Saki to šeit!

Apātija... (12)

svente 28.06.11 10:18:30
Pastāstīšu, kā es ar to tieku galā. Man ir pietiekami daudz gadu, un nav finanses (nevis nepietiek, bet nav - kredīti, paliek labi ja 10Ls). Aiziet nekur nevaru, mājās sēdēt un blenzt TV pieriebjas, jo tur tāpat nav diži ko redzēt.
1. Katru kvartālu izrevidēju savu skapi. Esmu no tām dāmām, kas nelabprāt atvadās no kāda apģērba gabala. Izvelku no turienes tos apģērbus, kas neder vai ko nevelku. Ir iespēja pāršūt. Neesmu šuvēja, bet idejas var atrast internetā.
2. Sapirkos lētās dzijas (Superneto, Maxima, Abakhan - pa santīmiem). Adu zeķes. Nelāpu, jo lāpītas plīst ātrāk. Adu šalles, getras, roku "getras".
3. Nopirku pērlītes (Cenuklubs, Mēbeļu nams, Origo). Vēl jāiepērkas veikaliņā Pērles, Birznieka Upīša ielā (standziņas un rotu sagataves), un gatavošu pati sev rotas - auskarus, rokassprādzes un krellītes. Idejas internetā.
4. Vismaz 2x gadā prātoju, ko var pārvietot dzīvoklī. Tā kā man ir balkons - tur man ir dārziņš podos - balzamīnes (spriganes), petūnijas, puķu pupas, hiacinšu pupas, pelargonijas, matiolas, kreses, lobēlijas ( no visa kā pa druskai).
5. No parastā baltā papīra vai krāsainā loku un līmēju visādas lietiņas Jaunajam gadam un Ziemassvētkiem (tas gan ir 1x gadā, bet laiku paņem ļoti daudz).

Piebildīšu, ka veikalā Abakhan arī audumus var dabūt pa santīmiem, tā kā ja kaut kas nesanāk nav tik ļoti žēl, kā ar dārgu audumu.

Un tad kad es sāku ar kādu no šiem vaļaspriekiem nodarboties, man neviens nav vajadzīgs.
Viesis
kristiinec 27.06.11 16:04:48
Sveikas! jā šī tēma( problēma) man šķiet ir ļoti aktuala... man nedaudz savadaka situācija, dotaja momentā esmu majsaimniece un pavadu laiku kopā ar savu meitiņu.. ir jau ok... bet ik pa laikam un pedejā laika aizvien biežāk arī man ir vientulibas sajūta, jo visiem ir kkadas darīsanas un visi tik aizņemti... ar to domāju savu otru pusīti. nospiež vide apkārt un cilveki kuri itka ir blakus, bet taja pat laikā nav neviena....īsti pat nezinu kā to izmainiit, jo ar bērniņu skriet un darities ar visur nevar!
Viesis
satine 27.06.11 14:58:16
ewe, cik ļoti es Tevi saprotu. Man precīzi tāda pati situācija- nemīlu cilvēkus kā šķiru, bet tajā pašā laikā ir skaidrs, ka īsti normāli tas nav... Tad nu dzīvoju mokot sevi ar bezgalīgām pārdomām, rakņājoties pagātnē, analizējot visus iespējamos dzīves notikumus, lai izdibinātu iemeslus, kas man liek tā justies... Neko īpaši gan man vēl neveicas, bet cīnos. Un tik ļoti pietrūkst sirsnīgas sievišķīgas draudzības, gribas izrunāties no sirds, kad nebūtu jāizliekas, jātēlo "pareizu" meiteni- mīļu, baltu, pūkainu, bla, bla, bla... Apbrīnoju Tevi, ka pacēli šo tēmu, paldies!

kinkazhu 25.06.11 13:25:50
ewe, Tu esi ieslīgusi smagā emocionālā atkarībā un totāli pazaudējusi sevi un daļēji arī pašnoteikšanās spējas, jo kā gan kāds var diktēt, ar ko tev būs draudzēties un ar ko - ne? Kāpēc Tu atstāj lēmumuys par savu dzīvi, tuviem cilvēkiem, kāda cita, t.i., Tava vīrieša ziņā? Jāsaprot, ka izvēles izdari Tu. Arī pakļauties kāda greizsirdībai vai neuzticībai. OK, esi atteiksuies no kontaktiem ar kādiem citiem cilvēkiem, bet vai tad tas ir neatgriezeniski un nav vairs labojams? Sāc dzīvot savu, nevis citu dzīvi, tad arī jutīsies apmierināta;)
Viesis
ewe 25.06.11 02:01:23
Miranda
Atpūsties - tas laikam priekš manis būtu vientuļa ala ar lāčādām un ugunskuru :) Darbs no 9iem līdz 19iem, un pēc tam mājas darbi. Jā, pa retam izdodas papūsties. Un tad arī skats uz dzīvi paliek jaukāks :) Un ja tā padomā - nesalāpīšu jau es ar visu pasauli.
Hobijs ņemās spēkā
Ar vīrieti tikai klaigāšana ne saruna sanāk...
Viesis
ewe 25.06.11 01:57:52
soulfully
Stipri līdzīgas situācijas. Tik vien,ka manējais vnk nosit laiku. Un ar mani uz pasākumiem kopā pat nenāk...
Viesis
ewe 25.06.11 01:55:57
Kinkazhu
Draugus atrast traucē (agrāk) drauga greizsirdība un (tagad) drauga neuzticība vai nepatika pret tiem cilvēkiem,ko pa laikam dažādu iemeslu dēļ (kursi, caur darba kolēģiem) ieviešu paziņu lokā. Jā, jāatzīst - savas muļķības un izdabāšanas pēc atteicos no daudziem kontaktiem,kas viņam nepatika. Jā, par to tagad kožu pirkstos. Pati vainīga. Bet no tā nevienam labāk nepaliek.
Riebums ir radies pret to vidi,kurā man pa laikam nākas būt, jo gribas jau pavadīt brītiņu kopā ar draugu, bet tajā kompānijā nav neviena ar ko man būtu kādas kopējas sarunas risināmas. Un ir vēl nianses.
Tavs tiešums ir patiesība.

kinkazhu 24.06.11 17:46:55
Pag, pag, ewe, vispirms Tu saki, ka Tev ir riebums pret cilvēkiem, pēc tam žēlojies, ka jūties nevienam nevajadzīga? Un kas Tev traucē atrast draugus?

rasa 23.06.11 19:12:26
man pašai līdzīgs periods..un viņš vel vaino, ka man nav draudzeņu, ka tikai viņš..bet viņam daudz darīšanu, biznesa partneri, biznesa sarunas utt..bet kur es tas draudzenes sameklēšu, tā nav mana pilsēta, man pat te bijušo klasesbiedru nav :(
un vakar bijām vienā pasākumā un viņš visu laiku sarunājas ar savu biznesa partneri, man tik vienreiz pajautāju vai es gribu ēst..visu vakaru sēdēju viena, bet es tā gribēju padejot..a viņš redz nedejo...ehhh..baigi grūti...
un redz es neesmu sabiedriskā un neesmu runīga...es taču atnācu ar viņu kopā..vai tad man vajadzēja pie visiem nākt klāt un uzmākties ar sarunām..visi taču atnāca atpūsties savā kompānijā, pa pārīšiem ..

miranda 23.06.11 16:16:08
Ļoti krasi kaut kas jāmaina. Sākumā atpūsties, tad var mēģināt meklēt citu darbu paralēli esošajam, izrunāties ar vīrieti, mēģinot savest kārtībā attiecības, jāmēģina atrast kāds hobijs, kas sagādā prieku. ;)
Viesis
fabrikante 22.06.11 16:11:09
Viennozīmīgi- jāatpūšas! Paņem atvaļinājumu, aizbrauca viena pati uz laukiem vai kur citur, atslēdz telefonu un ATPŪTIES!
Viesis
ewe 22.06.11 15:31:41
Ko lai iesāk,kad rodas riebums pret cilvēkiem kā sugu? Kad esi aizņemta, bet jūties pagalam vientuļa,jo otrai pusītei ir svarīgākas darīšanas par laika pavadīšanu divatā (t.i. - prasta laika nosišana sēžot pie čoma un vnk skatoties TV). Kad nav draudzenes ar ko būtu līdzīgi dzīves uzskati (ir gan, bet... tālu no manis) un ar ko varētu satikties un saturīgi pavadīt laiku kopā. Arī darbs,kas kādreiz patika tagad ir noriebies līdz acīm.
Kā jūs tiekat galā ar brīžiem,kad / ja jūtaties nevienam nevajadzīgas?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv