Saki to šeit!

iepazīšanāš portāls (17)

Viesis
saulaina 03.06.13 15:58:56
Sveikas,

Tikko pārlasīju savu pagājušā gada sāpi un pašai kauns paliek lasot. Viss jau protams beidzās tā paša mēneša beigās. Nejauši sastapu augsti godāto ar meiteni zem rokas ejam uz randiņu. Nākošajā rītā mantas bija savāktas un visa muļķošanās pārtraukta.
Acīmredzot jākļūst kategoriskākai un nedrīkst samīlēties līdz samaņas zaudēšanai.
Tā kā vairāk kā gads pagājis, sāpe arī sadzijusi un saprotu kāds gan viņš ir slims zaķītis... un paldies dievam, ka viss beidzās!
Viesis
sherija 23.05.13 23:49:23
Bija viena filma, kur sievai bija aizdomas, ka vīrs viņu krāpj. Ja pareizi atceros, viņa nopirka jaunu simkarti un anonīmi nosūtīja viņam pavedinošu sms un viņi sāka sarakstīties. Viņa ilgi cerēja, ka viņš zin, ka tā ir viņa u tikai piespēlē. Viņa norunāja tikšanos ar viņu viesnīcā un kad viņš ieradās lika aizsiet acis. Viņiem bija kaislīgs sekss un ja nemaldos tad viņš sāka minēt, kas viņa ir un pateica, ka tas ir bijs superīgākais sekss viņa mūžā un viņa pelēkā sieva nekad neko tādu nevarētu. Tajā brīdī viņa saprata, ka vīrs viņu tiešām krāpj un viņam nav ne jausmas, ka tā ir viņa. Viņa aizmuka un mūkot vēļ uzskrēja virsū mīļākajai, kura nodeva sutiņu, ka viņai pietiekot jau ar viņa sievu un ka vēļ vienu mīļāko nepacietīs. Neatceros kas bija pa vidu, bet vēlāk mīļākā ieradās viņu mājā, lai pastāstītu sievai, ka viņai ir romāns ar viņas vīru. Sieva mantas jau bija sakāmējusi. Vīrs protams panikā, kad ieraudzīja mīļāko, mīļākā bļauj, kā viņš uzdrošinās otru mīļāko vest mājās.Vīrs neko nesaprot. Mīļākā paskaidro, ka redzējusi to otru dāmu (norādot uz sievu) toreiz viesnīcā. Vīrs saprot, ka nu ir pilnīgā p....ā un patiesībā labāko nakti viņš pavadījis ar savu sievu to nemaz nenojaušot. Neatceros kā beidzās, šķiet, ka viņi izšķīrās.
Iespējams, ka šis ir tas scenārijs, kad sačato ar viņu un tā pat izdari kā tā sieva filmā. Bet spriežot pēc tava pēdējā ieraksta, diez vai tas vēl ko glābs. Iespējams, ka komandējumā viņš visu jau "nokārtojis" un sapratis, ka var bez tevis iztikt, tāpēc arī tev tādas lietas pateivca. Iespējams, ka tu biji tikai viņa atveseļošanās terapijas "sastāvdaļa", lai cik tas skabi skan, bet esmu dzirdējusi, ka arī tā mēdz gadīties :-(
Viesis
beket 23.05.13 13:53:47
Ta jau viņš tevi baigi ciena,kas sieviete pie sāniem un pats portālos sēž.......sāc aizdomāties
Viesis
saulaina 26.01.12 22:47:51
Ziniet ar ko šodien beidzās telefona saruna ar augsti godāto?! ar to ka viņš baidās no attiecībām un tiklīdz jūtot, ka sieviete sāk viņam pieķerties, pārtrauc attiecības, jo agri vai vēlu vienalga sanāks šķirties un viņš nevēlas būt ne tas sliktais, kurš nodara sāpes un arī dzan pats tikt sāpināts. Tāpēc labāk šķirties tagad nekā tad, kad viss ir mega nopietni un visiem tiek nodarītas milzu sāpes. Tas ir viņa slēdziens pēc sāpīgās iepriekšējās šķiršanās, kas bija 2 gadus atpakaļ. Tikai viņš nesaprot, ka jau ir nodarījis sāpes kādam labam cilvēkam, kas pret viņu bija atklāts un sirsnīgs ar visu sirdi un dvēseli.
Viesis
saulaina 26.01.12 13:44:56
Es jau arī jūtu, ka viņu aizstāvu un meklēju attaisnojumu. Tipiska sievietes reakcija, tagad pats prātīgākais būtu kļūt ne tik pieejamai viņam un likt sevi medīt, līdz būšu viņu noķērusi.

krx 26.01.12 12:59:35
Jūtu, ka pamazām sāc viņu aizstāvēt :)
Nu, skaties pati. Varbūt Tev vajag vnk izrunāties ar kādu trešo personu :)
Bet to profilu tomēr uztaisi.
Viesis
saulaina 26.01.12 12:29:46
Viņš vispār ir atkarīgs no interneta. Nepārtraukti pārbauda savus e-pastus, telefons zvana vienā zvanīšanā. Tas gan vairāk saistīts ar darbu. Pozitīvais moments šajā situācijā ir tas, ka es drīkstu ņemt viņa telefonu, nav tā ka tas ir tabu. Turklāt viņš vienmēr man pēc sarunas pastāsta kas zvanījis.

krx 26.01.12 12:25:12
Tici man, Tu nespēsi ignorēt! Naktīs negulēsi. Tiklīdz viņš piesēdīsies pie datora, kamēr Tu kaut vai gatavosi vakariņas, pirmā doma būs - aha, atkal drošvien čato!
Viesis
saulaina 26.01.12 11:11:20
Ok, viens variants ir atriebība - tāda paša profila izveide. Otrs - ignorēt, sak, tā tik noteikti ir rotaļa. Vai vēl kāds?
Viesis
saulaina 26.01.12 10:56:10
Atbrauks atpakaļ no komandējuma un tad pavērošu kas notiek. Uzdošu jautājumu vai viņš ir pacenties izdzēsties no portāla. Šaize tāda, ka viņš ir slīpēts tipiņs un uz katru manu argumentu viņam būs 2 citi vietā.

krx 26.01.12 10:55:17
Tikko draugos izlasīju ļoti atbilstošu prātulu (atslodzei un smaidam): vīrietim, tāpat kā automašīnai, jābūt vienai īpašniecei, savādāk tas pārvēršas par sabiedrisko transportu.... :D

krx 26.01.12 10:51:28
Noteikti nevajag visu novelt uz t.s.depresiju! Vīrietis to var izmantot kā ļoti labu attaisnojumu - sak, es tak slims, vai tad Tu nezini?!?!
Tāda "slimība" pilnīgi noteikti nav attaisnojums pat domām par kreisiem soļiem! Un parasti jau saka, ka emocionālā krāpšana ir daudz sāpīgāka, nekā fiziskā.
Ja Tu uzzinātu, ka viņš 1x padevies kādas vilinājumam un iekritis, pats to nožēlodams utt., tad noteikti to varētu pārdzīvot daudz vieglāk, nekā tagad n-tās dienas mocies ar domām, kā TAVS vīrietis fantazē caurām dienām par seksu ar SVEŠĀM sievietēm! Es vismaz traka paliktu laikam :D
Nu, nezinu.... neesmu psihologs, bet es sāktu ar sava profila izveidi. Un izveidot to tādu pašu, kā viņam - anketu (vai vēlas iepazīties un kādiem nolūkiem, kāds ir atzīmētais attiecību statuss utt.).
Viesis
saulaina 26.01.12 09:46:42
Es arī apsvēru domu piereģistrēties un kaut vai pa tukšo kvernēt portālā onlain režīmā, agrāk vai velāk viņš mani pamanītu. Pasakot, es jua neko sliktu nedaru, tikai sarakstos. Bet baidos, ka tas iegrūdīs visu vēl lielākā bedrē. Un tā ir, es nespeju ne par ko citu domāt jau vairākas dienas. Turklāt viņš ir komandējumā un mani nav apglaimojis ne ar sms ne zvanu. Toties čatā viņam ir laiks ieiet. Tiesa brīdināja, ka visa uzmanība būs vērsta uz darbu, un tiklīdz parādījās ziņa par komandējumu, tā arī šī nervozā darbošanās sākās. Laikam viņam ir tik milzīgs stress, ka aptumšojas prāts.

krx 26.01.12 09:40:18
Hmm.... sarežģīti. Tradicionālā situācijā es ieteiktu turpināt saraksti un mēģināt vilkt uz tikšanos (protams, arī aiziet uz to).
Nezinu, varbūt viņam ir kkāds mērķis? Varbūt izrādīt tomēr, ka zini un Tevi tas sāpina, rada nedrošību, aizvaino utt.
Vai arī atklāti pašai reģistrēties tajā portālā un rīkoties analoģiski.
Bez ievērības atstāt Tu vienalga nespēsi. Nedomāju, ka Tavu prātu tagad ik minūti aizpilda kaut kas cits :)
Viesis
saulaina 26.01.12 09:32:42
Es iepriekš nemaz nenojautu, ka var ciest arī no pārāk augstas pašapziņas. Zināju, ka ir cilveki ar pazeminātu pašapziņu... ka tas nodara nepamatotus, lielus emocionālus pārdzīvojumus. Bet ka tādas pašas izpausmes ir arī ar paaugstinātu pašapziņu cilvekiem... Ikdienā viss itkā ir labi, no darba mani atved un teorētiski pagaidām nav laika citām. Es apzinos, ka tomer tā nav nekāda puiku spele smilškastē, pavisam nevainīga. Kādureizi viss var nonākt līdz randiņiem. Un apziņa, ka sievietei savā dzīvē gājējus un mirējus nevajadzētu turēt, daudz ko nepalīdz.
Domā, kad depresija būs pāri, viss varētu pats no sevis izbeigties?
Kad viņš bija pie psihoterapeita, viņi esot nonākuši pie slēdziena, ka sekss esot vienīgā nodarbe, kurā viņš atslēdzas no nāves bailēm. Un lūk, tagad mūk no savām bailem čatā. Izklausās sviestaini. :(

vanilla 26.01.12 09:22:49
domāju, ka šīs sarunas ceļ vīrieša pašapziņu, un kā jau minēji, vīrietim ir depresija, kuras laikā ļoti zema ir cilvēka pašapziņa... Tev pašai būtu jānovēro jūsu ikdienas dzīve...ja notiek tikai šāda veida sarakste tad nu tā, bet ja sākas tikšanās...
Viesis
saulaina 26.01.12 08:41:55
Sveikas, cik daudzas ir saskārušās ar to, ka viņu draugs paklusām no tevis čato iepazīšanās portālā? Ikdienas attiecībās nemanu pārmaiņas, tikai ir nepatīkami apzināties, ka viņš runā par seksu ar citām sivietēm. Saka cik ļoti viņas grib... un kādos vien veidos tik nē... Turklāt lai nu kam, bet viņam tiešām nebūtu jāsūdzas par garlaicību gultā ar mani. Uzbur viņām veselu pasaku pasauli, stāsta ka pieder jaunākās markas auto, liels dzīvoklis, pats ir mega gudrs un dievina lutinat sievietes. Jā es zinu, ka rīkojos nepareizi uzsākot caur citu profilu sarunu ar viņu. Bet tā kā jau biju pamanījusi, ka viņš ar šādām nodarbēm sevi izklaidē, māca ziņkārība, ko tad īsti viņš tur runā. Pareizi saka, jo mazāk zināsi, jo labak gulēsi. Tomēr kā lai sadzīvo ar tik augstu vīrieša pašvērtējumu? Kā kaut kas nav pa viņa prātam, tā apvainojas un nav spējīgs parunāt.
Viņam ir veselības grūtības, precizēšu - dzer antidepresantus. Un es novēroju, ka savākties viņam sagādā aizvien lielākas grūtības.
Atzīties, ka es visu zinu un pat esmu ar viņu runajusi, protams negribu. Tomēr gribu situāciju atrisināt. Nenoliegsu man ir bail tikt nodotai arī reālajā pasaulē. Padalieties domās, kā lai risina šādu situāciju. Saraut n pamest būtu pats vienkāršākais ko var ieteikt izdarīt un patiesībā vienmēr var paspēt. Vai ir iespejams saglabāt tādas attiecības?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv