Saki to šeit!

Ex drauga darba kolegis... (5)

kinkazhu 10.06.11 19:54:21
Ja jau bijušais, tad bijušais, vai ne? Kāda viņam daļa, ar ko Tu tiecies? Un kāda Tev daļa, ko par Tavām attiecībām domā viņš?:)

minniite 09.06.11 11:15:20
tā vien liekas,ka ex ir greizsirdīgs :D
izsauca uz pārrunām ROLF
Ej tik satikties,tev nav jājūtas vainīgai ,ka tu tiec uzaicināta uz satikšanos.
Ja jau reiz esat šķirušies,tad,ko tavs Ex jaucās,kur nevajag :^)

amorisita 08.06.11 16:40:35
ej tak uz satikšanos un nospļaujies par to, ko domā citi. Ne jau tu precēties ar viņu uzreiz taisies. Vai tad tu vairs nevari satikties ar citiem vīriešiem? Tad jau tev jāiet uz klosteri dzīvot (to laikam tavs ex gribētu!). Ne par ko nesatraucies un dari to, ko pati vēlies.

pece 08.06.11 07:04:52
Tu esi pieaugusi (es tā ceru), tāpēc tev pašai un nevis kādam citam pieaugušajam (pat ne ex) ir tiešibas izlemt ar ko un kad, kādā nolūkā satiecies :)
Viesis
nuxe 08.06.11 00:23:37
Sveikas,vēlejos padomiņu jo jūties pašreiz tiešam nelāgi:(
Ir tāda lietiņa,ka biju kopa ar ex ilgu laiku,bet kā vairāk kā gadu esam šķirti,bet ir iznācis tā ka dzīvojam vienā mājā(nedzīvojam LV)šaja nedēļas nogalē bija mums mājās neliela pasēdēšana un bija ari ex darba kolēgis,no sakuma man jau viņš nemaz nepatika,bet nu vakara gaita kontakts izveidojās un tā.
Mana draudzene iedeva viņam manu tel.,nr., un tā sakām sarakstīties un rit tiksimies it kā.
Bet pa to visu šodien uzzinaja ex un izsauca mani tā kā uz parrunām un teica,ka bija labākās domās par mani,un jautāja kad tad mums būs satikšnās utt.,Zinu ka viņam tas ir ļoti nepatīkami.
Un tagad jūtos ta galīgi nelāgi vai man vajadzetu tikties ar to ex darba kolēgi??
No vienas puses esmu brīva un ne jau speciāli kāds kaut ko darīja,lai tā notiktu vienkārsi tā notika..
Zinu,nebūtu nekādas problēmas,ja es dzīvotu citur,bet finanses pašlaik to tā neatļauj īpaši un man arī ir bailes skriet tagad uz ātro kaut kur.
Tada tā situācija iespējams ka nekas traks,vienkarši varbūt nevajag visu ta ņet pie sirds tik ļoti pa visu pārdzīvot.....

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv