Saki to šeit!

Attiecības ar vīra māti un vīra brāļa draudzeni (10)

ivetia 14.09.12 09:59:55
entella - centies domāt vairāk par savu ģimeni, ja vīr Tevi atbalsta un mīl, viss būs kārtībā. Nevajag bojāt savu dzīvi vīra mātes dēļ... Man arī nav tik spožaini labas attiecības ar vīra radiem, bet mēs mīlam viens otru un viss ir tiešām labi...

chika 13.09.12 15:51:36
entella - nu tiešām turies pieklājības robežās un tālāk nelien. Nevajag bāzties visām pudelēm par korķi. Ja jau gribēs ar tevi ko runāt, tad arī pašas nāks un runās. Man ar vīra vecākiem vispār vairs nav nekādu attiecību, jo viņiem es nepatiku ar to, ka saku pretīm un viņi pat nonāca tik tālu, ka rakstīju policijā iesniegumu. Man ir svarīgi tikai mana ģimene - ko domā mans vīrs un bērni, jo viņus es mīlu visvairāk.
Tāpēc nevajag uzbāzties cilvēkiem, ja viņiem tu nevisai patīc.
Viesis
fabrikante 05.09.12 10:05:04
Starp citu, kad vienu brīdi man bija līdzīga situācija ar vīra māti, vīrs viņai pateica- ja tu tādā garā turpināsi, mēs pie tevis nebrauksim. Daudz gan tas neko nemainīja:D Bet es nereaģēju uz viņas izlēcieniem...un viņa norima.
Viesis
fabrikante 05.09.12 10:01:46
Es nebiju domājusi, ka Tev jānovēršas. Vienkārši, ja cilvēki izturas pret Tevi Tev nepatīkamā veidā, tad Tev nav jācenšas būt labai un domāt, kā lai es tagad ar viņām sadzīvoju....Piedevām, Tu, paldies Dievam, dzīvo atsevišķi, līdz ar to ir iespēja būt vienkārši pieklājīgai un tajās reizēs, kad esi tur, vienkārši neļauties provokācijām. Nav nekas nevienam jāpierāda. Jo Tu mazāk reaģēsi, jo ātrāk Tevi liks mierā.
Viesis
entella 05.09.12 09:26:08
Fabrikante, visu cieņu ja tev ir dzelzs nervi , bet cik ilgi var izturēt, ka tavā virzienā visādi zemteksti nāk, zinu, ka nemaz neesmu tik slikta. Viegli pateikt, ja vēlas veidot attiecības, tad veidojam ... bet man ir vīrs un tie ir viņa radi, novērsties nevaru, tad savā veidā novērsīšos no vīra.. Vīrs mani ir aizstāvējis savas mammas priekšā, takā man jātiek pašai galā ar savām domām un attieksmi. Domāju varbūt jums ir kādi ieteikumi kā to vieglāk izdarīt?
Problēma ir tā, ka nemāku tēlot un smaidīt visiem pēc kārtas. Laikam tomēr jāiemācās būt akrisei, lai varētu uķi puķi ar viņām. Vnk esmu patiesa. Laikam tiešām jāpiever acis un jābūt pozitīvai...
Man ļoti patika Pece ieteikums- lai viņa ir labā priekš vīrenes, izdomā kā tas tev var nākt par labu! Laba viela pārdomām.....

pece 04.09.12 09:12:18
entella,
Jebkuras attiecības ir divpusējas t.i. tu un vīramāte, tu un vīra brāļa draudzene, bez tam ietekme uz attiecībām ir abām pusēm ;) un galu galā - lai viņa ir labā priekš vīrenes, izdomā kā tas tev var nākt par labu!
Viesis
fabrikante 04.09.12 08:53:26
Priecājies, ka Tu tur vairs nedzīvo!:D Bet, ja nopietni, tad tā īsti nesaprotu problēmu vai arī esmu baigā egoiste. Man liekas, ja cilvēki vēlas ar Tevi kaut kādas attiecības, tad-ok, veidojam, ja nē, tad turies pieklājības robežās un nav ko mēģināt lauzties slēgtās durvīs. Kādas īpašās attiecības Tu vēlies? Aizbraucam, apciemojam, ik pa laikam sazvanāmies- kā iet - un miers.
Viesis
gintta 03.09.12 16:52:45
man ir draugs ar kuru esmu kopa 6gadus.

un man ar vina vecakiem ir loti briesmigas attiecibas' es noteikti padalisos ar savu pieredzi sovakar. vnk tgd rakstu no plansetdatora un nav isti erti.

valmora 03.09.12 15:49:37
Man, paldies Dievam, šādu problēmu ar vīra radiem nav. Kaut arī nekad neesam dzīvojuši kopā, bet ir gadījies aizbraukt ciemos uz ilgāku laiku. Tā kā mana vīramāte ir diezgan paslinka gan uz mājas kārtošanu, gan ēst gatavošanu, nekad man neko neizrāda, tik priecājas, ja esmu kaut ko uztaisījusi vai sakārtojusi un viņai tas nav jādara. Esam kādu ilgāku laiku dzīvojuši pie manas mammas, bet arī viņa nekad nav iejaukusies!
Viesis
entella 03.09.12 14:45:32
Sveikas!

Kādus 2 gadus sanāca dzīvot kopā ar vīra vecākiem. Protams, pa šiem 2 gadiem es iepazinu tuvāk vīra vecākus un vīra brāli. Un , protams, otrādāk es arī biju izpētes centrā. Attiecības ar vīra māti ar laiku pasliktinājās. Vienmēr es visu darīju netā kā vajadzētu un utt biju sliktā. Kopā jau vairs kādu laiku ar vecākiem nedzīvojam. Tagad vīra brālim ir uzradusies topošā sieva, kura dzīvo pie manas vīra mātes. Un, protams, viņa tagad ir labā un jūtas kā saimniece un šefene . Kā lai veidoju attiecības ar vīra brāļa topošo sievu un vīramāti? Negribas ne strīdēties, ne intrigas pīt. Šo visu savu sāpi esmu izrunājusi ar vīru un viņš mani atbalsta... Kādas ir jūsu attiecības ar vīra radiem?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv