Saki to šeit!

Neteikšu,ka tas ir patīkami..... (5)

charger 03.04.11 16:03:00
Nu....es piekrītu Smukajai, ka jāsāk jauna dzīve, bet ja Tu par to tomēr domā...
ko var izsecināt no tā,ka viņa Tevi kopē...to, ka viņš par Tevi runā ar viņu, izsakās,ka paticis Tavs ģērbšanās stils..kaut kā tā varbūt...
Vispār Tu jau pati labāk zini iemeslus, kādēļ izšķīrāties..
Varbūt viņam ir pusmūža krīze un viņš vēlas tādu kā Tevi, tikai jaunāku, lai cik skarbi tas nebūtu...
Vai arī tieši viņa Tevi kaut kādā mērā apskauž vai apbrīno, ja jau kopē...bet arī tam ir jābūt iemeslam...visticamāk, ka tas rodas no Tav vīrieša attieksmes pret viņu un Tevi.
Bet gan jau pati visu to labāk zini ...
Tas ir ilgs laiks,ko pavadījāt kopā, tādēļ jau arī nevari atgūties...

smukaa 03.04.11 11:37:40
..bet vai nav vienalga?Viņš aizgāja pie citas..Tev tagad jātiek pāri tam visam un jāsāk jauna dzīve;)

mezhgine 03.04.11 11:27:10
Vēl jau nēesu atgājusies no šķiršanās sāpēm,jo man tas bija liels pārdzīvojums,tāpēc jau arī uztrauc!

smukaa 03.04.11 11:15:24
Ja jūs neesat kopā,kāpēc tevi tas vispār uztrauc?

mezhgine 03.04.11 11:00:53
Sveikas meitenes!!!
Mans kreņkis ir tas,ka esu pamanījusi to ka mana bijušā drauga tagadējā meitene kopē mani.Kopē tieši ar ģērbšanās stilu.
Ar draugu izškīrāmies pirms gada pēc astoņu gadu kopdzīves.Man 33 gadi,jaunajai draudzenei 19 gadi.
Man nevajag padomu ko darīt ja ir tāda situācija,bet gan Jūsu viedokļus,domas kāpēc tas tā ir,vai varbūt kādai ir bijusi tieši tāda pati situācija.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv