Saki to šeit!

kad sāp sirsniņa (11)

daceporuka 17.09.12 11:31:32
Aizmirsi viņu, viss Tev izdosies noteikti!

roziite 17.09.12 11:03:06
sirsniigaa24 - Es Tev iesaku viņu aizmirst, manai draudzenei ir ļoti līdzīgs gadījums. Viņas "cilvēciņš" viņu pameta, krāpa ar visām draudzenēm, bet viņa ilgojas un grib viņu atgriezt...Vajag vairāk uzmanības pievērst sev un meklēt cilvēku, kurš tiešām būs drošs un ar kuru varēsi veidot savu nākotni...
Viesis
sirsniigaa24 16.09.12 15:26:02
Paldies Jums visām,ka nebijāt vienaldzīgas un dalijāties ar savu pieredzi un problēmām...
Tagad nekas īpašs nav mainijies,vienīgais,ka ir vairāk laika sev...palasu pa vakariem kādu interesantu grāmatu..varu atļauties nopirkt sev kādu nieciņu,jo visa nauda nav jāatdod par pārtiku un citām lietām,kas man bija jāpērk,kad bijām kopā..Lai gan pagaidām vel nevienu neesmu satikusi,bet kaut kā vel nevaru sākt domāt par jaunām attiecībām,jo tas cilvēciņš vel ir manā sirsniņā,lai gan es viņam īpaši neko vairs nenozīmēju..atstāja mani ar kredītiem un salauztu sirdi...bet centīšos to pārvarēt....:)
Lai Jums visām veicas...:)

chika 31.08.12 15:48:53
Un kā tev iet tagad??? Kas ir manījies tavā dzīvē - ko pati esi mainījusi uz labo pusi? Tu esi tik pat labs un jauks cilvēks kā jebkurš cits. Pieej pie spoguļa paskaties uz sevi un pasaki - esmu skaista, es lepojos ar sevi un es dzīvē varu sasniegt visu ko vien vēlos. Tad ej un dari!!! Veiksmi mīļā!
Viesis
milasaulite 21.08.12 12:14:07
Tieši tā, atrodi savu hobiju, velti laiku sev...vakaros palutini sevi ar kādu foršu matu masku vai sejas masku, palasi kādu grāmatu...patiesībā to jau bija jāsāk darīt attiecību laikā, bet tas jau ir pagājis...tāpēc dari to tagad.

Man arī ir tā, ka draugs ļoti daudz tusē ar saviem čomiem, senāk es sēdēju mājās un gruzījos..tad sapratu, bet kam tas? Negaidu, ka mani izklaidēs, izklaidējos pati :) Un tad kad vecis redz, ka sieviete vai staro no laimes arī bez viņa klātbūtnes, viņš sāk gribēt būt klāt, jo visiem patīk laimīgi cilvēki :)

Taču tieši uz konkrēto gadījumu, divas iespējas jau tika dotas no tavas puses, savācies un esi laimīga, mīļā :)

Iedvesmai izlasi rakstiņu, kas man ļoti palīdzēja saskatīt sevī sievieti:

http://www.draugiem.lv/piespogula/news/?p=7547030
Viesis
guakamole 21.08.12 09:53:21
nu bet pati jau vainīga, ka pienema atpakaļ viņu...
Viesis
gliemezite 21.08.12 04:35:28
Mans virs ari kaut ka lidzigi dzivojas un izturas pret mani,bet tagad vins ir prom nu jau kadu nedelu!
Mokos ari loti ar savu neizlemibu ko gribu,lidz ar to sevis pazemosanu,un mokos ar vienu velesanos-lai atgriezas pie manis, lidz ar to ar velmi vinam zvanit.
Nomierinosie isti nepalidz,psihoterapeits liek saprast,ka apkart ir ari citi viriesi.....ka sis attiecibas ir vienpusejas.
Reali jau saprotu visu,bet gribas but miletai un tiesi no ta viriesa ,kas tev dara pari!
Vel ir stulbi tas,ka varetu aiziet kaut kur ......lai aizmirstos un laiku paisinot,bet nav jau ar ko......
Nemoki sevi ar tam stulbajam domam par jums-taas tevi padara vajaku.tiesam,notici tam,ka jo tu mazak par sevi vinam atgadinasi,jo vins vairak gribes zinat kapec un kas ar tevi notiek.
Tiko tam visam eju cauri un sausmigi sap sirsnina!!!!!
Nemoki sevi ar domam!
Turies!
Bus labi!!!!!!
Viesis
sirsniigaa24 19.08.12 14:42:12
Paldies Jums par padomiem...
Domāju,ka neesmu viņam vairs vajadzīga un tas sāp...varbūt esmu viņam ļoti pieķērusies un man ir grūti atlaist to cilvēku.....vnk kapēc bija jāatgriežas un atkal jāsadragā manus sapņus un cerības...
Gan ar laiku būs vieglāk,vismaz es tā ceru...

kimbra 19.08.12 14:04:31
Teikšu tieši- viņš tevi nemīl un tu viņam neesi vajadzīga!!! Aizmirsti viņu. Nemeklē, nepazemojies, nemēģini atjaunot attiecības. Un nemāni sevi ar visādām muļķībām par to, ka viņš mainīsies, atgriezīsies u.t.t.
Banāli, bet laiks dziedē!!!! Nekas cits nelīdzēs, jāpaiet laikam, sāpes ir jāizsāp, asaras jāizraud un jādzīvo tālāk:) Turies!!!

annete 19.08.12 13:08:10
Iesaku pacelt galvu augšā, sākt vairāk domāt par sevi, savu dzīvi, varbūt kkas jāuzlabo, varbūt kkas jāpamaina un viņš - noteikti jāaizmirst :) vai viņš ir Tavu asaru vērts? Ko viņš TIK nozīmīgu Tavā dzīvē un Tev ir darījis? Tā jautāju, jo pēc rakstītā izklausās, ka uz neko lādzīgu viņš nebūtu spējīgs, ja tā izrīkojas un nevar pat izrunāties.
Viesis
sirsniigaa24 19.08.12 13:00:12
Sveikas mīļās dāmas....Vēlējos padalīties ar savām sāpēm..
Lieta tāda,ka jau otro reizi paņēmu atpakaļ savu draugu....pirmo reizi viņš mani vnk pameta...tas notika pagājušajā rudenī,precīzāk septembrī..
Tas bija ļoti grūts periods...bet pēc diviem mēnešiem viņš atnāca atpakaļ...esot bijis ļoti grūti bez manis...un es tam noticēju...viss itkā bija kārtībā visus šos mēnešus,uzmanības man netrūka,jutos ļoti labi...bet tagad pēdējā laikā viss mainijās..Viņam uzradās jauns draugs ar mašīnu un tagad katru brīvo brītiņu viņš tusējās ar to draugu un drauga draugiem...braukājās pa naktīm apkārt...dzerās..jutos viena un pamesta....
Vel šo pirmdien viss it kā notikās kā parasti,bet tad es savā darbā izdzirdēju baumas par to,ka viņš mani krāpj...centos to situāciju noskaidrot un no darba pazvanīju viņam uz'mobilo,lai pajautātu kas un kā..zinu,ka varbūt tā nebija telefona saruna,bet es biju tā uztraukusies,ka ņēmu un pazvanīju...viņš visu noliedza,bija dusmīgs un nometa klausuli....tajā dienā viņš pārradās tikai naktī mājās sadzēries un neko nerunāja....nākamajā dienā man bija jādodas uz darbu,bet kad pārnācu mājās,tad savas mantas viņš bija savācis....neko nepaskaidrojot.
Nezināju ko lai īsti iesāk....aizraxtīju sms,lai viņš man pēc darba atnāk pretī,lai varam izrunāties,ja tiešām viņam nav vienalga....tomēr viņš neatnāca un sms uzraxtīja.ka laiž ar draugiem tusēt,ka pēc tam nākamajā dienā parunāsimies,tie bija viņa vārdi...
Pienāc nākamā diena un viņš nedeva nekadu ziņu,takā atkal pati pazvanīju un sarunājām vismaz satikties uz ielas..satikāmies un viņš vienkārši stāvēja un neko neteica..pat negeibēja skatīties uz manu pusi...jautāju kas ar mums notiek,vai ejam katrs savu ceļu vai kā...cik var mocīties...bet īsti atbildi nesaņēmu....tik pārmetumus,ka es viņam čakarēju tikai prātu,ka viņš jau mājās nesēdēšot...sanāk ka visu laiku ir tikai draugi un kur tad lai palieku es..traucēju viņam baudīt dzīvi....kapēc pēkšņi viņam nav vairs interese par mani?....ka ir pilnīgi vienalga kas ar mums notiek...tad nu es pagriezos un teicu,ka vairāk netraucēšu viņu un aizgāju...tas arī viss...
Tagad man ir tik grūti ap sirdi....raudu vienā raudāšanā...netieku vaļā no tās sajūtas,ka jau otro reizi esmu piečakarēta un samīdīta...neko nesaprotu....nav man miera nemaz...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv