Saki to šeit!

Rutiina (13)

hexe 28.06.11 18:30:43
Piekrītu amorisitai. No viņa puses tur viss jau sen ir cauri un neizskatās, ka spīd iespēja atgūt. Un priekš kam Tev tas viss?

amorisita 22.06.11 14:02:44
viņš tev piedāvāja seksu par naudu?!? Nu Labrīt!!! Tu viņam neesi nekas vairāk kā vien meitene seksam. Un tu pati to ļoti labi saproti. Protams, ka izšķirties nav viegli. Pilnīgi saprotams, ka tu esi apjukusi un ceri uz brīnumu, bet tam ir jātiek pāri. Ar laiku tiksi.
Ja tev ir kāds cits pielūdzējs - lūdzu! Satiecies ar viņu! Tu esi jauna meitene (cik var noprast). Tev visa dzīve ir priekšā. Izbaudi to!
Viesis
cinderella 22.06.11 13:40:43
tagad man ir uzradies pieludzejs kursh aicina izbraukt, es piekritu! negaidishu kad mans seksa draudzinjsh zvanis un aicinas mani kkur pa janjiem, haa.. nekaa nebija :)
Viesis
cinderella 22.06.11 13:35:28
nu es par cik maacos mani uztur vecaaki unvinjsh.... tagad vinjsh piedavaa seksu par naudu.... sovasar izdomaju stardaat, saku straadaat jurmalaa restoraanaa, par cik esmu jauninjaa mani izsauc kad labs laiks tikai vai paskaumi.. a jus erdzat kas aiz loga,,,,

jaa, necienja sakas no vinja puses, bet pati vainiga nekad neesmu meginajusi ieradit isto vietu un likt mani cieniit!
Viesis
22.06.11 13:26:49
bet kopumaa tur jau attieciibas sen kaa aizgaajushas.. viss jau skaidri pateikts, kaa Noelle noraadiija.... protams arii Tava vaina ir tajaa, neviens nav bez greeka vai ne? Ja saakaas necienjas paziimes attieciibaas, peec tam taas ir praktiski nelabojamas....
Viesis
22.06.11 13:25:13
ai ai ai.... vai vinjsh Tevi atbalsta materiaali? Taa kaut kaa nopratu no situaacijas?
Viesis
cinderella 22.06.11 13:15:00
kaa arii mana problema bija es neliku savam virietim sailgoties peec manis un visu laiku biju uz sitiena un esmu :)

man tieshaam dod speku jusu komentari! paldies
Viesis
cinderella 22.06.11 13:11:33
Paldies, jums! laikam man ir vajadzigs atbalsts un saprats ka neesmu caurums!

noelle 22.06.11 11:50:20
Es reti ēju šādas tēmas, bet te nu man gribās teikt - mīļā, no kurienes Tev pārliecība, ka šajās "attiecībās" kaut kas vēl jāglābj? Manuprāt, vārdi "Vinjsh man pateica, ka varu staikties ar ko gribu, muus vieno tikai sekss, milestiibas nav musu starpaa, vinjsh mani iepriecinas ar davanaam, reizi nedeljaa varu atbraukt uz musu veco kopejo dzivokli tiiri seksam, jo tas ir vienigais, kas mums ir ideals." jau pasaka visu.

Rutīna nav kliegšana un kašķi. Un diezin vai rutīna iestājas salīdzinoši tik maza laiciņa...

"Tikai" seksam Tu vari satikties arī ar citu vīrieti. Priekš tā obliāti nav vajadzīgas attiecības, kuras par tādām pat diez vai vairs var nosaukt. Turpināsi cīnīties par šo "neko", bet vēl pēc gada/diviem attapsies, ka esi pataisīta par kājslauķīti un gatava zemoties šī vīrieša priekšā, pie tam pilnīgi zaudējot jebkādu spēju pastāvet par sevi, savu taisnību un saviem lēmumiem.

nicoolettaa 22.06.11 11:44:00
pati biju tāda... pie visa vainoju sevi, es vienmēr uzņēmos vainu par visu kas mūsu starpā noticis, es vienmē r tā sliktā... un kuram no tā labāk, ka nožēlo? ja nesāksi rīkoties turpināsi tāpat žēloties.
sāc rīkoties un neatskaities viņam... Dari to ko vēlies. Tu taču esi brīva... beidz pazemot sevi un gulēt ar viņu tikai seksa dēļ, ja jūsu starpā nekā vairs nav tad nav. dzīvo savu dzīvi... tā būs daudz skaistāk. ;)

Tu viņam esi, rupji sakot, "caurums"
Protams, gribi gulēt ar viņu, dari to ja vēlies, bet tā tu mocīsi pati sevi to visu turpinot un katru dienu dzīvot ar cerību, ka ''gan jau, ka man izdosies ko glābt'' ir pats trakākais šajā situācijā...
Viesis
cinderella 22.06.11 11:23:33
zinu, ka lielaakaa dalja problemu bija manis delej, nespeju saprast kaa virietim tik daudz jaastradaa, jo es tikai maacos, es nedariju neko skola - majas - sportot vinjsh mani sutija, lai vismaz kko daru..........ta pat kritu uz nerviem ka man truukst uzmanibas, ka man trukst sitas un tas....

nicoolettaa 22.06.11 11:16:11
vai Tavuprāt ir vērts ko tādu glābt?
Viesis
cinderella 22.06.11 11:10:06
Sveikas, Damas!

Mekleeju padomu! Es ar savu virieti dzivojam kopaa gadu. 2 meneshus esam saskarushies ar rutiinu, kur viens uz otru kliedzam, bljaujam....

Tagad, esmu parvakusies pie maasas. Vismaz neesmu viena, bet ik pa laikam tiekos ar savu virieti.
Vinjsh man pateica, ka varu staikties ar ko gribu, muus vieno tikai sekss, milestiibas nav musu starpaa, vinjsh mani iepriecinas ar davanaam, reizi nedeljaa varu atbraukt uz musu veco kopejo dzivokli tiiri seksam, jo tas ir vienigais, kas mums ir ideals. Ludzu ieskaiet, kaa lai uzlaboju musu attiecibas, jo zinu, ka delj rutinas esmu vinjam 2 meneshus neljavusi mierigi dzivot, sceenas, asaras, rupji vardi utt....
Tuvojas mana dzimshanas diena. Gribu uzaicinat vinju uz vakarinjaam. Varbut zinat kadu romantisku vietu???

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv