Saki to šeit!

Šaubas. (24)

lilija70 21.05.11 14:13:47
Bet ,pat ja kaut kas "bija"-un varbūt pat nebija.Varbūt der to vienkārši aizmirst un dzīvot uz priekšu,neskatoties tik daudz atpakaļ. Un veidot savu dzīvi mīlestības pilnu.un,ja tad nesanāk,nu tad jau citādāk.Bet tagad visu laiku zīlēt-bija vai nebija,bija vai nebija... Arī draudzenes-der izsvērt. Kura ir tiešām draudzene,kura mani ietekmē radoši,pozitīvi,kura ir ar mani par visiem 100,kura mani pozitīvi motivē, un kura varbūt nemaz nav tāda,kādu biju iztēlojusies. Patiesība noteikti ir svarīga.Bet skatoties un dzīvojot pagātnē,to neatradīsim. Jādzīvo šodien.
Krāpa bijušās-pats teica? Labi zini,ka krāpa? Un,ja arī krāpa-varbūt tās vēl nebija viņam tik svarīgas,kāda esi Tu. Attiecības mēdz būt dažādas.Cilvēki ir dažādi.Bet varbūt ne vienmēr tik ļoti jāskatās atpakaļ.Labāk dzīvot-šodien!

kinkazhu 21.05.11 12:45:38
Domāju, ka Tavas šaubas galvenokārt izraisa ne jau draudzenes teiktais, bet gan tas, ka savas bijušās viņš krāpa. Un tad ir likumsakarīgs jkautājums - kāpēc lai nekrāptu arī tevi?

hexe 21.05.11 10:46:02
Nu, te ir jautājums par to, cik ļoti uzticies draudzenei? Vai vari viņai ticēt bez šaubīšanās?Otra lieta- vai Tu pati spēsi pilnvērtīgi dzīvot ar to cilvēku, ja iekšā grauzīsies šaubas? Ja Tu vēlies ar viņu būt, nav citu variantu, ka apslāpēt nepatīkamās izjūtas un tikt tam pāri, pretējā gadījumā- agrāk vai vēlāk šķirsieties.

ania 17.05.11 23:27:47
Oii,pazīstama sajūta:) Man tāpat par tās draudzenes.. :) Paldies,par padomu ;) Tieši tā arī darīšu:)

bovariijaunkundze 17.05.11 20:42:28
Tik ekstrēmi, ka uzreiz padzīt tiešām nevajag. Lai gan es reaģēju tieši tā. Laikam pie vainas mana nabadzīgā attiecību pieredze, bet, uzzinājusi, ka mūsu attiecību pirmsākumos dzērumā reiz viņam bija buča ar manu draudzeni (par ko uzzināju no citas draudzenes un viņš pēc tam atzinās), pateicu, ka nevēlos lai viņš man vēl kādreiz pieskaras vai rādās acīs, jo es vairākkārt biju izteikusi bažas, ka, man šķiet, viņam tās manas draudzenes garās kājas ļoooti iet pie sirds un tas ir visriebīgākais, ko var nodarīt - veidot sakaru ar draudzeni, bet viņš visu noliedza pat ar godavārdu. Un es mirdzošām acīm ticēju. Tagad ir tā, ka vētras jau sen kā norimušas, bet tas rūgtums "izlien" visnegaidītākajā brīdī. Un neko sev nevaru izdarīt. Pavēro, kā viņš uzvedas, vai ir kāds pamats aizdomām, varbūt tā tiešām ir nepatīkama sakritība. :)

ania 17.05.11 20:31:44
Es nezinu,kā tas notika,par to tā negribējās jautāt.. Man jau pašai arī nebūtu patīkami par to runāt,ja ritīgi zinātu.

sandrulish 17.05.11 19:29:39
nu arī fakts kā tāds...bet atkarība kāda situācija bija, vai tiešām reāli viņa redzēja- pieķēra viņus gulta vai kā???:D Tikpat labi varbūt viņš uz ielas sabučojās ar kādu māsīcu...Tas tā, bet vienkārši jāskatās kāda situācija bija šajā gadījumā...!!!

ania 17.05.11 19:15:20
Visu laiku stāv prātā tas,ka viņš ir krāpis bijušās. Tātad varbūt arī mani..

sandrulish 17.05.11 19:13:39
Es tik ļoti neuzticētos draudzenei, ir tiešām daudz skaudīgu un nenovīdīgu cilvēku, varbūt viņai pašai tavs puisis patīk un tik gaida bridi, lai jūs pašķirtos....Klausi savai sirdsbalsij...";)

ania 17.05.11 19:13:06
Es negribētu viņu pazaudēt. Un man ir bijusi doma,pat,ja uzzināšu,ka tā ir bijis,mēģināt piedot viņam. Tik nezinu cik ilgi spēšu izturēt,ka iekšā tas grauzīs..

cerite 17.05.11 18:42:13
Bet kā Tu jutīsies ja pēc laika viņu padzīsi,bet tad uzzināsi ka tas nav bijis.?

ania 17.05.11 18:29:53
Pareizi pateikts,Paldies :) Un viņš man tieši arī teica,ka es esmu jocīga,ka kaut kam tādam ticu,un kā vispār varu tādu domāt. Vēl uzsvēra,ka visu mūžu netaisās klausīties manus šitos pieņēmumus.

bovariijaunkundze 17.05.11 17:46:00
Es zinu, ko runāju, jo esmu lietas kursā, kā "atmazgāties" mēdza precēts vīrs. Laikam lielai daļai sieviešu (arī man tajā skaitā) ir tendence meklēt pat visfantastiskākos izskaidrojumus un attaisnojumus acīmredzamām lietām (nu nevar taču būt, ka viņš kaut ko tādu varētu izdarīt!), kaut gan obejktīvi no malas viss ir saprotams kā uz delnas. Tas nav konkrēti par Tevi, bet mans novērojums kopumā.

bovariijaunkundze 17.05.11 17:38:59
Varbūt tas, ko es teikšu, būs nepatīkami, bet nav dūmu bez uguns. Nedomāja, ka Tava draudzene aiz neko darīt izdomāja sameloties, lai Tu justos nelaimīga. Protams, nevajag būt paranoiķei, kurai ir aizdomas par visu un visiem, bet acis vaļā gan vajag turēt. Vīrietis visu noliegs līdz pēdējam brīdim, pat vēl pēc pēdējā brīža, vēl jo vairāk, ja Tu pati savām acīm neko neesi redzējusi. Miera vējos var pateikt, ka nekā tāda nav bijis un ka Tu vispār jocīga paliec, ja ko tādu iedomājies. Varbūt šis nav tas gadījums, bet modrību nezaudē. ;)

ania 17.05.11 15:11:27
Jautāju jau,viņš man atbildēja ka nekas neesot bijis.

kinkazhu 17.05.11 13:37:36
Kāpēc nepajautāt atklāti? Nu, tā cilvēciski, bez uzbrauciena. Vismaz zināt skaidri un nedzīvot ilūzijās vai - šaubās.

ania 16.05.11 20:38:53
Jā taisnība tur ir :) Paldies :)

cerite 16.05.11 19:06:57
tUR NAV KO ''GRUZĪTIES''.TĀ MAITĀJAS OMA UN ATTIECĪBAS jA JAU tU ĪSTI NETIC I TĀM BAUMĀM,TAD VISTICAMĀKAIS KA SADZEJAOTAS.sIEVIETES INTUĪCIJA-tAVS GALVENAIS IEROPCIS.

ania 16.05.11 18:44:03
lilija70- Paldies! :) Centīšos tā arī darīt :)

cerite - Tādu variantu arī neesmu izslēgusi..bija arī man ienācis prātā :)

Bet nu laikam jau tiešām,vajadzētu vienkārši to atstāt kā ir. Un domāju,ja piemēram,tā ir bijis,un viņam ir izdevies pārliecināt mani,ka tā nav bijis,iespējams viņš to darīs atkal.. :/ Bet vienalga,agri vai vēlu patiesība nāks gaismā. :)

cerite 16.05.11 18:21:40
''Sabojātais telefons''-tajā ķēdītē ir tik daudz skaudīgu paziņu,bijušo atraidīto un vienkārši stulbu......Tas nav īstais avots un par to nav jāuztraucas,varbūt pameklē kurš/-a/ gribētu lai jūs šķiraties un pameklē tai ķēdītē.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv