Saki to šeit!

Izvēle (3)

Viesis
karakn 13.02.13 15:28:06
Atbilde pēdējam komentāram:pusis nav kaza, ka būtu jāgana. Tā bija viņa paša izvēle iesaistīties dēkā ar bijušo draudzeni. Es teiktu meitene LV neciena pati sevi, ja ielaižas ar šādu puisi. Kārdinājums ir visu laiku, jautājums kā novertē cilvēku, ar kuru ir kopā.
Viesis
burtinsh 31.12.12 13:30:29
Vispar shi njemshanas- puishi LV un arzemes ir galigi garaam! Izdomaa pati, kur velies dzivot un veidot stabilu dziivi! Ja paliec tur, tad nelien pie puishiem LV!
Cerams, ka nedomajam par vienu un to pashu puisi, bet manai draudzenei bija situacija, ka vinja sheit iepazinaas ar superigu puisi un viss bija ok lidz bridim, kad atbrauca vinja bijusii draudzene no arzemeem patuseet uz LV un, protams, lai nebutu vienai garlaiciigi aicinaja to puisi lidzi tuseties.
Izjadelejas meitenes pa arzemeem un tad atbraucot vajag vel sheit patuseet....tas ir pretiigi
Viesis
nellahere 30.12.12 22:22:28
Sveikas, es zinu, ka šāda veida izvēle ir jau zināma, bet vēlējos zināt jūsu domas, bet lēmumu pieņemšu klausoties sevī, bet varbūt jūs man spēsiet palīdzēt tik galā ar sevi.
Lieta tāda,ka es dzīvoju ārzēmēs, un kādu laiku sarakstījos ar puisi, kas dzīvo Latvijā. Pēc kāda laiciņa es atbraucu uz Latviju atvaļinājumā un viņu satiku, viņš lika justies labi, mīlētai un pasargātai, nebija tā sajūta,ka man būtu jāmeklē kāds cits, Viss bija skaisti, bet laida mani prom un neko neteica. Teica, ka tad kad atgreizīsies saskriesimies, teica,ka tas nozīmējā, bet man pašai ir jāsaprot, kā ir..
Šobrīd ir tā ka es nezinu, braukt uz Latviju jau pēc' šī mēneša, jo nauda ir nopelnīta un iekrāts kaut kas aŗī ir, un būt laimīgai Latvijā, jo tās ir manas mājas un mēģināt šo puisi nepalaist vējā vai arī nogaidīt līdz jūnijam un aizmirst par šo puisi.?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv