Saki to šeit!

Orālais ar melnādaino (5)

smukaa 03.06.11 21:49:28
Kaut kāds šizīgs teksts..Reklamē melnos?:D

milana 03.06.11 15:28:10
Piekrītu amorisita, ka labs sex nav atkarīgs no ādas krāsas. Mans vīrs ir "baltais" un man nav par ko sūdzēties! :D

amorisita 03.06.11 14:50:48
cerite kas jums te visām ir ar to "aptaujas māniju"

opacaa ļoti jauki, ka tavs brauciens uz Franciju izdevās visādos aspektos. Man gan pašai nav bijusi tāda pieredze, bet es kaut kā tomēr sliecos domāt, ka tā maģija slēpjas nevis krāsā, bet gan mūsu pašu galvās. Man liekas, ka mani šādā gadījumā uzbudinātu vairāt tā pati doma par kaut ko eksotisku, kaut ko jaunu, kaut ko savādāku. Būtu interesanti ko tādu pamēģināt, bet diez vai sanāks. (vīrs neļaus :D )

cerite 03.06.11 12:05:19
Izskatās pēc kārtējās aptaujas.
Viesis
opacaa 03.06.11 11:49:20
Jau rakstīju ap ziemassvētkiem šeit, ka dodos uz Franciju pie melnādainā drauga/paziņas un, ka mums visticamāk, būs arī sex. Toreiz vēlējos uzzināt jūsu domas, vai ir pareizi ielaisties gadījuma sakaros tikai tādēl, ka viņš ir melnais un viņam TAS ir liels. Kā izrādījās - ir vērts! Īpaši gribu uzsvērt lielisku orālo sexu, jo tā laikā viņa loceklis burtiski staroja. Līdz šim nebija pieredze ar "tumšajiem", bet tagad varu teikt, ka tas ir kaut kas fantastisks. Pati ļoti uzbudinājos tā laikā. Iesaku visām kādreiz izbaudīt sexu ar melnādaino. Viņa TAS ir vnk fantastisks.

Vai kāda no šejienes sievietēm ir sniegusi minetu "melnajam" vai arī bijis sex ar viņu? Kāda ir jūsu pieredze?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv