Saki to šeit!

Emocionālā vardarbība ģimenē (7)

lilija70 13.05.11 18:59:39
Cerīte,paldies par viedokli,tās aptuveni arī manas domas.
Eguci, es jau labprāt-labprāt pārdotu-lai arī nu jau tai mājai ir desmitkārt mazāka cena-pēc tirgus tagadējām cenām,plus - kas tur ieguldīts...! neskatoties uz to visu,es vēlētos no mājas atteikties,pārdot-utt.,lai arī maksāt turpmāk vajadzētu tik untā -summas starpību.bet - dzīve ietu uz priekšu,jo kaut kāds tuneļa gals būtu redzams. Bet šajā kredītā banka mūs ir saķēdējusi kopā.Pat tas nekas,ka īpašniece skaitos es.Bez vīra no namiņa atteikties nevaru.Bet-es to mēģināšu darīt.
Smukā-jā, visu var-ja vien vēlas,vai ne?:) Tur jau tas āķis:tāpēc jau ir manuprāt ģimene,lai visos vējos ,kopā cieši turoties, ietu dzīvē uz priekšu skaistiem,saulainiem soļiem. Mīlestība,cieņa-tas jau ir galvenais pamats. Naudai liela nozīme,bet būs arī nauda,ja būs mīlestība,cieņa un savstarpēja sapratne.Un te kaut kas aizgājis patiešām greizi....
banderas,- :) Nu,tā šoreiz sanāca,tāds stils:) Tipa pasaciņu stāstīju!
Amorisita, esmu un esam runājuši ar bankām.Viņi ir nelokāmi.Un patiesībā - tā pretimnākšana stipri iesit pa kabatu-pirmkrt -ja viņi lemj par "palīdzību un pretimnākšanu", jāveido komisija.Bet par to ir jāsamaksā laba summiņa.Tālāk-ja izlemj "palīdzēt", arī par to jāmaksā. Un es to , protams, saprotu,jo banka nav labdarības iestāde.
Tagad es esmu nolēmusi noticēt pati sev,Dievam un visam labajam! Savākt visus sev iespējami pieejamos resursus un tuvākajā laikā ķerties pie pirmo soļu speršanas:) Bet ik pa brīdim mana apņemšanās gan nošūpojas - mīlestības dēļ.

amorisita 12.05.11 13:01:42
piekrītu, ka ir iespējas ar bankām runāt. Protams, ka bija labi laiki kad algas bija lielākas un bankas dāsnākas, bet tagad ir kā ir. Ja nu galīgi nevarat savilkt galus kopā, māja ir jāpārdod. Var īrēt dzīvokli, kas būs lētāk.
Man arī ir studiju kredīts pāri 1000 Ls, bet man katru mēnesi atvelk tikai nepilnus 20 Ls (kredīts uz 10 gadiem). Kā reiz ar māmiņu algu (38 Ls) pietiek, lai apmaksātu :D

banderoso 12.05.11 12:52:53
Man liekas interesanti, ka autore sevi asocē ar kaut kādu Viņa un vīru ar - Viņš. It kā būtu trešā persona no malas...

smukaa 12.05.11 11:45:09
Ta jocīgi,vīrs sāka strādāt vairākos darbos un sāka dzert utml....Manējais arī strādāja un vēl mājās man ar mazo palīdzēja,un ne dzer,ne pīpē,ne mani pazemo!Vaina ir vecī,nevis tevī;)
Piekrītu cerite - jāņem akadēmiskais;)

egucis 11.05.11 21:18:55
lilija70 bet kāpēc tu nevari aiziet uz tām bankām un mēģināt atrast kādu risinājumu lai vismaz varētu samazināt ikmēneša izmaksas par kredītiem? Piemēram, pārdod māju ar visu kredītu un pārej dzīvot dzīvoklī, tādā veidā tu saglabāsi ģimeni, jo vīram būs mazāk jāstrādā lai nopelnītu netik lielu naudu kredītu atmaksai un līdz ar to viņš būs atpūties, izgulējies, apmierināts ar apkārtējo vidi un savu sievu! :)

cerite 06.05.11 13:01:22
Te ir tas punkts-jo Tu pati to gribi.Lai vieglāk mācībās var paņemt akadēmisko gadu.Var jau būt ,ka ari viņam šis grūdiens ir vajadzīgs lai atjēgtos.

lilija70 06.05.11 10:42:42
Reiz sākās kāda skaista pasaka.Viņi satikās un iemīlējās-skaisti ,kaislīgi un romantiski.Viņš dāvināja Viņai ziedus, gatavoja vannu ar smaržīgām Stendera ziepju bumbiņām un sveču gaismā ar mūziku.Klāja galdiņus ar vīnogām,torti un vīnu... Pirka bērniem labākās un skaistākās lietas... Viņa iedvesmoja Viņu - kaislīgi un mīļi kļāvās klāt kā mazs kaķēns, izdomāja interesantas lietas,ar ko pārsteigt,rūpējās , lepojās un izturējās ar cieņu...Tad kādu dienu skaistais pasaku disks ieplīsa un skanēja pasaka pavisam savādāk: viņi , labo algu iedrošināti un sapņu iekārdināti, paņēma bankā hipokredītu,iegādājās māju,lai to skaisti iekārtotu,paņēma līzingus vēl un vēl... Līdz attapās pie trīsreiz nogrieztām algām un dzīves īstenības: ienākumi NEsedz izdevumus. Viņš iestājās papildus darbos,kļuva nervozs,neapmierināts,sāka pastiprināti dzert,kļuva rupjš,sāka nerēķināties ar ģimeni.Viņa vēlējās ticēt labajam,drošināja un mierināja,ka viss nostāsies savās vietās-vajag vien ticēt sapnim un rīkoties. Bet Viņš izlēma pa savam. Un tā nu Viņa un Viņas mazā pasaulīte kopā ar mazajiem pasaulītes iemītniekiem grimst bēdās, strīdos, skandālos, bezcerībā,mēģinājumos mainīt sevi-lai viss ap sevi mainītos uz labu... Neizdodas.
Tad kur ir tas punkts, aiz kura jāpasaka sev:"Lai arī šis ir mans vīrs,kuru mīlu,lai arī mums ir bērnu,lai arī man aizejot,ar manu algu nepietiks,lai samaksātu par īri un mācībām,kur nu vēl dzīvotu, man TOMĒR IR jāaiziet,un jāšķiras. Jāaiziet, lai sāktu jaunu dzīvi.Dzīvi, kuras autore būtu ES pati. ?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv