Saki to šeit!

Vīra māsa (12)

makvins 03.04.11 20:21:20
Es pilnīgi noteikti parunātos ar meiteni, bet ļoti mierīgi kā līdzīgs ar līdzīgu.Izstāstītu kā Tu jūties,ka gribi atpūsties vai pagulēt.Es domāju,ka meitene pat neaizdomājas par to,ka traucē, ka Jums ir savs dienas režīms.
Kad man piedzima bērns, es ļoti sargāju savu privāto teritoriju un man bija vienalga,ko par mani domā, galu galā, bērnam ir savs režīms un tas apkārtējiem jārespektē.Lai Tev veicas!

sandija 03.04.11 19:28:52
beaate

Nevajag neko teikt - tas var ļoti aizvainot. Pusaudži ir ļoti jūtīgi. Labāk, lai liek paauklēt maziņo, pašai būs vieglāk

sandija 03.04.11 19:27:57
Atceros sevi septiņpadsmit gados -ne īsti bērns, ne pieaugušais. Meitene, iespējams, slikti jūtas savās mājās un meklē kompāniju. Manuprāt, lielisks veids, kā dabūt sev auklīti:) Kamēr ej dušā vai gatavo maltīti,palūdz viņu pieskatīt mazo. Agrāk vai vēlāk viņa var būt neaizstājams palīgs:D
Protams, ja vien nedabūs sev kādu draugu, ar ko pavadīt garlaicīgās dienas
Viesis
nav 02.04.11 18:17:07
Es Tavā vietā pateiktu visu viņai kā ir, un ko domāju, bet saprotu arī Tevi- lai arī viņa vēl ir tikai vidusskolniecīte, diezin vai Tev gribētos sabojāt ar viņu attiecības, jo risks tomēr pastāv..

charger 01.04.11 20:39:52
Nepiekrītu Pekai.
Viņai pašai ir mazs bērns un rūpju gana.
Kur tad ir meitenes māte? Viņa nav viņas māte

banderoso 01.04.11 09:09:19
Man Peces padoms liekas tieši laikā :)

Peeka - 17 gados jau nu nav nekāds bērns, bet jauna pieaufusi sieviete, kurai būtu jāzin ko var un ko nevar atļauties darīt. Un vispār viņai būtu jāsēž un jāpilda mājasdarbi pēc skolas ;)

inesev 01.04.11 08:15:56
Nepiekriitu Peekai gan; kaapeec vinjai vajag ucinaaties ar sveshu beernu, nu un, ka tai meitenei vajag un gribaas, taa jau var atrast pusi pasaules, kam "vajag paliidzeet". Un nekaads sakars ar savu beernu un sevi kaa mammu tur nav.
Es arii neuzcinaaatos ar kaut kaadu sveshu meeiteni, veel buutu viira meita , bet maasa, nu piedodiet.
Piekriiiu - liec pie dara, lai paliidz Tev ar beerniem un visu paareejo maajaas.

peeka 01.04.11 03:19:45
17 gadi- meitene pati veel mazs berns.
Bet?!
Kad butu cilveks peec 21-25 gadu vecuma, tad es saprastu Jus.

Tam 17 gadigam bernam vel vajag palidzibu, iespejams, ka redz Jusos mammu.

Ja Jums ir berns- kaa juus varat atgrust citu bernu?!
Nezeliga un necilveciga esat!

Zel Jusu bernu, jo tam buus tada pati dzive- 17 gadi, ej un meklee baribu pats!?

Kuraa Eiropas valsti 17 gadigu cilveku uztver kaa pieaugusho?
Viesis
30.03.11 13:26:30
pece- šis ir ļoti labs padoms :)

pece 30.03.11 13:20:23
Tad, kad viņa atnāk, pabaro mazo, sapako ratos un palūdz, lai iziet pastaigāties tavā vietā ar mazo uz stundām 2-3, ja jau reiz viņai nav ko darīt ;) palūdz pagatavot ēst, izpucēt grīdu/vannu/tualetes podu - da jebko - liec pie darba, pažēlojies, ka tev nav laika un tā, viņa tak ir labs cilvēks un nebūs grūti palīdzēt.

Tad būs divi varianti - vai nu notīsies pati, vai vismaz būs kāda jēga.

smukaa 30.03.11 13:18:57
Parunā ar pašu meiteni.Varbūt varat kļūt draudzenes;)
Viesis
peppe 30.03.11 12:52:27
Lieta tāda, ka vīra māsa nesen pārvācās dzīvot netālu no mums. Viņai ir tikai 17 un katru dienu pēc skolas viņa nāk pie manis. Man ļoti traucē un nepatīk viņas klātbūtne, jo viņa nepārtraukti staigā man pa pēdām un skatās uz rokām, kā arī gaida kā es viņu izklaidēšu un ko ēst taisīšu, bet man pašai ir savas rūpes - 3 mēnešus vecs bērns un mājas darbi. Protams arī negulētas naktis ir mana ikdiena un nereti ir vēlme pa dienu gulēt, bet viņa atnāk un brakājas kaut ko. Un tā viņa te sēž līdz vēlam vakaram apmēram plkst 11.00. Vienvārdsakot - es nejūtos kā mājās, bet iebraucamajā sētā kur katrs var darīt ko grib! Kā atbrīvoties no viņas klātbūtnes???, lai viņa te pa dienu nenāktu, jo vakarā atvilksies tik un tā un tur neko līdzēt nevarēšu. Vīram to teikt nav jēgas, jo esmu jau to mēģinājusi, bet bez rezultātiem, tas tikai noveda pie strīda.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv