Saki to šeit!

Šovakar rūgti smaržo ceriņi (11)

lotte 02.06.11 18:53:43
Forši ir spēlēt kaķes un peles spēli. Grūti no šī kārdinājuma atsacīties, jā, piekrītu.

Tu, protams, neizlemsi ko mainīt tāpēc, ka es te tagad pateikšu. Tomēr - pacenties. Atlaid. Un tad arī Tava mīlestība neliks sevi gaidīt! Lai veicas!
Viesis
kiwwi 02.06.11 09:09:48
Sveika!!
bovariijaunkundze:
Nepārmet sev neko, viss dzīvē nenotiek tāpat vien, ļaujies jūtām, ļaujies, lai Tevi lutina Tu taču nepiespied viņu tā rīkoties viņš pats pieņem lēmumu ko darīt ko nē, par sievu runājot, kaut kas taču nav kārtībā ka vīrs iet pa kreisi, reizēm mēs pašas sievietes esam pie daudz kā vainojamas ka vīri vai draugi krāpj mūs, ir jau žel ka ģimenes izjūk, bet labāk atrāk nekā vēlāk, jo ja nav mīlestības un kaisle tad tās nekad nebūs,nevar cilvēku piesiet sev blakus.Tākā ļaujies tam visam ko dzīve Tev sniedz, dzīve mums ir viena un vēlreiz atkārtošos NEVAINO SEVI:)

tavapele 01.06.11 14:58:37
Neattaisnoju vai nenosodu Tevi. :) Tā pat kā Tu dalos tik savās domās. Katrs pats izvēlas, ka darīt ar savu dzīvi un kādu ceļu iet.

bovariijaunkundze 01.06.11 14:45:31
Laikam jau nav iespējams iedomāties, kā būtu, ja būtu, bet - jā, es pavisam noteikti vainotu vispirms vīru. Es īsti nesaprotu, vai esmu par jaunu vai vecu, bet man šķiet, ka vīrieši taču tāpat kā sievietes ir lemtspējīgi, atbild par savām izvēlēm un darbībām, man vēl nav nācies dzirdēt gadījumus par brutālu un cietsirdīgu piespiešanu uz ārpuslaulības sakariem. Par sieviešu maitiskām shēmošanām un intrigu pīšanām, lai vīrieti aizviltu - o, jā, ir nācies! Tikai šis nudien nav tas gadījums. :)

Mīļās dāmas, pasaule mums apkārt jau nav tikai melna vai balta, krāsu patiesi ir daudz. Ar šo ierakstu es nemeklēju attaisnojumu, nelūdzu palīdzību, nepopularizēju šo situāciju kā pareizu un lielisku. Es vienkārši padalījos vakardienas sajūtās un pieredzē, ka mēdz būt arī tā. Pareizi vai nepareizi, labi vai slikti, saprotami vai nesaprotami. Jauku dienu un neķeriet kreņķi, nevienas (tostarp arī Jūsu, jo pasaule taču ir sasodīti maza) laulību vai attiecības neapdraudu! ;)

tavapele 01.06.11 13:06:03
Kā mums, cilvēkiem, patīk sarežģīt sev (un bieži arī citiem) dzīves! :D Bet jūtas paliek jūtas, tur nu neko nevar mainīt. Ja nu vienīgi savu rīcību.
Nepiekritīšu, ka šādās situācijas tikai "vīrs" ir vainīgs, ja nedotu viņam cerību, ka kaut kas Jūsu starpā iespējams, tad visdrīzākais viņš būtu morāli / fiziski uzticīgs sievai vai aizietu pie citas. Tā kā jāpiekrīt, ka sievu sāpināt Jūs abi. Un kā pareizi teica ania - iedomājies sevi šīs sievas vietā. Vai tiešām Tu vainotu savas ģimenes postīšanā tikai vīru vai pirmkārt jau šo būtni, kas ielīda jūsu attiecībās? Un šaubos, ka Tu ticētu, ka starp Tavu vīru un to otro sievieti mūžīgi mūžos būs tīri platoniskās / draudzīgās attiecības.

bovariijaunkundze 01.06.11 13:04:22
Tur jau tā lieta, ka es pārlieku aizdomājos par sievas sajūtām. Nekad šim vīrietim pati neesmu zvanījusi, ne reizes neesmu pati viņu uzmeklējusi, vienmēr esmu atgādinājusi, ka mājās viņu gaida kāda cita. Kaut gan ir bijuši brīži, kad ellīgi gribētos ar viņu parunāties (laikam mēs esam uz kaut kāda viena viļņa), no manas puses aicinājumi uz komunikāciju nav bijuši. OK, neesmu pulēti balta, acīmredzot, kaut kādā līmenī tā saķere mums ir, ja komunicēt un līdzās būt ir patīkami, bet ne par to stāsts. Moralizēt nevajag, jo par savām vēlmēm attiecībā pret mani atbildīgs ir vīrietis. Ja runa ir par vēlmju realizāciju, tad ieslēdzas arī mana atbildība. Tieši tik vienkārši.

ania 01.06.11 12:41:40
Nu viņš varētu palikt tev līdzās,kā draugs,jo noprotu,ka neko citu no viņa nevēlies :) bet nu viņam tā draugu būšana būs pagrūta. Un kaut vai tu viņam cerības nekādas nedod,viņš vienmēr dziļumos tomēr cerēs.
Un par to sievu.. Sāpīgi jau viņai būtu,ja uzzinātu. Bet nu tā ir viņa vaina,nevis tava.. Tava vaina ir tikai tajā,ka turpini tikties ar viņu.. Un domājams,ka sieva tāpat nenoticētu,ka tu viņu nevēlies.. Viņa domātu to sliktāko.

Es nebūtu laimīga uzzinot,ka mans vīrs aplido kādas citas.. Un kura gan vispār būtu? :D

Tu esi mēģinājusi iedomāties sevi tās sievas vietā?

cerite 01.06.11 12:37:29
Nevaru nomierināt-tā esi ari Tu,jo Tu viņu iedrošini un atteikšanās vietā visu to pieņem.Ar mani ir bijis tieši tāpat,bet ar laiku viss var atnākt atpakaļ.Sorry.

bovariijaunkundze 01.06.11 10:55:22
Redz, kā jocīgi sanāk! :) Nevienu brīdi necentos lielīties, jo lielīties nav, par ko, taču vienu gan vēlos likt aiz auss - VIŅŠ sāpina savu sievu, nevis es.

cerite 01.06.11 09:52:28
Te nav ar ko lielīties-patiesībā Tu jau tagad sāpini viņa sievu,bez tam-čakarē ari vīrieša dzīvi ļaujot cerēt.

bovariijaunkundze 31.05.11 20:54:40
Jocīgi. Ir viens no tiem reibinošajiem maija vakariem, kad sirds met kūleņus un alkst pēc aizraujoša trakuma, bet es šobrīd sēžu viena. Viena. Kaut gan jūras krastā varētu dzert šampanieti. Mans pielūdzējs, ar kuru bijušas tikai platoniskas saskarsmes, ir precēts. Neskatoties uz to, ir bijuši gan ziedi un šampanietis pie manām durvīm (bieži un daudz), gan zāļu tēja pastkastītē, kad biju apslimusi, gan atzīšanās, ka viņš ir iemīlējies. Bet es vienmēr esmu novilkusi robežas, kuras šķērsot mums nav ļauts. Jā, viņš ir turējis manu roku savējā un mēs klusējot stundām esam vērojuši, kā snieg sniegs, bet man vienmēr bijusi kaut kāda bremze. Un tagad es sēžu un domāju, - kam par godu? Vai tiešām ceru, ka kāds man noglaudīs galvu un pateiks - laba meitene, atzīmē ir 10? Vai tiešām domāju, ka nākotnē arī ar mani kāda izrīkosies tik cēlsirdīgi? Visticamāk, ka nē. Jocīgākais ir tas, ka man patiesi nav vēlmes viņu dabūt sev, man vienkārši patīk viņa kompānija. Runāt, smieties, paskumt un klusēt. Bez seksa, bez jutekliskas pieskaršanās. Es atraidu vīrieti, kurš man jau gandrīz gadu ir nosacīti līdzās, kurš nometies uz ceļa teica - tikai saki man JĀ! un es būšu ar tevi! Bet es vienmēr saku nē. Vienmēr atraidu. Vienmēr bēgu. Muļķe? Godīga? Zaķpastala? Vai varbūt manā dzīvē viņam jāpaliek tieši tā - nosacīti līdzās? Maija vakars. Reibinošs un drusku smeldzīgs.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv