Saki to šeit!

kā tikt vaļā no greizsirdības? (6)

Viesis
ilze 10.09.12 09:53:12
Es arī neticu šādai draudzībai, no malas esmu novērojusi, kā šāda draudzene izdevīgā brīdī pārguļ ar savu tā saucamo tikai draugu. Un man pašai arī ir šāds labākais draugs, kurš bija arī mīļākais līdz brīdim, kad satiku savu vīru, bet pirms tam mēs bijām labākie draugi un mīļākie, vienalga vai bijām brīvi vai tajā brīdī nē, ilgus gadus.

nicoolettaa 09.09.12 13:11:05
Domāju. ka ja viņš Tevi tik ļoti mīlētu, tad līdz šādiem strīdiem nenonāktu, un arī Tevi pareizi saprastu... Izklausās ka viņam priekš Tevis ir daudz pārmetumu. Ja jau Tu esi visiem ''sliktā'' tad kādēļ Tev nesākt savu normālu dzīvi? - Lai tad viņam ir tā draudzene, bet ne Tu, nebendē nervus ar vīriešiem ;)
Viesis
soulja 08.09.12 20:52:07
Es jau arī patiesībā negribu to pieļaut, bet ikreiz, kad sāku par šo te runāt, klāt ir kārtējais strīds - tad jau man vispār nedrīkst būt draugu, jāsēž mājās un jābūt ar tevi 24h diennāktī.. Starp mums nekas nav utt.
negribu būt arī tā sliktā, kas noliedz visas izklaides, jo tā jau visu viņa draugu acīs esmu sliktā. Sliktā no tāda viedokļa, ka es kontrolēju viņa dzīvi, neļauju izklaidēties utt.., kaut gan es nedomāju, ka tā daru..

nicoolettaa 08.09.12 09:39:48
Mani tas tirdija gadu, un nu ir pagājis gads kopš šī būtne pat netiek pieminēta... Jo viņa ir ārpus visas mūsu dzīves... Esam beidzot patiesi laimīgi, jo pa vidu nav trešais, kas vienmēr zina kas notiek attiecībās, ko kāds izdara ne tā vai tml...

nicoolettaa 08.09.12 09:38:33
Vispirmām kārtām, jā, šādā situācijā pati biju iepīta...
un zini?! Tu sev vari palīdzēt tikai novēršot Tavus kompleksus vai arī pateikt viņam ko Tu par to domā absolūtā pilnībā...
Un jā, šī tuvā draudzība starp vīrieti un sievieti nekad neko labu neved... - atliek doties uz kādu laiku prom un viņš ar viņu jau pārguļ...
Kam vispār vīrietim ir vajadzīga tāda labākā draudzene, ja ir blakus sieviete?!

Un personīgi par sevi, šīs viņu ''draudzīgās attiecības'' ir beigušās vairāk kā gadu un tici vai nē, joprojām pa brīžam grauž... Lai gan joprojām esam kopā un viņiem nekāda kontakta vairs nav.
Viņai arī tad bija savs vīrietis.

Es Tavā vietā šo te nepieļautu...
Viesis
soulja 07.09.12 16:48:14
Sveikas, meitenes!
Gribēju dalīties kādā lietā, kas mani tirda apmēram pusgadu. Ar draugu pusotru gadu jau dzīvojam kopā, viens otru ļoti mīlam, viss ir kārtībā. BET vienīgā problēma, kas izraisa strīdus, ir viņa labākā draudzene. Viņiem draudzība ir ļoti tuva, lai gan abiem ir otrās pusītes. Dusmojos ikreiz, kad kaut vai izdzirdu viņas vārdu. Viņa patiesībā ir ļoti jauka, gudra, būtībā - nav kur piesieties, bet tā greizsirdība mani beidz nost. Pati apzinos, ka nav iemesla, bet esmu ļooti greizsirdīga, tajā pat laikā, nevēloties izjaukt draugu attiecības. Varbūt kādai ir pieredze, kā savaldīt emocijas, kā tikt vaļā no tās mokošās greizsirdības sajūtas? :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv