Saki to šeit!

par mīļākajiem.. (5)

merrcy 07.07.11 18:14:36
paldies, meičuki! tātad tagad zinu, ka mani vismaz nenolinčos, ja nu kas.. jo parasti jau visur sludina, ka tas ir slikti, netikli u.tt. Bet tāpat kaut kāda sirdsapziņa ir.. Un nav ne jausmas, kā uzvesties un būt, kad viņu satikšu (draugu). Un vispār pagaidām man nav tās vēlmes viņu satikt tuvakajā laikā. Nez, varbūt tas ir pārejoši...? Ārprāts, kas notiek ar manu dzīvi pēdējā laikā...
Viesis
mincite 07.07.11 18:01:00
Lai tas mīļākais arī iekaro gan Tevi, gan to kas jums veidojas apkārt...dzīve viena, to jau zin katra, kā arī nevar attiecības pastāvēt, ja tās pucē tikai viens no to dalībniekiem...lai Tev veicas...esmu par ..:)

chloee 07.07.11 17:47:02
Ui,piespiedu "Pievienot'', tad, kad vēl negribēju.
Gribēju teikt, ja jūti,ka nekas nopietns ar savu puisi nav un ka viņš tāds vēss, tad baudi dzīvi tālāk, nedomājot par neko ! :) Lai veicas!

chloee 07.07.11 17:45:45
Iepriekšējās attiecības man ilga nepilnus 6 gadus, dzīvojām kopā un pēdējā gadā man bija mīļākais(man ļooti nepatīk tas vārds "mīļākais";). Un ne vella nenožēloju! Tagad laimīgi esam kopā nu jau ilgu laiku! :)

merrcy 07.07.11 17:32:21
Čau, dāmas! Šoreiz īsi un konkrēti - man laikam ir mīļākais. Bet ar draugu precējušies neesam-var teikt vairāk NEESAM kopā kā esam. Arī kopā esam mazāk par gadu. Esmu jau piekususi IZglābt mūsu attiecības visu laiku, tā arī kaut kā pamazām man tā interese pazuda, un šis mīļākais kaut kā iekaroja savu uzticību.. Es saprotu, ka to tā nevajag pieļaut, ka tam nav nākotnes, bet ir jau par vēlu, man jau viņš sāk patikt :) Pie tam draugs laikam domā, ja ir meitene, tad viņa tur arī paliks - ka neko nevajag spodrināt un ik pa laikam refresh-ot.
Dāmas, kādus ieteikumus, lūdzu? ...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv