Saki to šeit!

Ak, šie vīrieši... (5)

Viesis
marixs 18.01.13 12:40:30
Sākt ar izrunāšanos divatā, ja grūti iesākt, tad nokopē šo sevis rakstīto vēstuli un nosūti savam vīrietim, lai izlasa un padomā.

krx 16.01.13 08:31:04
Nu, bet apkure taču arī nerodas no nekā. Ūdens? Internets? TV? Nezinu, kaut kādi maksājumi par b/d utt.
Viesis
ziile 15.01.13 15:57:06
krx
Paldies par padomiem. Par tabuliņu laba doma, lai saraksta visus izdevumus, teiksim piemēram februāra mēnesī.
Par komunālajiem, jāmaksā tikai elektrība, jo dzīvojam mātes mājās un elektrība apm. 80Ls ir vienīgais maksājums, šobrīd.

krx 15.01.13 15:43:04
Piedāvā dalīt komunālos maksājumus uz pusēm. Piem., lai viņš pārskaita elektrību, siltumu utt. Tu pārskaiti citus. Ja mammai ir ienākumi, tad sadaliet uz cilvēku skaitu, kas dzīvo (izņemot varbūt bērnu, par ko var teikt, ka katrs daļēji maksā, jo tas taču ir bērns).

Ja tas neko nedod - izveido Excelī tabulu:
1.aile: Tavi ieņēmumi. 2.aile: Tavi izdevumi. 3.aile: P/Z (1.aile mīnus 2.aile)

Zemāk tādu pašu par viņa izdevumiem (vismaz tiem, kurus zini).
Uzskatāms pārskats dos labāku priekšstatu. Ja tas ar nelīdz, tad jāskatās, uz kura vārda slēgti visi komunālie līgumi? Uz kā vārda ir dzīvesvieta? Ja uz vīra - Tev būs pavisam vienkārša atruna - Tavs mājoklis- Tu arī maksā :D
Viesis
ziile 15.01.13 14:59:45
Patiesībā nezinu pat ar ko sākt. Gan jau daudzreiz dzirdēta problēma un ģimenes ainiņa...
Lieta sekojoša, dzīvoju kopā ar vīrieti un audzinām savu divgadīgo dēlēnu. Viss jau lielos vilcienos ir labi, bet ir pāris "bet". Mēs dzīvojam kopā ar viņa mammu un arī tas ir šī brīža finansiālajā situācijā pieļaujams, taču mani uz lielām pārdomām vedina fakts, ka mūsu ģimenē es esmu tā kas strādā, taču vīrs dzīvo mājās ar mazo. Šāds lemums, jo vīrs palīdz mammai firmā pāris reizes nedēļā/mēnesī atkarībā no darba apjoma un mājās taisa pāris haltūriņas. Tagad ir ļoti saspīlēti apstākļi, jo biju kādu laiku bez darba, un nebija ikmēneša ienākumu, taču vīrietim ir labi kā ir un uz maniem aicinājumiem meklēt darbu viņš vienmēr atrod atrunas - mazo jālaiž privātajā dārziņā, mammai jāalgo svešs cilvēks, kas būšot dārgāk, braukšana uz darbu, ēšana utt. Kā arī tas ka haltūrās jau arī viņš nopelnot, lai gan man no tās naudas reti kas tiek, ielej bendzīnu, pāris reizes aizbrauc uz veikalu un pārējo iztērē savām vajadzībām. tagad nu beidzot esmu strādājoša un saņemot savu algu secināju, ka nekas pāri nepaliek. Jāatdod parādi, rēķini jānomaksā, mēneškartiņa un makā paliek nieka pārdesmit lati, bet vēl viss mēnesis priekšā.
Es pat nezinu ko darīt kā rīkoties. Kā likt vīrietim saprast, ka tā nevar turpināties, kaut kas jādomā un jādara? Protams, kravāt koferus un skriet prom uzreiz nevēlos, taču nezinu īsti kā lai paskaidro vīrietim ka tā vairāk nevar, ka lieta ir nopietna?
Varbūt ir ieteikumi iz dzīves vai vnk kāds padoms?!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv