Saki to šeit!

ko darīt? (4)

minniite 02.06.11 19:58:47
es domāju,ka tad,kad tavs draugs atradīs stabilu darbu,nevis pagaidu,tad arī domājat par visu pārējo.
Bet jā piekrītu arī Hexe viedoklim ;)

hiperkeri 31.05.11 12:58:07
bet kāpēc tev tik ļoti jāiet pie viņa dzīvot?? nu tad pasaki-appreci mani un dzīvosim kopā! un tad tā situācija automātiski atrisināsies-love it or leave. tad vismaz galva nebūs jālauza par šādiem niekiem!:)

hexe 30.05.11 15:36:24
Tu jau nemaz nevēlies kompromisu- izlasi pēdējo savu teikumu. Nevar uzstādīt ultimātus, meklējot kompromisu. Tu gribi, lai viņš vnk kaut ko izdomā, kas Tev derētu.
Ieteikums- vai nu, saproti kompromisa nozīmi, vai šķiries.

be4uks 28.05.11 23:18:47
sveikas domāju,ka varesiet sniegt ar padomu,ko darit tada situacija,ja draugs ir izvelejies pagaidu darbus un nemaz nemekle oficialu darbu es saprotu,ka nav viegli atrast bet vins visu laiku aizbildinas ar visadiem niekiem.Ir tada situacija ka es dzivoju pie saviem vecakiem un vins tgs pie saviem un man tada sajuta ka vinam tur tiri labi patik jo tie ir lauki un vinam tur loti patik.bet man atkal ne ... ja varu aizbraukt apciemot vai ka atpusties... bet ne jau dzivot kur nu vel stradat .....man tiri labi patik savs darbs un kura bridi pieeja veikalam un sadziviskam lietam.

ko lai daru lai raditu kompromisu mums abiem jo pie vina vecakiem es neietu ta vai ta dzivot ....

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv