Saki to šeit!

bija saderinašanas gredzens vai ne (23)

sniegapukje 29.04.11 21:49:51
Bija gredzens, kurš diemžēl, vairs neder. =)

baibba 27.04.11 18:45:22
Sveikas,man kad bildinaja bija gan gredzens gan romantiskas vakarinas Londonas krutakajá restorana Ritz:) Un júlíjá mums jau bús kázas:)

plastic 15.04.11 12:08:39
es noteikti gribētu bildinājumu. ja tāda nebus, tad arī neaprecēšos. tā vismaz es domāju tagad esošajas attiecībās.

rasa 11.04.11 15:51:18
miļš paldies!!! :) (L) :*

amorisita 11.04.11 10:36:39
apsveicu soulfull! kas ilgi nāk, tas labi nāk! ;)

rasa 11.04.11 10:09:39
meitenes, man tada laimite, šo svetdien bija gan oficials bildinajums, gan ļoti skaists gredzens!!! :) :) :)

amorisita 08.04.11 19:20:52
mana draudzene un vedējmāte nenocietās un pati bildināja savu draugu. Nopirka sudraba ķēdīti un aplika to viņam ap kaklu. Ilgi nebija jāgaida līdz arī viņas pirkstā tika uzvilkts gredzens.

rasa 08.04.11 19:11:38
ehh, meitenes, cik skaisti stasti..atliek tikai ceret..pagaidam gan bedigi :(

amorisita 08.04.11 16:56:32
neizgrūda gan! Mums jau bija runa par bērniem, ka kaut kad jau vajadzētu, tāpēc uztvēra manu "piedāvājumu" normāli. Turklāt, neviens no mums tā pa nopietnam neticēja un nedomāja, ka bērniņš patiešām arī sanāks. Bet... Sanāca! Ne mirkli nenožēloju, ka toreiz piedāvāju viņam šādu Dāvanu! :)

hiperkeri 08.04.11 16:28:08
:D:D:D:D amorisita-un ko viņš uz to joku-neizgrūde Tev i no gultas??:D:D:D

amorisita 08.04.11 15:36:36
hiperkeri sanāca tā, ka nākamā dienā bija vīram vārda diena. Tad nu vakarā mīlējāmies un es teicu, ka "dāvanā gribu tev sagādāt bērniņu". Dīvainā kārtā ar to pašu vienu vienīgo neizsargāšanās reizi pietika, lai es paliktu stāvoklī! Tiešām Sanāca Dāvana! :)

tavapele 08.04.11 15:18:15
Mums bija tā - Jau bijām nodzīvojuši pāris gadus kopā un sākām runāt par kāzām, šajās sarunās es minēju, ka gribētos tā skaisti ar bildināšanu, romantiski. :) Savā satikšanās jubilejā aizgājām uz restorānu, man bija tāda sajūta, ka nu tūlīt tūlīt bildinās (kaut gan prāts visu laiku teica, ka tā nevar būt, jo pēdējās dienās sanāca visu laiku būt kopā - reāli nebija jau kad nopirkt to gredzenu), un jā restorānā bildināšanas nebija. :D Godīgi jau nedaudz saškrobējos. Tad mans mīļotais piedāvāja aiziet pastaigāties (ārā tumšs, pilnmēness, -30), bet tā kā gribējās izvēdināt galvu nu neko ejam ar. Ejam pāri vienam tiltiņam, viņš pēkšņi nometas uz ceļa un izvelk kastīti ar gredzenu. Tas bija ļoti negaidīts, bet tik patīkams pārsteigums!
Pēc tām izrādījās, ka viņam mājās jau bija sagatavots gan šampānietis, gan ziedi un konfektes.
Un pasakiet vēl, ka vīrieši nemēdz būt romantiski un pārsteigts negaidītos momentos. ;)

hiperkeri 08.04.11 14:51:31
amorisita-uztaisīt bērnu:D:D:D pie tam nākošajā dienā:D:D:D tas IR jāmāk:D:D:D

amorisita 08.04.11 14:09:26
Mēs pāris gadus atpakaļ 15.maijā norunājām, ka pēc gada 15. maijā precēsimies, bet kā reiz nākamā dienā "sataisījām" bērniņu. Tad nu nolēmām, ka negaidīsim tik ilgi, bet rīkosim kāzas jau pēc 4 mēnešiem, kamēr nav sācis augt vēders. Vīrs tad strādāja Zviedrijā. Aizbraucu pie viņa ciemos. Vakarā viņš mani uzveda visaugstākajā kalnā, "nolika Stokholmu man pie kājām" (tā vīrs saka) un bildināja ar gredzentiņu.

Tā, ka gredzentiņš nav ar milzīgiem akmeņiem, bet tāds mazs un gaumīgs, nēsāju viņu tagad uz labās rokas pirksta kopā ar laulības gredzenu. Ļoti skaisti kopā izskatās.

Bija reizes, kad gaidīju bildinājumu jau ātrāk - Valetīndienā, savā dzimšanas dienā, Jaunajā gadā, bet nekā. Bija jau maza škrobe tobrīd, bet gaidīšanas bija tā vērta!

rasa 08.04.11 13:55:25
paldies lone :)
palasot dažadus rakstus, sapratu ka mans virietis nav vienigais tads neromantisks :D pirms musu gada dieniņas es viņam ta maigi pateicu, ka butu forši saņemt oficialo bildinajumu musu svetkos, viņš ta ka neko sliktu neteica, vienigais, ka baigi dargo gredzenu nevar tagad nopirkt..bet man taču nevajag dargo, man svarigi, ka viņš oficiali lugs manu roku, nevis.."nu braucam mes vienu vakaru uz veikalu, sedejam mašina, izdomajam appreceties un aiziet"..ehh, sievietes..romantiskas butnes :)
Viesis
lone 08.04.11 12:39:55
Soulfuly - Man tūlīt būs foršie 40.gadi, tāpēc paštāstīšu Tev savus novērojumus. Esmu otro reizi precējusies un darbs man arī saistīts ar cilvēkiem. Diemžēl reti kurais vīrietis ir romantisks un vēl mazāk vīriešu ir spējīgi "nolasīt" mūsu vēlmes. Mana pieredze rāda, ka vīrietim vienkārši jāpasaka savas vēlmes, piedevām īsos, nepaplašinātos teikumos, pēc iespējas maigākā balsī. Mūsu - sieviešu problēma ir tā, ka mēs emocionāli "braucam no viena grāvja otrā" un gaidam brīnumu, ka vīrietis sapratīs. 'Tāpēc nebēdājies, viss būs labi! Izdomā, kā TU vari pateikt mīļi, dažos teikumos savas vēlmes, tad apskauj un uz priekšu! Lai Tev veicas!

rasa 08.04.11 10:52:29
a mums sanaca ta, ka nesen viņš piedavaja appreceties, es protams piekritu..jau pirms tam vinš diezgan bieži jautaja, vai bušu viņa sieva..tagad viss virzas jau uz priekšu, noteikts pat kazu datums..bet tadas, ka oficialas saderinašanas nebija, vai nu oficiala bildinajuma, viņš zin, ka tas man ir ļoti svarigi, es velos, lai oficiali mani bildinatu..man taču saderinašanas (kazas) nenotiek katru dienu, un tik ļoti gribas tadu skaistu momentu. man taču nevajag ne to dargo, ne ar dimantiem, vienkarši tads apliecinajums..un mums bija gada dieniņa, es protams ka muļķite gaidiju, bet neka..diezgan sabedajos, kad pateicu viņam, kapec esmu bediga, viņš sadusmojas..nezinu, varbut kaut ko paršavu par stripu..bet es pec dabas esmu ļoti romantiska..viņš gan vairak praktisks..un tagad tada situacija..es ļoti bedajos..viņš dusmojas..ehh :(

samanta 08.04.11 10:31:04
Par kāzām jau bijām runājuši un viņš jau zināja manu nostāju, bet tik un tā bildināja ar gredzenu :) Pēc pusgada arī bija kāzas :)
Viesis
snowjr 08.04.11 00:47:42
Abi neesam ticīgie, bet gredzens bija - kā svinīgs solījums mums abiem un sarunu par kāzām loģisks turpinājums, pēc kādu 5 gadu kopdzīves un kāzas vēl pēc 2 gadiem..
Viesis
fabrikante 07.04.11 23:10:54
Saderināšanās nav tikai uzsaukums baznīcā, tā var būt arī savstarpēja vienošanās, ka mēs plānojam precēties un par to informējam draugus, radus, citus tuvus cilvēkus. Ar gredzenu vai bez, tas nav svarīgākais.Svarīgākais ir pats lēmums.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv