Saki to šeit!

Greizsirdība (13)

Viesis
marixs 18.01.13 12:30:44
Pamēģini nodzīvot dienu sev un tikai sev, palutini sevi, arī mājās esi tāda, kāda reiz gāji uz satikšanos ar mīļoto cilvēku... kopta un eleganta.

delfiins 17.01.13 23:18:37
Tik tikko izlasīju tieši!!! ;D
''Greizsirdība… šī kaislība piemīt vai nu egocentriskiem raksturiem, vai arī tikumiski neattīstītiem cilvēkiem. Uzskatīt greizsirdību par kaut ko mīlestībai piederošu un nepieciešamu ir nepiedodama aplamība.''

megy 17.01.13 19:27:38
Pirms gadiem 4 mani nebija greiserdibas tagad ir....Mainijas tas pec ta kad sagajam atkal kopa...

babina 03.01.13 22:01:31
Neliela greizsirdība piedod asumu, bet liela jau ir slimība, tāpat ka alkoholisms!
Viesis
egregore 28.11.12 22:20:51
Neatceros kas, bet kaads domaataajs bija teicis, ka greizsirdiiba ir dveeseles ruusa. Manupraat, kur nu veel patiesaak!

ilzepavasare 28.11.12 13:29:29
Saka, ka greizsirdības iemesli jāmeklē jau pašā vārdā, t.i. "greiza sirds". Nu, tādā ziņā, ka sirds aizgājusi greizi. Kaut kas ir greizi. ne tur meklēju mīlestību, nu vai kaut kas līdzīgi.

krx 28.11.12 08:10:32
Esmu, protams! Taču ne tā, lai būtu kaut kā īpaši jātiek ar to galā.

krx 28.11.12 08:10:32
Esmu, protams! Taču ne tā, lai būtu kaut kā īpaši jātiek ar to galā.

moonshine 28.11.12 07:44:22
vispār jau esmu ļoti greizsirdīga. Cik maniem vīriešiem (tagadējam un iepriekšejiem) nav nācies klausīties scēnas!!! Tomēr tagad,kad jau ar pašreizējo draugu esam kopā 4 gadus, pieķēru sevi pie domas,ka greizsirdība ir kļuvusi mazāka. Noteikti tas nav tāpēc,ka mazinājušās jūtas, bet gan tāpēc,ka pa šiem gadiem esmu nākusi pie secinājumi - dari ko darīdama - ja vecis gribēs aiziet, tad aizies tik un tā. Tāpēc vienkārši mēģinu būt pastāvīga (strādāju, mācos, mēģinu uzturēt kārtībā dzīvokļa lietas) un arī mīlēt savu vīrieti tāds,kāds viņš ir. Jo ir 2 mīnusi sievietēm - 1. visu savu dzīvi ziedo vīrietim un ģimenei, aizmirstot par sevi (atsakās no labiem darbiem, atsakās no skaistuma procedūrām, izglītošanās utt) un 2. vēlas mainīt savu vīrieti. Ir daudzas reizes pierādījies, ka vīriešiem, protams, patīk saimnieciskas sievietes, bet no tādām bieži iet prom, jo sieviete , man nepatīk tas vārds, bet jāsaka "izdeg". Ja sieviete turpina uzturēt savu prātu, izskatu, domu spēku... tad ir lielaka iespējamība,ka vīrietis sievieti cienīs. Jo, kas tad ir greizsirdība? Nepārliecība par sevi. Tā kā secinājums - laiks ārstē greizsirdību.

florencefj 27.11.12 22:13:07
sveika!
ar to grūti tikt galā ! Piekrītu pece , ka ir jāceļ pašapziņa. Jāstrādā ar sevi. Tas ir liels un smags darbs - skatīties uz sevi un pilnveidoties tik tālu, lai justos pārliecināta par sevi, lai nebūtu iemesls greizsirdībai!!

pece 27.11.12 20:50:14
Kādreiz biju dikti griezsirdīga, bet šobrīd vairs ne. Palīdzēja:
* pašapziņas audzēšana;
* pārliecība par sevi un savu vietu vīrieša dzīvē;
A varbūt vienkārši vecums cits :)

Un joprojām kaitina, ka vīriec nav nemaz grizsirdīgs;

eliss 27.11.12 20:10:19
Es piemeram netieku gala,tapec pasaku savam viram .Tas tapec ,lai pectam vins censas un pierada,ka es tomer esmu vinjam ta labaakaa :)Biski berniskiigi,bet mums tas ta pienemts abiem,ja vins paliek greizsirdigs,tad dara taapat....Ta,mes te miilojamies.

kimbra 27.11.12 16:06:15
Kā Jūs tiekat ar to galā?? (ja vispār esat greizsirdīgas)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv