Saki to šeit!

kur rast paspietiekamības sajūtu? (6)

Viesis
katarina 28.11.12 13:58:06
agatai lielisks komentaars :)
Viesis
agata 28.11.12 13:36:37
Gribu tikai piebilst, ka ne vinmēr šie trīs vārdi tiešām nozīmē un atrisina visu, labāk mīlestību kā jau minēts ir parādīt darbos. Vardi neko nemaksā, a darbi maksā daudz, lai kādi tie būtu tie prasa ziedot sevi un savu laiku otram cilvēkam, kas nemaz nav tik vienkārši, jo daļēji vairāk vai mazāk mēs visi esam egoisti. Vienkārši man ir bijusi tāda pieredze, runā daudz un skaisti, bet dara maz, un nedomāju ka ši situācija būtu labāka. Mums protams gribās visu, lai gan runā gan dara, bet būsim reali, mes tak esam tikai cilvēki. Es šobrīd arī eju cauri šim etapam, lai audzinātu sevi kļut nedaudz neatkarīgākai un pārliecinātākai par sevi, tas ļoti daudz ko dod un arī apkartejie cilvēki uz tevi jau sktas ar citām acīm. Vēlu veiksmi! :)

ilzepavasare 28.11.12 13:27:01
Man jau liekas, ka vienai, gan nevajag mācīties būt. Tāpēc jau mēs viens otram esam, ka neesam paredzēti būt vieni.
Viesis
katarina 28.11.12 11:28:20
paldies jau par pirmo tik ātro komentāru :)

neuziticēsanās man ir iesakņojusies un sēž galvā, domājams, no ieprieksējām attiecībām, kas vienmēr beidzās dramatiski. liekas nespēju uzticēties. Varbūt tādēļ vēlos dzirdēt so trīs vārdu apliecinājumu, ka uztraukumam nav pamata.

noelle 28.11.12 11:20:00
Ieteiktu Tev patiešām pirmām kārtām neiespringt uz to "trīs maģisko vārdiņu" dzirdēšanu! :)
Zinu, ko runāju, jo iepriekšējās attiecībās man ar to tika piedziedātas pilnas ausis no rīta vakarā un vēl piecdesmit reizes pa dienu, taču darbi... tas ir kas cits... agrak to patiešam nesapratu - kā var neteikt, ja mīl, bet šobrīd patiešām viss ir pilnīgi otrādi.
Arī es vairāk kā gadu ilgajā attiecībās ne reizi neesmu šos vārdus dzirdējusi, taču tas, KĀ VIŅŠ TO IZRĀDA ir tūkstoškārt patīkamām un vērtīgāk kā tie trīs vārdi. Nopietni!! Un es nedomāju, ka tam ir kāds sakars ar pašpietiekamību. Viņš vienkārši tāds ir - neparasti gādīgs, rūpīgs, uzmanīgs, mīlošs...viņš vienkārši nerunā, viņš dara! Un es to jūtu katru dienu un visu laiku. Bet tie trīs vārdi mūsu starpā ir kas ļoti...es pat teiktu svinīgs vai svēts - kaut kas tāds, kas gaida ļoti īpašu mirkli.
Runājot par Tavu neuzticības sajūtu... viņš ir devis Tev reālu pamatu domāt, ka ir neuzticīgs Tev? Vai Tu to esi uzpūtusi no tā, ka viņš Tev nesaka, ka mīl?
Viesis
katarina 28.11.12 11:01:48
kā lai pārvar neuzticamības sajūtu pret savu vīrieti? nedrosība un bailes, ka viņs varētu no manis aiziet, mani nepamet. varbūt tapēc tik ļoti tiecos pēc vārdiem "es tevi mīlu" no viņa, kurus gandrīz gada laikā tā arī nēesmu sadzirdējusi. ar veselo saprātu es saprotu, ka viņs ir tas vīrietis, kurs izrāda savas jutas caur darbiem, ir gādīgs, rūpīgs, jauks. ir teicis, ka ir nopietni nolūki attiecībā pret mani, ir nākotnes plāni. varbūt es vienkārsi esmu daudz emocionālāka par viņu? jā, viņs ir racionāls, prātīgs, savaldīgs, strādīgs, ļoti gudrs, dzīvesgudrs, apbrīnoju viņu kā vīrieti, kā draugu, kā cilveku. reizēm man viņam blakus ir kauns, es arī gribētu būt tik paspietiekama un pilnīga personība kā viņs. viņam ir labi arī vienam, savukārt man ir labi tikai tad, ja man apkārt ir cilvēki, kas mani mīl. Man jūtu izrādīsana ir ļoti svarīga. esmu viņam to teikusi, uz ko dzirdu atbildi - "katrs izrāda savādāk, pēc pieprasījuma nevar". to es saprotu, bet ja mīlētu, pateiktu vai ne ?
es zinu, ka kopējo nedrosības sajūtu manī ir radījusas neveselīgas ieprieksējās attiecības, klupsanas akmeņu man ir bijis daudz, situsies esmu arī daudz. varbūt tikai un vienīgi manī ir vaina, un ar savu neuzticēsanos un aizdomām es viņu reiz pazaudēsu? gribētos iemācīties būt paspietiekamai, iemācīties būt vienai.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv