Saki to šeit!

Pilnīga neizpratne..... (10)

babina 03.01.13 21:59:50
Cita sieviete....! Nemokies, ej tālāk!
Viesis
ilze 14.12.12 12:02:16
Liktenim ar šo visu nav nekāda sakara, jo kā jau minēji, nav nekādu tādu šķēršļu. Divi pieauguši cilvēki savas attiecības veido paši. Un tas, ka varat palikt tikai draugi ir kas pavisam atčgārns. Draudzības nav tur, kur ir jūtas, nekad. Draudzība starp sievieti un vīrieti gandrīz nepastāv. Man liekas, ka esat vēl jauni un nenobrieduši un tāpēc rodas tik daudz jautājumu. Tās tikai manas domas.
Viesis
ilze 14.12.12 11:58:05
Arī manā skatījumā viss ir pilnīgi skaidrs, puisim ir parādījusies jauna aizraušanās, bet vēl tā kā baidās Tevi pavisam pazaudēt un tur kā rezervi, tāpēc citiem nedod un pašam ar nevajag.
Vīrietis, ja sievieti vēlas, tā vienkārši nerīkojās.
Viesis
agata 12.12.12 13:45:50
nu ja redz, cik cilvēku tik viedokļu, neviena situācija nav nekad indentiska un vienāda jo mēs visi esam dažādi un izjūtam visu arī ļoti dažādi. Es neapvainojos un saprotu, ka mēs visi esam dažādi un visu arī redzam dažādi. Bet lasot Tavu sakāmo, saprotu, ka tu uz visu šo situāciju skaties tikai virspusēji un mēģini viņu pielīdzināt visām citām un tas ir tikai normāli jo tās nav Tavas izjūtas un Tava situācija, bet viss labi, ka jau minēju neintrsē padomi jo uzskatu ka jāklausa ir tikai un vienīgi sevi....

cerite 12.12.12 13:17:43
Skats no malas rādās sekojošs-
1/jjūs kādu laiku bojāt kopā un viss bija OK.
2/VIŅĀM IEPATIKĀS CITA
3/to nedēļu viņš patiesībā neko neapdomāja/viriešiem nav raksturīga attiecību apspriešana un pārdomāšana/.bet gan lenca to''citu''
4/Tu jau patiesībā pati skaidri jūti,ka nekas tur nesanāks
5/sms-patiesībā tā ''cita'' piekrita ar viņu tikties un tās pāris dienas viņš vienkārši bija aizņemts
6/vakars kad jūs tikāties-viņš nav īsti pārliecināts vai ar to ''citu '' kas sanāks un nolemj Tevi ''pieturēt''-ja nu kas.
7/ nemāni sevi-viņš vienkārši Tevi ''čakarē''.Ja jau jums nav nekādu šķēršļu būt kopā,tad kāpēc jus esat tur jur esat.
Neapvainojies uz mani-tas patiešām ir tikai skats no malas un kaut ko mainīt vari tikai Tu pati.Es nekad/nekad ,nekad/ nepaliktu par draudzeni bijušam mīļāka'jam-priekš kam man tas?!
Viesis
agata 12.12.12 13:15:44
ja tieši tā, tā doma jau ir tieši tā arī rīkoties, vienkārši tā dīvai, ka nevar saprast ko tas liktenis no mums vēlas panākt, itkā jums nav lemts būt kopā, bet tajā pašā laikā arī kļūt par svešiniekiem jūs nedrīkstat...bet nu dzīvosim redzēsim...

rebeka 12.12.12 13:10:55
Nu tad ja jūs paši nezinat ko grribat, varbūt tad vajag atslābt, satikties, kad abi to vēlaties un nesatikties, ja kāds to nevēlas, necensties būt pārim, un veidot ģimeni, bet PAGAIDĀM, padzīvot randiņu režīmā, un kad jutīsieties ABI gatavi, vai tieši otrādi tad jau dzīvē viss iekārtosies kā vajag...

Nevajag sevo un viņu mocīt ar pārdomām, mīlu nē.. vadaties pēc mirkļa impulsiem... Ja būs lemts būt kopā paliksies, ja ne ne...
Viesis
agata 12.12.12 12:56:05
vienkārši šī situācija nav tik viennozīmīga un vienkārša lai visu pilnībā izstāstītu, bet tur jau tā lieta, ka īsti šis iemesls nav zināms ne man, ne viņam. Jo jūtas ir, pievilkšanās ir, itkā mēs esot kopā neesam harmonijā ar sevi, bet arī neesot kopā neesam harmonija ar sevi. Kaut kāda viena konkrēta iemesla nav. Nu ir tā, ka mēs abi esam tādi cilvēki kas tic liktenim un abzināmies, ka ir jāklausās savā sirds balsī un uz to mirkli viņa sirds balss tā teica un viņš tā rīkojās tas arī viss. Bet neviens no mums nespēj pateikt, ka nemīlam viens otru, vai ari, ka jūtas būtu pilnībā izgaisušas....

rebeka 12.12.12 12:45:19
Nu ja tu neizstāsti visu, tad domāju tev te neviens neko nevar ne palīdzēt ne ieteikt ne komentēt....

Kas bija tas kāpēc bija šis pārtraukums, un pārdomu mirklis...?? tad arī varētu sākt kaut ko ietiekt, ja nevēlies teikt, tad jautājumam un visam šim nav jēgas...
Viesis
agata 12.12.12 12:39:00
Man būtu tāds lūgums un priecātos kaut par dažiem padomiem un viedokļiem no citu cilvēku puses, kaut reāli jau apzinos, ka viss drīzāk es neņemšu to visu vērā, un klausīšu savai sirds balsij, bet nu vienalga gribās dzirdēt arī citu cilvēku pārdomas. Jo man jau liekas, ka liktenis šobrīd sāk spēlēt ar mani kādas spēlītes.
Mēģināšu pēc iespējas īsāk un skaidrāk visu izklāstīt. Sieviete un vīrietis, satiekas, iemīlas, kaļ dzīves plānus un itkā laimīgi dzīvo kopā (vairāk kā gadu). Tad paiet kāds laiks un Tu sāc just, ka īsti kaut kas nav tā, kā vajag, un jā, BĀC viena diena tiešām uzzini, ka tā arī ir, bet tad sākas tas pats interesantākais.
1. nedēļu ilgs un mokošs pārdomu laiks ko ir lūdzis vīrietis, jo viņš vairs neko īsti nesaprot un nezin ko pats vēlas un ko grib no dzīves.
2. nedēļu savukārt sieviete mokas un cīnās neziņā un liekās, ka te visu grib atgriest, te atkal doma kam to vajag un vai tas nesīs to laimi, bet iekšēji jau apzinās, ka tas jau īsti vairs nav viņas lēmums. (jo jūtas ir un tās nekur neizmetīs)
3.kad pagājusi ir šī nedēļa tad izrādās, ka vīrietis tomēr neko nevēlas un attiecības par trauc sms veidā ar norunu lai nebūtu tik smagi, ka dzīvajā izrunāsimies pāris dienas vēlāk, ok, šajās dienas man likās nu es teikšu un nu tik būs man būs daudz ko pateikt, bet....
4.pienāk šis ilgi gaidītais vakars un saruna, kad nu liekas pieliksim visam punktu un dzīvosim tālāk, bet iekāpjot mašīnā vienīgais kas ir uz sirds un ko var pateikt, tas ir piedod mūsu saikne ir pārāk stipra lai mēs kļūtu par svešiniekiem un mēs paliekam par draugiem, pāris stundas sēžot un tērzējot par dzīvi....kas uzlādēja ar tik patīkamām emocijām, ka tādas mēs varbūt izjutām tikai attiecību sākumā..aaa un vel kas nav masvarīgi mūsu šīs sarunas laikā varēja just tādus fluīdus, kā tiko iemīloties un pēc sarunas saņemtajiem sms noprotu ka ne es vienīga to sajutu...
5. un nobeigumā tas pats galvenais es pateikšu par ko šī situācija ir pārvērtusies, mēs itkā neesam kopā, bet mums neprātīgi velk vienam pie otra un nav itkā šķēršļi lai būtu kopā, bet tomēr kas pietrūks (un arī attiecības ne viens ne otrs nav izdarījis ko tādu ļoti nosodāmu lai būtu ko pieminēt) mēs sarakstāmies caur sms, gribam viens otru, tā ka nevar izturēt, plānojam iet uz kino, tikties un arī atpūsties kopā, mēs itkā esam draugi un vēlamies tādi būt, bet itkā iekšā kāds arī saka Jūs nevar būt tikai draugi,(bet it ka sirds šobrīd nevar apstiprināt, ka vēlētos ko citu, kā draudzību) jo šī saikne ir pārāk spēcīga un es nesaprotu pie kā mūs tas novedīs un ko liktenis ar visu šo mums grib pateikt....

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv