Saki to šeit!

Jautājums sievietēm... (23)

ag 12.06.11 22:49:49
Paldies par viedokli gan zzane, gan smukaa. :)
Kā es saprotu, tad diskusiju nav iespējams izdzēst? Vismaz es neatradu kā to varētu izdarīt.

chloee 11.06.11 10:25:10
Teikšu pavisam atklāti. Protams, ka puisis, kuram nav bijusi pieredze nav nekas nosodāms, taču, manuprāt (kā jau teicu - MANUPRĀT), ja es būtu sieviete, kura, teiksim tā, sāktu ar Tevi draudzēties(tuvināties), uzzinātu, ka esmu Tev pirmā, es būtu pagodināta BŪT! Bet, nezinu no kura brīža, manī neviļ pārliecību tas, ka šis vīrietis, kuram nav bijusi pieredze pēc kāda laika neskries pie kādām citām, lai gūtu vēl savādāku baudījumu! Jo vēlēsies izbaudīt citas virsotnes! Protams, ka tas nav attiecināms uz Tevi personīgi. Tās ir tikai manas domas, jo Tu prasīji viedokli! :)
Katrā ziņā, vēlu atrast savu daiļavu un būt kopā laimīgiem! :)

smukaa 10.06.11 18:31:34
Man jau patīk,ka saka,ka vīrietis ir nevainīgs..:D Kā to pierādīt?Daži gudrinieki speciāli tēlo "nevainīgos",lai ievilktu gultā nevainīgu meiteni!Tipa es nevainīgs,tu-nevainīga..:D :D

kinkazhu 10.06.11 15:04:01
ag, tava nevainība kādai meitenei var būt īpaša dāvana, nevis trūkums. Savam vīram esmu pirmā un vienīgā, jo viņš apzināti izvēlējās savu seksualitāti dāvāt sievietei, kas būs viņa sieva.

Drīzāk tev ir jārisina jautājums ar savu pašapziņu un identitāti, jo - kāpēc tu gribi būt tāds kā "vidējais LV vīrietis"? un kas tad ir tas, kas vīrieti padara par Vīrieti? Seksuālas attiecības?
Viesis
lillii 09.06.11 23:18:03
katrā ziņā no mana sievietes viedokļa un personīgās pieredzes skatoties-labāk,ja puisis ir nevainīgs...vismaz nav pēc tam lieku problēmu ar bijušajām,kas ''uzpeld'' un bojā garastāvokli!
(pati esmu sevī vairākas reizes tā par savu vīru nodomājusi-kāpēc es viņam nevarēju būt pirmā kā viņš man? kāpēc man tagad jāklausās par kādu no viņa bijušajām?u.tt.)
tā ,ka nekas nav nokavēts!!!:):):)
Viesis
lillii 09.06.11 23:13:06
Hmm...es neuzskatītu ,ka tas ir trūkums! Labi Tev nav bijušas attiecības ,bet Tu neizklausies tik neiteresants,lai meitenes negribētu ar Tevi veidot attiecības! Protams seksuālās attiecības ir svarīgas,bet ne jau attiecību sākumposmā,tad sievietei gribas un vajag,lai vīrietis ir tāds, ar kuru var aprunāties,pasmieties ,atpūsties un ,lai arī cik tas neskanētu banāli,lai viņš ir arī saimniecisks un ''spēj salikt lietas pa plauktiņiem''-vienvārdsakot,lai sieviete šī vīrieša klātbūtnē spētu justies 100% sieviete!!!
galvenais ,vairāk drosmes!!!
kā reāli iepazīties!?! nezinu vienu,pareizo atbildi...es ar savu vīru iepazinos radu tusiņā...mūs vnk ''saveda'' kopā...manai tantei šķita ,ka viņas draudzenes vecākais dēls būtu ideāls vīrs man un tā arī ir...
njā...var izmantot,amorisitas ieteikumu-ej dejot salsu!!!! meiteņu tur daudz un ,domāju,visnotaļ nopietni noskaņotas!

amorisita 09.06.11 12:47:59
ag ej uz salsu. Tur meiteņu deficīta nekad nav! :D ir kopēji tusiņi, nometnes. Es jau ar šīm dejām nodarbojos vairākus gadus.

ag 09.06.11 12:31:04
Dejošana ir viens no maniem mīnusiem, un apm. pirms pusgada es to centos labot. Biju pieteicies balles deju kursos, bet tā sanāca ka pirmās 2 vai 3 nodarbības biju nokavējis kā nokomplektēta jauna grupa, tad biju uz vairākām nodarbībām, un tad apslimu ar gripu, un uz kādām pāris atkal netiku. Bet tajās dejās sanāca tā, ka puišu bija gandrīz divreiz vairāk nekā meiteņu, un cik es sapratu, tad lielākoties meiteņu deficīts ir vienmēr. Tas bija galvenais mīnuss, jo ja sanāk dejot puišiem vien, tad tas vairs nav kruti. Jā, varbūt, amorisita ieteikums un šāda doma atkārtoti ir apsverama.
Viesis
nav 08.06.11 17:26:31
Manuprāt, seksuālā pieredze nav galvenais. To visu var attīstīt un "pieslīpēt", ja ir attiecības. Protams, es būtu izbrīnīta, ja tiekoties ar puisi, uzzinātu, ka viņam nav bijušas nu nekādas attiecības. Bet ne jau tas aizbiedētu meiteni. Ja patiks, tā nebūs problēma, galvenais, nestāsti to pašās pirmajās tikšanās reizēs.
Cik saprotu, gavenā problēma ir tieši tas, ka vēlies atrast draudzeni.. nu ko, ja esi kautrīgais tips, tad sarunā kādu draugu, lai iepazīstina, viņi noteikti sapratīs. Vai.. ej uz klubiem, vēl viens variants ir iepazīšanās internetā. :)

amorisita 08.06.11 16:43:26
ag ir ļoti labs veids, kā iepazīties ar meitenēm - ej dejot. Ne jau ej dejot ar mērķi veidot attiecības, bet būsi meiteņu kompānijā, būs tev draugi un draudzenes. Būs arī pie reizes fiziskais. Sievietēm ļoti patīk vīrieši, kas dejo. Un nesaki, ka nemāki. Ej uz kādu deju skolu uz nodarbībām (iesācējiem). Mācies kopā ar visiem pārējiem. ZIņu ļoti daudz pārus, kas šādā veidā ir "sadejojušies", jo pati apgrozos šajā sabiedrībā

inngrida 07.06.11 22:56:34
Puisim vnk ir kompleksi. Ne nevainība ir primārais. Vispirms jātiek galā ar tiem kompleksiem, kuri liek būt kautr'īgam, nepārliecinātam un neinteresantam, un tad nemaz nevajadzēs jautāt par "ko iesākt ar nevainību". Nevainība nav problēma, patiesībā - tas ir ļoti labs fiziskais stāvoklis, kurš pierāda, ka Tu "nečupojies vnk sexa dēļ", jo tas ir kruti-tā vajag. Labāk ir tīrs un mans, nekā apbružāts, bet lepns, ka ar daudzām:). Būs labi, puisi, īstā vēl nāks un tai būs vienalga.

ag 07.06.11 20:32:52
To Asims. Tur jau tā lieta, ka uzturēties vairāk sanāk vidē, kur apkārt ir vīrieši. Jā, laikam nemāku piesaistīt sievietes uzmanību tā vienkārši uz ielas vai sabiedriskajā, pietam, ja esi kautrīgs, nepārliecināts un, laikam, neinteresants.

ag 07.06.11 20:16:55
Es arī gribētu, lai tas būtu tikai "pētījums." Deimžēl... Reālajā dzīvē es arī droši vien neatzītos, vai arī censtos pēc iespējas ilgāk noklusēt. Tāpēc arī bija šis jautājums. Blue ieteica nodarboties ar sportu. Jā, galvas izvedināšanai tas der. Nezinu, varbūt, viņa domāja, ka man ir problēmas ar lieko svaru. Labi, neesmu baigi uzkačājies, bet problēmas ar fizisko kondīciju man nav.

amorisita 07.06.11 19:57:39
es vīram arī biju pirmā. Viņa man otrais. Mums tagad ir superīga ģimene, kolosālas attiecības gultā un ārpus tās. Nekādu problēmu nesaskatu tajā, ja nevainību zaudē 24, 25 gados vai vēlāk. No sievietes puses tas pirmajā brīdī var likties mazliet dīvaini, bet īstā sieviete visu sapratīs

amorisita 07.06.11 19:57:39
es vīram arī biju pirmā. Viņa man otrais. Mums tagad ir superīga ģimene, kolosālas attiecības gultā un ārpus tās. Nekādu problēmu nesaskatu tajā, ja nevainību zaudē 24, 25 gados vai vēlāk. No sievietes puses tas pirmajā brīdī var likties mazliet dīvaini, bet īstā sieviete visu sapratīs

aggie 07.06.11 19:13:31
neviens puisis neatzīsies ka ir nevainīgs

smukaa 07.06.11 18:35:53
Piekrītu pantai;)

rozhuks 07.06.11 13:47:18
Domāju,ka tevnoteikti vajag sākt izrauties.Bet zinu daudzus pārus,ja piemēram tu satiksi savu mīļoto meiteni,tu ar viņu vari nepalikt kopā mūžam.Jo tiešām cik ir pazīstamo un esmu redzējusi,šādi pāri izšķirās.Jo puisim/meitenei,kuram esi pirmais ir pirmā pieredze un tad viņām sāk gribēties uzdzīvot un iet dzīvē!!!!
Bet tev jau ir jāsāk doties dzīvē,jo neesi vairs tik ļoti jauns;)
Vasara priekšā,vēlu veiksmi!

mantra 07.06.11 09:46:18
Kad es satiku savu īsto puisi, mums abiem vairs nebija tālu no 30 gadiem, viņam - 27 un viņš joprojām bija nevainīgs. Pats viņš tajā kautrējās atzīties un uzskatīja to par šausmīgu "bubuli" un trūkumu, teica, ka sapratīšot, ja es negribēšot ar viņu draudzēties. Taču mani tas absolūti neuztrauca, drīzāk manās acīs tas bija pluss, nevis mīnuss. Pēc laiciņa viss notika tā, kā tam bija jānotiek. Nu un kas? Vai manās acīs viņš būtu pacēlies augstāk, ja būtu bijis kopā jau ar ntajām meitenēm? Šaubos. Cilvēks vienkārši nebija saticis īsto cilvēku, bija arī kautrīgs. Tiešām nesaprotu, ko visi tik šausmīgi ieciklējušies uz to seksu. Cilvēks 20 gados nevainīgs.. ārprāts, ārprāts....

svente 07.06.11 09:14:55
Izteikšu tikai savu viedokli. Priekš manis tas nebūtu mīnuss. Kā jau ne reizi vien SK lappusēs var lasīt, attiecības veido divi, nevis viens. Bat tas, ka Tev nav bijušas attiecības, nu es saprotu, ka kādas pastāvīgas draudzenes arī nav, varbūt liek padomāt, kādi cilvēki ir Tev apkārt. Vai Tu tiešām apgrozies tādos cilvēkos, kas Tev patīk? Jeb Tu vienkārši uzturies kādā kompānijā tāpēc kā tā vajag, jo neies jau mājā sēdēt? Pamatjautājums būtu, ko īsti Tu vēlies?
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv