve... man tas šķiet tomēr kaut kā... nepareizi? Es to varētu pieņemt attiecībā uz cilvēkiem, kas grasās visu mūžu pavadīt tikai viens ar otru - respektīvi, nevēlas, lai šajā laulībā būtu bērni. Jo, ja runa ir par bērnu dzīvošanu šādā ģimenē, man nav skaidrs, no kurienes bērns iemācīsies mīļumu, maigumu, jūtu un emociju izrādīšanu pret citiem, ja vecāki (vīrs un sieva) šo "ģimeni" veidojuši uz darījuma pamata un dzīvo savstarpējā cieņā.

O.k., nenoliedzu, ka var būt star šiem diviem cilvēkiem arī kaut kādas maiguma izpausmes, jūtas u.t.t., bet tad nevajag sevi mānīt - nu neva būt "ne šis ne tas" - vai nu tas ir darījums un sauss aprēķins, vai tomēr pilnvērtīga ģimene, kurā valda ne tikai cieņa, bet arī mīlestība, gādība, rūpes, paļaušanās, uzticēšanās. Kur vīrietim ir vīrieša loma un sievietei - sievetes. Kur vīrs & sieva nav vienkārši "līdzvērtīgi partneri".

Iespējams, domāju pārāk aprobežoti un konservatīvi, bet tāda ir mana izpratne par ģimeni... :)

chika 25.01.13 15:18:20
Ar cieņu vien nepietiek - paskaties kādas ir attiecības, kur pāris apprecas bez mīlestības dēļ bērna, nu nav laimīgs neviens. Manā skatījumā, tad abiem ir jātiekas tikai pie vakariņu galda un pa dienu prom, katrs norokas savā darbā un brīvdienās atsevišķi pavada, tad tiešām manā skatījumā ir vienalga, ka nav mīlestības, bet pienāks arī laiks, kad viss salūzīs, jo viens no diviem vēlēsies ko vairāk - būt mīlēts!
Viesis
saulcerite 25.01.13 09:11:51
Man pašai liekas ka galvenais attiecībās ir cieņa vienam pret otru.

karla 24.01.13 16:02:49
var. bet vai vajag?

loreta 24.01.13 12:59:16
Aprecēties un veidot ģimeni var ar jebkuru, pat ar cilvēku, kuru tu nemīli. Bet vai tev pašai pietiks spēka noskatīties kā šis cilvēks mokās, zinot to, ka tavas jūtas nav tādas kā viņš vēlētos? Man pašai personīgi šķiet, ka attiecības, kas ir abpusējs darījums ir viss noturīgākās. Pirms noslēgt tādu savienību ir jāzin skaidri noteikumi- Kurš mīlēs un kurš ļaus sevi mīlēt! Nevajag mānīt un dot veltas cerības, tad izpaliks sāpes, vilšanās un pārmetumi.
Viesis
fabrikante 24.01.13 10:32:12
Atkarībā, kādi abiem ir motīvi veidot ģimeni. Mīlestība var arī rasties, pat, ja tā sākumā nav bijusi.

kimbra 24.01.13 09:24:59
Nē! Ne klasiskā variantā (vīrs mīl sievu, sieva mīl vīru, bērni arī mīlestībā dzimuši).
Bet ģimeni kā darījumu, kur abiem skaidri noteikumi (viens dod, otrs ņem, bet apzinās, kas par to no viņa tiek prasīts) pilnīgi noteikti. Bet vai tā būs ĢIMENE, tas jau ir cits jautājums!!!!
Viesis
saulcerite 24.01.13 09:14:01
Sveikas meitenes!
Kā Jūs domajat vai var izveidot gimeni aprecoties ar nemīlamu cilvēku?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv