Saki to šeit!

Draudzene. :/ (22)

rozhuks 07.06.11 15:21:06
Vēlu veiksmi pārrunās!
Gaidīsim labu rezultātu un labas ziņas:)

ania 07.06.11 15:18:28
charger - Kompleksi domāju ka viņai nav. Agrāk man visi pievērsa uzmanību,bet viņai nē. Un tagad ir otrādi. Man daudz mazāk,viņai- daudz vairāk.
Laikam jau būs jārunā.. Pēc tam pastāstīšu,kas no sarunas sanāca ;)
Paldies visām;)

rozhuks 07.06.11 13:51:09
Ania - redzi,tu raksti,ka nebūtu jau pirmā reize!!!
Tad kpo tu ar viņu ,draudzeni,dari kopā.Vai nu jūs izrunājat visus plusus mīnusus - ja nav drosmes 0 nu nezinu - piedzeries:D
Bet šādi turpināt nevar - viņa vienkārši grib pretendēt uz tavu puisi!!!(vismaz pēc visas sarakstes to var noprast!)

bovariijaunkundze 06.06.11 22:28:23
Nav, protams, jābūt neirotiķei, kura visur saskata draudus, bet pēc savas pieredzes silti iesaku šādu "pastaigāšanos" trijatā vairs neatkārtot, lai nav nepatīkamu pārsteigumu, jo neapmierinātā draudzene Tava drauga uzmanību baudot droši, ka kļūs ļoti apmierināta.

charger 06.06.11 20:59:00
Kāda ir Tava draudzene? Smuka, komunikabla, viņai ir vai nav kompleksi?
It sevišķi jauniešu vecumā cilvēki 90% dzīvo "pēc sava izskata stabules" un ja netiek ar to galā, tad var ieslīgt pat nopietnās problēmās. Gribēju teikt,ja Tava draudzene nav pārāk skaista, viņa jūtas pamesta, vientuļa, it sevišķi tādēļ ,ka Tev ir attiecības, bet viņai ir neizdevušās. Ja tā, tad (tiešām ne trijatā) mēģini veltīt laiku arī draudzenei, varbūt viņa "atplauks" un aizvainojums pāries. Protams, tāpat jau vainīga ir viņa,ka netiek ar sevi galā, bet varbūt viņa nemaz nav ļauna, vnk dziļi sirdī ir visādas sāpes un kompleksi.
Taču ja viņa vnk ir tāda pēc dabas (kas smaida,ja divi cilvēki strīdas, par to priecādamās)
tad gan es ieteiktu turēties no viņas pa gabalu.
Ja pagasts ir mazs un citu draudzeņu nav un tomēr esi viņai pieķērusies, tad mēģini vēlreiz no sirds parunāties...
Taču ja viņa neuzklausa, un vaino Tevi, tad gan es neredzu jēgu tādai draudzībai:(
Padomā, ko iegūsti no šīs draudzības.
Ja ieguvumu ir daudz mazāk nekā visādu ķibeļu, tad vienkārši mēģini no viņas norobežoties.
Viesis
baibele 06.06.11 20:28:59
Viņa nav Tev patiesa draudzene, ja nespēj pieņem Tavas jaunās attiecības, viņai būtu jāciena tās, domāju, ka viņa iekšēji ir nelaimīga, jo pašai neveicās

nicoolettaa 06.06.11 17:06:19
Nu un ka bez viņas nebūtu, vai tad Tev tiešām ir vajadzīga "draudzene" kas priecājas par Tavu nelaimi un nav nekāda jaukā, nerēķinās ar to, ka arī Tu tagad esi pieaugušāka un varbūt savu brīvo laiku vari pavadīt kā vēlies. . . Ja viņa ar to nevar samierināties, vai to vispār var saukt par draudzeni?

un galu galā... ja nekādi nevarat atrast kompromisus. Un ko Tu iegūsti no šādas te kašķīgas draudzeņu būšanas?!

ania 06.06.11 16:48:07
rozhuks- Nebūtu jau pirmā reize. :/

kinkazhu- pati nemaz nezinu. Tāpēc arī teicu,ka daudzi brīnās,ko tik viņai esmu piedevusi! :/ Bez viņas man vispār neviena draudzene nebūtu.

ania 06.06.11 16:47:56
rozhuks- Nebūtu jau pirmā reize. :/

kinkazhu- pati nemaz nezinu. Tāpēc arī teicu,ka daudzi brīnās,ko tik viņai esmu piedevusi! :/ Bez viņas man vispār neviena draudzene nebūtu.

kinkazhu 06.06.11 16:35:17
Bet kāpēc Tu vispār ar viņu draudzējies?

rozhuks 06.06.11 16:27:05
Ania,ja tu saki,ka tava draudzene smaida tad,kad jūs ar savu draugu sastrīdaties - tev neliekas,ka viņai varbūt ir pat simpātijas pret tavu draugu???

ania 06.06.11 16:15:25
Bet PALDIES,vienalga ;)

ania 06.06.11 16:14:45
Cik reizes esmu mēģinājusi runāt,neviena nav sanākusi. Vai nu beigās palieku vainīga es, vai nu viņa visu noliedz. :/ Un + viņai ka tik ''uzbraukt man augumā'' un viss. Tāpēc nemaz nemēģinu vairs. Apnicis strīdēties. :(

minniite 06.06.11 16:09:39
Es domāju,ka viņa vienkārši ir greizsirdīga uz tavu draugu,jo pašai attiecības nav izdevušās.
Bet katrā ziņā Tev viņai ir jāpasaka kā jūties un,ja sarunas laikā viņa cenšas tevi pārtraukt, atbildi - ka vispirms pateiksi,ko vēlies teikt,tad varēs izteikties,jo no pusvārda var daudz,ko pārprast. Ceru,ka saprati,ko domāju ;)
Lai veicas visu sakārtot :) (F)

minniite 06.06.11 16:09:38
Es domāju,ka viņa vienkārši ir greizsirdīga uz tavu draugu,jo pašai attiecības nav izdevušās.
Bet katrā ziņā Tev viņai ir jāpasaka kā jūties un,ja sarunas laikā viņa cenšas tevi pārtraukt, atbildi - ka vispirms pateiksi,ko vēlies teikt,tad varēs izteikties,jo no pusvārda var daudz,ko pārprast. Ceru,ka saprati,ko domāju ;)
Lai veicas visu sakārtot :) (F)

ania 06.06.11 15:59:02
Būs pagrūti. Dzīvoju nelielā pagastā un šeit viņa man ir vienīgā ''draudzene''. Mēs kopā mācamies un strādājam arī.
Biju iedomājusies,ka viņa vienkārši nesaprot, un visticamāk NEGRIB saprast,ka es esmu tiešām pieķērusies savam draugam. Bet nezin,vai viņa būtu priecīgāka,ja es no viņa šķirtos,un man būtu sāpīgi ? (Tas kā piemērs)
Viesis
golda 06.06.11 15:48:45
Tieši tā, ja viņai gribas pastaigāties, tad aizej ar viņu divatā,nevis visi trīs.
Viesis
kiwwi 06.06.11 15:47:41
Tev pēc iespējas ātrāk no tās saucamas draudzenes ir jātiek vaļā, tas var beigties ar asaru jūru.Tā nav īsta draudzene.

amorisita 06.06.11 15:47:25
izskatās, ka draudzenei vienkārši skauž. Kaut gan no tava rakstītā man vispār neliekas, ka jūs būtu nez kādas sirds draudzenes, ka nevarētu viena bez otras dzīvot. Ieturiet kādu brīdi pauzi savā draudzībā. Neejiet staigāt trijatā.

ania 06.06.11 15:47:08
Ar savu draugu es esmu katru dienu kopā. Un citreiz draudzene pasaka ka arī grib iziet pastaigāt,un nu nevaru viņai atteikt.

Un daudzas reizes esmu viņai vis kaut ko teikusi,nūū lai viņa beidz tā darīt utt.,bet viņa visu apgriež tā,ka es katru reizi palieku vainīga.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv