Saki to šeit!

Kā sadzīvot ar alkoholiķi....... (37)

Viesis
beket 23.05.13 13:51:37
Ar alkaholiķiem nevajag sadzīvot, bet bēgt pa gabalu.......tos izmaina tikai zārks
Viesis
chic 17.02.12 20:05:10
Sveiki!
Vēlos Tev piedāvāt VIENREIZĒJI INTERESANTU, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu! Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=d5ba213e
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
Tas ir visiem zināms fakts, ka tādas kompānijas, kā Google vai Facebook nopelna miļjardus dolāru tikai tāpēc, ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus. Ir pienācis laiks saprast, ka mēs beigu beigās varam izlemt, kurš pelnīs vairāk naudu! WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir pavisam vienkārši…
Viesis
magone 14.02.12 23:49:50
Ja ko loti gribi izdariit,tu meklee iespeejas. Ja loti negribas, meklee attaisnojumus.

Liidz izshkiroshajam solim katrai ir jaanonaak pashai.
Man taas bij- bailes par manu un beernu droshiibu. Peec pirmaas reizes, kad manam viiram reaali bij alkohola dileerijs, es sapratu- ir tikai viens celsh, shkirties!
Es sheit nepretendeeju uz MRS DROSMIGAS titulu, bet sho leemumu es pienemu esot arzemees,ar diviem berniem un loti nenopietniem iztikas liidzekliem. Blakus nebij neviena, kursh spetu paliidzeet " ja kas noiet greizi". Manii bij tikai paniskas bailes, ka vinsh vareetu saapinaat bernus. Un shis dabiskais instinkts man palidzeeja. Es izdariiju visu,ko vareeju. Lai samaksaatu par maaju,reekiniem un eedienu, reizeem straadaat naacaas pat 16 stundas, parasto 12 vietaa. Es pat iisti neatceros pirmo gadu peec shkishanaas,jo man bij tikai darbs, paargurums un saaposhas rokas. Bet mees bijaam droshiibaa. Mes vareejaam plaanot naakotni, jo nebij jaabaidaas, ka nauda tiks nodzerta.

Un tas bij taa veerts. Es nenosliicinaaju savu meitu beerniibu teeva snabja pudelee!
Atceroties to laiku, paarnem kolosaala gandariijuma sajuuta- es biju stipraaka.

Sieviete ir kaa zieds. Pameeginiet vaazee ieliet shnabi- zieds nomirs loti aatri. Nevaig atlaut sevi ngalinaat, ne fiziski,ne emocionali.

vanilla 11.02.12 16:18:45
kaktuss-ļoti labi teikts, es arī esmu šķiršanās stadijā, man arī ir smagi, jo manā ģimenē nebija neviens dzērājs, un domāju ka tas ir normāli, ka vīrs dzer, iedzer ar draugiem, nenāk mājās naktīs, tad atbraucot mani nolamā ka es mau..a (esmu no kārtīgas ģimenes), ka es tāda un šitāda, ui to trakumu visu pacietu 10!!! gadus, tiešām atskatoties saprotu ka man jāsāk domāt par savu dzīvi, nevis izpatikt dzērājam, kuram tāpat nekas nav pa prātam!

kimbra 11.02.12 10:20:35
Nja, man laikam bija vieglāk- es pēc pirmajiem kopdzīves gadiem sapratu, ka nekā laba ar dzērāju nebūs un ka viņš nemainīsies. Pietika prāta aizmukt, kamēr vēl bērnu nebija! Bez bērniem noteikti vieglāk šķirties- vismaz finansiāli. Pats jau vari kaut vai sausu maizi grauzt, kamēr nostājies uz kājām... Ai, nez, smaga tēma! Man laikam lielākā motivācija pārtraukt attiecības ar viņu bija mana mamma- mans tēvs ir dzērājs. Mamma visu mūžu nomocījusies, vienmēr mums ar māsu pārmeta, ka redz mūsu dēļ viņai jācieš, jo kur tad ies ar diviem bērniem... Atceros, kā man tas sāpēja! Nedrīkst vainot bērnus par savu neizdevušos dzīvi. Bērnībā mans lielākais sapnis bija, lai vecāki izšķiras- nevarēju skatīties uz to mūžīgo skandalēšanos u.t.t. Un tagad, kad ar māsu esam izaugušas un savā dzīvē, protams, ka mammas arguments turpināt ciest alkoholiķi- ko tad vairs, kad visa dzīve kopā nodzīvota.... Žēl mammu, jo viņa patiesībā labu dzīvi nemaz nav dzīvojusi!!! Un patiesībā- vainot viņa var tikai pati sevi, ka necīnījās par savu laimi....
Viesis
nikolia 11.02.12 08:45:23
Nekā!! Reti, kad šādi cilvēki mainās, jo sevišķi, ja paši nesaskata tajā problēmu! Paņem kas ņemams un dodiet...
Viesis
sintija70 11.02.12 08:12:13
Sveikas dāmas!Kā parsti mani piesaista dažādie virsraksti,gan žurnālu slejās,gan kā jau tagad ierasts arī šeit DZĒRĀJVĪRS! Pat nelasiju visu ko rakstiju raksta autore,no komentāriem sapratu...pašai ir tāda dzīve...daudz par to esmu domājusi,kapēc nespēju aiziet no sava varmākas,kapēc ciešu,kapēc ceru utt.tā jau 23 gadus,sitieni,pazemojumi,krāpšana turēt badā,nedot naudu ēdienam,nedot nekam....strādājusi biju vienmēr,mācijos vakarskolā,lai pabeigtu vsk(agri aprecējos laikā nebeidzu),vadiju dažādus pasākumus utt.,vēlāk radās iespēja aizbraukt no valsts,sapratu,ka tā ir mana iespēja,aizbraucu,taču bērnus sakūdija pret mani,ka esmu slikta un nemīlu viņas,smagi,ai,cik smagi tas viss bija...atbraucu atkal mājās...dažos mēnešos abi ar savu māti mani tik tālu iedzina zemē,ka darbu vairs atrast nevaru nemaz,jo nervi ir nobeigti....kur iet,ko ķert,ko grābt....atkal tas pats,kur palikt????Starp citu mūsu skaistā valsts pat atteica man bezdarbnieka pabalstu,maznodrošinātos arī...es varētu iet atsevišķi,lai sāktu jaunu dzīvi,bet kā?Jau par pirmajiem mēnešiem jāveic iemaksa,bet ēst arī vajag..!Ko ar to visu gribu teikt,ka var jau dot padomus,bet padoma nav!Es vispār uzskatu,kamēr nebūs skaidri paskaidrota likumdošanā panta par vardarbības pierādīšanu un sodīšanu tikmēr tas viss ir pa tukšo....Alkoholiķi,varmākas ir gļēvi(lielākā daļa noteikti)..Zinat esmu šobrīd kaut cik savākusies,tas nebija viegli,bieži tuvu vājprātam jutos...Mes nevaram aiziet tapēc,ka mēs mīlam...bet tapēc,ka mums ir iestāstīts,ka esam stulbas,nekam nederīgas.....Dzīvojot vientulībā,dzirdot tikai lamas,mēs slēpjam no apkārtējiem,ka mums dara pāri,baidamies pajautāt,pateikt atklāti...es vairs nekaunos no tā,ka mans vīrs ir alkoholiķis,es runāju par to skaļi,vainīga par to nejūtos.......Nu,tā kaut kā...tā tikai mana dzīves pieredze...sanāca laikam dikti emocionāli...
Viesis
minkusaite 08.02.12 23:54:30
norinja10,tev ir divi berni,tu veli viniem just sapes par jusu attiecibam?ar kadu smagumu dvesele vini izaugs?tev ir divas rokas un divas kajas,galva uz pleciem,sanemies tacu!doma,ej un dari,risini savu problemu!
Viesis
ginta2012 08.02.12 19:15:00
Lasot komentarus, parsvara piekritu vairakumam, bet saprotu ari noriju10. vel japiebilst ka laikam uz pasaules vnk ir cilveki kuri sevi nemiil un paklauj sevi tadam liktenim. Man stasts no dzives par pazistamu meiteni kurai TIKAI 21. Vina jau kuro gadu ir kopa ar puisi kurs nemitigi dzer, krapj meiteni un vel tam visam klat nomelno un apvaino vinu no galvas lidz kajam... Bet vina ka neko nemain, ta nemaina. Ir kopa, dzivo, gauzas... Uz nevienu pasakumu kopa nevar aiziet jo sakas skandals. Nezinu cik sadi gadijumi ir daudz, bet zinu to ka cilveki nevar ta dzivot... Sados gadijumos vnk acis uz katiniem izlien redzot cik cilveks stipri sevi nemil un pazemo.

kimbra 06.02.12 13:24:57
Norinja10, vai tad valsts vainīga, ka vīrs dzērājs????

kimbra 06.02.12 13:24:15
Nu tad ir jārisina savas patstāvības jautājums- jāmeklē iespējas nopelnīt! Jāmeklē iespēja strādāt tādu darbu, kas ļautu nopelnīt pietiekami, lai nebūtu atkarīga no kāda...
Gan jau atkal atradīsies kāds, kas brēks, ka viegli runāt un bla bla blāāāā! Bet tā viņš ir- neviens jau neko klāt nepienesīs, katrs jau vien esam savas laimes kalējs, sava likteņa lēmējs! Savādāk var visu dzīvi nodzīvot čīkstot, pīkstot, žēlojoties un esot nelaimīgai. Ciest, bet tai pat laikā nemeklēt risinājumu! Un ja situācija, kad it kā "nav citas izejas", turpinās gadiem ilgi, tad nu var vainot tikai sevi.... par savu neizlēmību, neizdarību u.t.t. Ja NEKO nedarīs, NEKAS arī nebūs!!

incisvgmailcom 04.02.12 18:27:32
Kaktuss,ko tad darīt,ja nav kur iet,nav kur uz laiku apmesties un nepietiek naudas,lai atsevišķi īrētu?
Viesis
norinja10 31.01.12 20:10:50
Visi tik viennozīmīgi-mūc prom! Uz kurieni, ja nav ne vecāku, ne radu. Darba jau otro gadu arī nav. Vienīgais iztikas avots ir dzērājs vīrs. Divi bērni, kuri vēl jāskolo! Ko darīt? Aizvērt muti un klusējot ciest? Nekas cits jau neatliek, jo nesaskatu, ka šajā valstī kaut kas varētu mainīties. Man ir izglītība, ir lieliska darba pieredze, pastāvīgi kaut ko apgūstu, un...? Darba vienalga nav un izejas arī nav. Tā, ka visiem viena recepte neder, ņemiet to vērā!!!!!

kimbra 30.01.12 19:55:16
Es atgriezos uz laiku laukos pie vecākiem- sajūta vairāk kā dranķīga bija, ka pieaugušai esot, jālūdz pajumte. Un vēl jo vairāk- man ar vecākiem ir ļoti īpatnējas (lai neteiktu sarežģītas) attiecības! Bet uz sitien tas bija vienīgais varints. Bet pēc mēneša jau biju nokārtojusi dzīvošanas jautājumu un pārvācos atpakaļ uz pilsētu īrētā dzīvoklī:)

kimbra 30.01.12 19:52:49
Ir, ir reāli, tikai pašai jāmeklē iespējas! Saku no pieredzes.....

evish 30.01.12 16:48:53
Tava situācija ir neapskauzama, tadi cilveki reti kad maināš. Bieži vien kļūst arvien sliktak. labākā izeja būtu aiziet no viņa un sakt savu jaunu dzīvi. Tik jautajums, cik reali tas ir iespejams?!

smukaa 29.01.12 12:48:21
kaktusss - malacis! Zinu daudzus sliktos piemērus,kur sieviete visu mūžu dzīvo ar alkoholiķi..un atviegloti nopūšas,kad vīrs nomirst..Bet tad jau dzīve var teikt ir nodzīvota..

kimbra 29.01.12 12:29:16
Smukaa, tieši tā izdarīju es! Kamēr viņš dzerstijās kaut kur un nebija gandrīz 2 sutkas mājās rādījies, savācu mantas un prom! Mēnesi padzīvoju pie vecākiem laukos un katru dienu braukāju uz pilsētu uz darbu, kamēr neatradu sev piemērotus apartamentus īrei! Protams, ka sāpēja un nebiaj viegli, bet ne brīdi neesmu nožēlojusi, ka aizgāju. Savādāk man nekad nebūtu blakus tik lielisks vīrietis, kā šodrīd:)

smukaa 29.01.12 11:43:31
Jāpiekrīt minkusaite :)
Un ko nozīmē nepaveicās?! :D Nepaveicās,ka nav kur iet?Nepaveicās,ka viņš ir alkoholiķis,bet viņam ir nauda?Nepaveicās,ka apprecējies ar viņu? :D
Vai nu cieties sakostiem zobiem līdz mūža galam un neņaudi,cik tev grūti,vai arī saņemies,savāc mantiņas un vienā dienā (jo ātrāk,jo labāk) pamet viņu nesakot ne vārda!!!
Viesis
minkusaite 28.01.12 22:57:33
neoaveicas?comon,nav ko sedet,viss atk pasa rokas
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv