Saki to šeit!

Manu puisi uzbudina, ja nodarbojos ar sexu ar citu viirieti (17)

charger 25.05.11 23:09:03
Nedomāju,ka tā ir obligāti pazemošanās. Viss ir uztverē.
Un ja nav svarīgs citu viedoklis+ pašam tas nešķiet pazemojoši-viss kārtībā.
Bet nu ja to dara otra iztapšanai, tad gan.....:(

acisciet 25.05.11 11:49:22
Absurda situācija. Man te radās papildjautājumi.
Ja mīli vīrieti, vai tiešām esi gatava nodarboties ar seksu ar citu vīrieti?
Ja nemīli, kas jūs tur kopā?
Vai seksa eksperimenti ir vienīgais, kas jūs saista?
Ja tev pašai patīk šitā štelle, uz priekšu, bet loģikas nav. Nesaprotu, kamdēļ sevi tā japazemo.
Viesis
lsia 24.05.11 22:59:02
piekrītu amorisitai.. nav viņš gejs. Viņš uzbudinās no tā, kā tu izskaties mīlējoties.. varbūt viņam patīk vērot Tavu baudu.. katram savas dīvainības :)

sandrusha 24.05.11 17:09:38
Tā vien šķiet, ka atkal kārtējais pētījums ko meitenes norāda :D Gadījumā, ja nav pētījums, tad ja sievietei pašai nepietiek prāta izdomāt, ko tas nozīmē un vai pašai liekas, ka ir ok.tāda situācija, tad nav vērts diskutēt!

indijs 24.05.11 17:06:33
Ja taisnība tad vairāk par 5 santīmiem tev vērtības nav;)

hexe 24.05.11 15:41:50
Kamēr gejs nav izlīdis no skapja, viņš noliegs, ak viņā ir tādas tieksmes. Tādēļ pats arī aktīvi nepiedalās. Turklāt seksu ar pāri piedāvāja tieši šī paša iemesla dēļ- lai neuzkrītoši, bet tomēr- būtu ar vīrieti.

amorisita 24.05.11 14:35:26
nedomāju, ka te runa ir par gejiem. Tad jau tavs vīrietis nevis skatītos, bet pievienotos un kaut ko darītu ar to vīrieti. Izklausās, ka nekas gejisks jūsu intīmajā dzīvē nav noticis. Katram ir savas dīvainības. Šim vīrietim ir šādas. Ja tu to spēj pieņemt - ok! Izbaudi to! Ja negribi šādu intīmo dzīvi, tad šķiries un miers mājās.

baiba1983 24.05.11 14:16:21
O,o... Man jau arī šķiet, ka kārtējais "Pētījums".
Viesis
24.05.11 10:30:54
Vai šis ir kārtējais eksperimentālais jautājums kādam rakstu darbam?

skyline 23.05.11 19:23:34
ātrāk prom no tāda!

hexe 23.05.11 18:18:28
Jap, tā es domāju. Nav citu variantu- viņu uzbudina nevis tas, ka Tu nodarbojies ar seksu- ar citu vīrieti- viņa acu priekšā, bet gan tieši tas cits vīrietis. Īpaši, ja saki, ka šādas vēlmes ir gandrīz ikdiena. Viņam vajag vīrieti.
Viesis
23.05.11 18:10:22
Pgdaam mani interesee tik viens jautaajums - KAA KKAS TAADS VAR uzbudinaat un patikt... ok, piekriitu, ka pa retam var kko taadu pameegjinaat, ta4u ne jau ka taa paliek ikdiena.. domaa gejs? (man pgdaam ir pretenzijas tik pret to, ka manupraat, tas notiek pa biezhu... un galvenais, kad meegjinu par to runaat, tad saakas skandaals.. ka es redz nesaprotot..

hexe 23.05.11 16:08:08
Ja viņu uzbudinātu tas, ka trijatā esot ir S+S+V, to es saprastu- normāla veča fantāzija, bet, ja saki, ka viņš uzbudinās, kad esi ar citu vīrieti, beidz ātrāk un arī trijatā ir V+V+S, secinājums ir acīmredzams- Tavs draugs diemžēl vēl nav izlīdis no skapja. Gejs.

charger 23.05.11 15:53:23
Jā es arī to gribēju jautāt....un ja Tu to dari, lai izdabātu, tad piedod- tas ir zem sievietes cieņas tā rīkoties.

charger 23.05.11 15:52:37
Tagad man tas liekas pretīgi, derdzīgi, slimi.
(bet pirms gadiem diviem biju pētīšanas procesā)
Domāju- ja viņam patīk redzēt Tevi+ citu vīrieti- ar to vēl var samierināties.
Taču tas,ka gribas pašam arī vēl citu sievieti- tā ir nekaunīga izvirtība. Un nevar zināt... vai tas neizlauzīsies uz āru kā mīļākā, ja viņam to liegsi.
Šādas perversijas pēc tik neilga kopā būšanas laika nav uz labu...kas būs pēc gadiem 10?

kinkazhu 23.05.11 15:52:21
Vai tev ir pieņemami, ka tev jānodarbojas ar sexu ar citu vīrieti sava drauga acu priekšā? Vai arī tu to dari tāpēc, lai izdabātu viņam?
Viesis
23.05.11 15:47:43
Sveikas!
Ljoti interesee Juusu viedoklis. Situaacija taada - esmu kopaa ar savu puisi pusotru gadu. Peec pusgada draudziibas, mans puisis piedaavaaja padariit muusu sexa dziivi aizraujoshaaku. Esam bijushi svingaa (vienreiz, vairaak, taapeec, lai uzzinaatu kas un kaa tur iisti notiek). Nu luuk, ar to viss nebeidzaas. Peec laika mans puisis piedaavaaja uzaicinaat veel vienu viirieti (sex 3jataa). Tagad sanaak taa, ka mums sex ir biezhaak nevis divataa, bet 3jataa... un man nesaprotami ir tas, kaa vinju var uzbudinaat taadas lietas. Vinjsh uzbudinaas no taa, ka redz kaa es nodarbojos ar sexu ar citu viirieti. Vinjsh arii shaadaas situaacijaas "beidz" aatraak, nekaa parasti. Vai vinju tas "aizkjer", jo nemiil? Man vinjsh arii piedaavaa tikties ar paari, ta4u nevaru iedomaaties, kaa lai pienjemu to, ka vinjsh nodarbosies ar seksu ar citu meiteni... Kaads ir Juusu viedoklis? Vai vinjsh ir slims, ka uzbudinaas, ja esmu ar citu viirieti? P.S. vinjsh ir 10 gadus vecaaks par mani (man 20). Paldies

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv