Saki to šeit!

ivo saldabols (23)

Viesis
mimii 17.10.12 16:00:03
http://izklaide.delfi.lv/popmuzika/melomanija/kiopa-stasts-par-skandalu-kombulu-ineses-sova.d?id=42755378#!/3184340/foto.delfi.lv
Viesis
mimii 17.10.12 15:59:07
Interesanta galerija ar visu Ivo zaļās brillēs!!!!
http://izklaide.delfi.lv/popmuzika/melomanija/kiopa-stasts-par-skandalu-kombulu-ineses-sova.d?id=42755378#!/3184366/foto.delfi.lv

dio 12.06.12 14:29:57
ha ha ha... godīgi pavisam... vienīgais cilvēks, kas tiešām izskatās smieklīgi šājā situācijā esi Tu pati, vispār nabaga džeks, ka šitā iekritis uz Tevi, visticamāk tik dažas reizes jums kas bijiis, un Tu esi tik apmāta ar viņu, ka citu versiju nemaz nevēlies redzēt un Ivo nezin kur no Tevis laisties.. šausmas!!! Nedod dievs tādu meiteni kādam vīrietim blakus!

kimbra 12.06.12 10:05:04
Man radās jautājums- Kā pats Ivo skatās uz to, ka tu viņam nodrošini šitādu PR akciju? Vai viņš tiešām tavuprāt tagad pametīs savu ģimeni un būs ar to, kura publiski viņu izreklamē kā jākli, narcisu, krāpnieku u.t.t. ? Lai gan pēc šitā, varētu būt ka tā ģimene pati viņu pametīs! Es vispār nesaprotu, kamdēļ tik zemiski jārīkojas un jāpublisko netīrā veļa..... Es saprotu, ka var palūgt padomu, nepubliskojot personu vārdus. Un vispār- ja jau raksti puiša vārdu un uzvārdu, kapēc slēp savu?
Tavai motivācijai ir varianti:
a) tu vel esi ļoti jauna, naiva un nesaproti, ka ar tādām metodēm par vīrieti necīnās!
b) tu esi pagalam samīlējusies un izmisusi!
c) tu esi riebīga (nu kamōōōn, nevar tak šitā cilvēku izvazāt pa visu internetu). Padomā, kā jūtas tagad tā sieviete, ja visi radi, draugi un paziņas šito lasa.....

noelle 12.06.12 09:04:40
Tātad, pati jau "atzinies", ka viņa izgajienu publiskošana nav vis "cieņas un goda" jautājums un darīts līdzjūtības dēļ pret viņa tagadējo sievieti (lai gan - kāda tur līdzjūtība - būt izvazātai publiskajā telpā), bet gan aiz savtības - cerībā, ka līdz ar šo viņu attiecībām būs beigas un tad šo sapņu vietu Ivo gādīgajā azotē varēsi ieņemt Tu.

Es gan būtu vispirms padomājusi par to, kā Tu pati justos, ja par Tevi visos iespējamos portālos izņirgātos, publiskojot, kāds jāklis (es atvainojos) ir Tavs vīrietis. Arī es vienu šādu kundziņu zinu, taču man ne prātā nav nācis kaut ko par viņu rakstīt publiski un man nospļauties ar cik sievietēm viņš ir gulējis savai sievai aiz muguras, jo tā neviens attiecību virtuvi nekārto. Tas, patiesību sakot, ir tiek zemiski un ciniski, ka Tev pašai par sevi būtu jākaunās.
Viesis
lauztaasirds 12.06.12 01:15:27
neuzskatu,ka esmu ko sliktu tagad izdariijusi..ja arii vina draudzene tagad visu uzzinaas,tad uzskatu,ka tas naaks tikai par labu abiem.diez vai kadai no jums patiktu,ka jusu viri/draugi kraaptu juus..varbuut esmu stulba un naiva un vel sazin kas,bet es veelos but ar so cilveku kopaa,pat ja zinu,ka tas nebus uz ilgu laiku(lai gan ko var zinaat).visaadi dzivee gadaas!

hiperkeri 08.06.12 11:19:01
Ak JEL!!!!! Nu ko var ņemties?
Mīļajai aizvainotajai-Tavām zināšanām,šādu cilvēku ir pilna pasaule,un,ja mēs par katru cepsimies internetā,tad vairs nebūs neviena normāla informācijas avota,jo visas gudrās,talantīgās sievietes visu enerģiju būs jau iztērējušas par savu slikto izvēļu cepināšanu..
Priecājies,ka Tev nav bērna no viņa un izdari arī kādus secinājumus par šo atgadījumu,lai turpmāk tā vairs nerīkotos! Un veiksmi turpmākajā!:)

svente 08.06.12 08:39:01
Lauztaasirds, Tu jau visā internetā esi ielikusi šo aptauju!! Youtube arī?
Man vienkārši trūkst vārdu.

simba 07.06.12 19:15:04
http://forums.delfi.lv/read.php?f=102&t=816035&a=2

simba 07.06.12 19:11:56
es ar nezinu un nemaz negribu zinat kas shis "jaaklis" ir bet nu piekritu taam meitenem kas aaka ka shadi virieshi nemainas. un protams ka vinsh tev tagad skiet milsh un jauks...un tu tici katram vinja vaardam..p[rotams ka vinjam noteikti ir sex ar sievu un varbut veel kadu bez tevis..tiesham mosties.
un puubliskot kas shis cilveks ir gan nevajadzeeja...varbuut tiesham reklamee vinju? juuties lepna ka tev ar vinju kas bijis? :D

svente 05.06.12 11:48:21
Lauztaasirds! Tu jūties sāpināta un arī Tev ir jūtas ! Bet protams. Un kā Tev liekas, viņa meitas mātei nav jūtas? Viņa pēc šādas publikācijas nejutīsies sāpināta. Un ja jau publicēji pilnu viņa vārdu uzvārdu, ko tad noslēpi savu aiz "Lauztaasirds"? Un tici man - izjaucot citu attiecības, pati laimīga nejutīsies. Tu tiešām domā, ka būsi labāka par iepriekšējām? Piedod, bet man liekas, ka nevar izdarīt neko muļķīgāku, kā rīkot aptauju publiskā telpā - es satiekos ar to un to, meitenes, kura vēl ar viņu satiekas? Un kas esi Tu šajā gadījumā, kad raksti šeit, cerībā, ka viņa meitene to izlasīs? Lai vai kāds tas puisis būtu, es viņa vietā Tevi pamestu. Tūlīt. Tas ir tīri mans viedoklis.

bovariijaunkundze 05.06.12 09:48:11
tb atstāj pie Tevis.

bovariijaunkundze 05.06.12 09:46:14
Un kas tai sievietei no tā, ka Tu esi sāpināta??? Viņa Tevi spieda ar to būtni stāties sakaros? Un kā tas ir - neesi mīļākā? Tad Tu esi tikai retas reizes paseksošanai?
lauztaasirds, nevēlos kļūt aizvainojoša, bet citēšu kādu dāmu zemāk - MOSTIES, apžēliņ! Iespējams, Tu vēl esi stipri jauna (kaut gan arī nopietnos gados gadās sastrādāt muļķības), tādēļ tik naivi tici šim cilvēkam. Labi, es 100% nevaru apgalvot, jo ar sveci neesmu stāvējusi, bet dodu 99%, ka viņam viss notiek uz urrā. Vienīgā iespēja būt tik drošai par seksa neesamību viņu starpā ir tad, ja viņš savu krāniņu atstāj pie sevis un lieto tikai ar Tevi. Kaut gan arī tad Tu nevari būt droša, jo sekss var būt arī citādos veidos.
Bet vispār dari, kā zini, katram sava dzīve jādzīvo, tikai tik maitiski nevajag uzvesties. Ir Tev sakars ar aizņemtu, ir, bet nepazemo publiski viņa sievieti. Laikam baigi aizrāvos. :D

wildflower 05.06.12 00:14:14
To es tev lauztasirds iesaku no savas puses,varbut visas saksim publiskot savus milakos,ex milakos draugos,FB utt?Atrodi normalaku veidu ka skaidrot attiecibas.

wildflower 05.06.12 00:07:29
Nu nevajag SK te netiras velas mazgasanu!!

smukaa 05.06.12 00:03:25
Bērns tai sievietei no svētā gara? :D Jocīgā meitene ;)
Viesis
lauztaasirds 04.06.12 23:43:37
korekti vai nekorekti,bet arii es juutos saapinaata..arii man ir juutas..un neesmu nekaada miilaakaa..un NAV ARII VINIEM SEX.To zinu 100%!zinu,ka agri vai veelu vini izskirsies,vienkaarsi gribeeju zinaat vai vinam taadas kaa es nav veel kaada..

bovariijaunkundze 04.06.12 15:55:33
Punkts 1 - visnotaļ nekorekta rīcība publiskot vārdu un uzvārdu, mēģini to likt aiz auss turpmākajā dzīvē. Nē, es neuztraucos par apkārtjājēju reputāciju, bet gan par to, kā jūtas viņa sieva/draudzene, kuras radi, draugi, paziņas, iespējams, šo izlasa;
Punkts 2 - zini, ko aizņemti vīrieši parasti saka mīļākajām? Ka viņus ar esošo sieviete sen vairs nekas nesaista, nav jūtu, par seksu nemaz nerunājot un viņš kā atpestīšanu gaida to mirkli, kad visi "sarežģījumi" un traucēkļi pazudīs un varēs būt ar tevi;
Punkts 3 - nezinu, par kādu cilvēku ir runa, bet diezko cerīgi neizklausās. Labāk netērē sevi.

smukaa 02.06.12 19:06:37
Labākais veids uztaisīt žigolo reklāmu ir noreklamēt viņa "spējas" SK :D

loreta 02.06.12 17:34:44
Varbūt tas būs ciniski no manas puses- Mosties!!! Šādi vīrieši nemaina savus ieradumus. Ja tu protams gribi justies kā mocekle un ciests cerot, ka viņš tevis dēļ mainīsies dari tā, bet es iesaku netērē savu dzīvi.
Tu taču pati zini, ka viņš nebūs ar tevi kopā. Šim puisim uz pieres rakstīts- esmu Lēts un man patīk sievietes, jo vairāk, jo labāk.
Nepazemo sevi, tas nav tā vērts.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv