Saki to šeit!

emocionala vardarbība.. (23)

charger 03.04.11 16:05:54
Tieši tā:) !!!
Katrā gadījumā lai Tevi stiprina,ka Tu rīkojies pareizi un atceries,ka viņš patiesībā ir upuris- viņš kļūdās, viņam tas noteikti atnāks atpakaļ, tas ir elementārs karmas likums. Ja ne tūlīt, tad drusku vēlāk.
Bet Tev arī nevajag par to priecāties..
Tuvajiem cilvēkiem jāmēģina palīdzēt...:) lai veicas
Viesis
zirnzapte 02.04.11 19:49:16
kad neizturu tad dodu ari pretī,saku lai paskatās pats uz sevīm, u.t.t. Bet viņam vienalga,viņs tik turpina, ta es labak aizeju uz savu istabu un esmu viena.

nakošreiz mēģināšu neņemt galvā.ignorēšu,jācer, ka sanāks :)

kas mūs nenogalina,padara mūs stiprākus!

charger 01.04.11 20:37:10
Es arī pilnīgi piekrītu, ka upuris nav vainīgs pie ņirgāšanās.
Tikai te labi der teiciens- tā nav viņas vaina, bet bēda.
Cita lieta,ka var tomēr mēģināt kaut kā to risināt. Bet galvenais jau ir uztvere.
Tāda tēva attieksme nav normāla, tā ir drausmīga, bet Tev varbūt ir jāiemācās uz to nereaģēt tik sāpīgi, it sevišķi, ja tie vārdi nav patiesi. Tā ir tāda kā dzīves mācība, norūdīšanās, Tev dzīvē būs ļoti viegli pēc šāda murga pārdzīvošanas.
Varbūt pat mēģini piedot tēvam, parunāties ar viņu...apzinoties,ka viņš kļūdās un ir rīkojas nožēlojami..palīdzi viņam

miseva 01.04.11 18:08:33
Kads sakars kas apvaino to ka meitene pati pie ta vainiga!?!!! Ka vinja to paciesh un neiet prom!?? Kads vispar sakars? nevienam nav tiesibu nirgaties par otru un upuris nav vainigs pie taa. Kapec iet vai neiet prom, paciesh vai nepaciesh, runa ir par to ka tada situacija vispar nav pielaujama! Vecaki apsmej pashi savu bernu! Nu autore aizies dzivot citur, bet kontakts tachu ar vecakiem paliks - kopeji kadi svetki vai kaaa un vienmer vinja tiks apvainota un atkal taa bus vinjas vaina?!
Es domaju, ka tu esi malacis ka tu taa esi turejusies un forshi ka tev ir tads draugs kas tevi atbalsta un uzmundrina, jo psihologjiskaa trauma ko tas atstaj nav novertejama nemaz. Es vienkarshi domaju ka tev butu japasaka nakamreiz vecakiem ka tevi tas aizskar ka vini tev taa saka un ja ar izrunashanos nav saprotams tad dod preti! ;) Piemeram kad sauc tevi par resnu stulbeni - vari pateikt - kads tevs tada meita ar izaug, ko tad gribet ja ir tads tevs! :D vai kaut ko citu lidzigu. Par to krapshanu, es tava vieta klusam pateiktu tevam ka tu to zini pie reizes kad teiksi vinjam ka tevi sapina vinja apsaukashana. Un vinsh pats palikss kluss lai tu nevienam neteiktu... bet tas taa, tas atsevishkjs gadijums kas tev pashai jaizverte jo taa ir ari tava mamma ko vinsh krapj!
bet katraa zinja ta nav tava vaina ka tevi apsaukaa, tie ir tavi vecaki viniem tevi ir jamil nevis janoniecina. Un cinies par sevi un dod pretii! ;)
Turies!!!

agnesita 01.04.11 09:19:13
pieaudzis cilvēks un vēl ļauj vecākiem kāpt uz galvu, ja tev tas nepatiktu sen to situāciju būtu mainījusi.

laaciite 01.04.11 00:58:22
Ar to mīļais bērns nebeigsies, ja atļausi, tad kakās virsū vēl ilgi.
Gan drauga, vīra, bērnu utt. klātbūtnē!
Esi stipra, liela, pieaugusi un vienreiz pasaki: "Aizver muti, paskaties uz sevi, atradies te...utt".
Katrs cilvēks ir savas laimes kalējs, bet šobrīd izskatās, ka tevi kaļ nevis tu.
Tev nav 15; 16 un ne 18 lai pazemotu, tu esi pieaugusi sieviete, kas vēlas elementāru cieņu.
Viesis
zirnzapte 31.03.11 19:59:53
vakar ar draugiem runajam par horoskopiem,teicu ka mans draugs un tevs ir veži,un tad visi iesaucas,ka mans tevs ir visu vēžu vēzis,kuram patīk iedzelt! Tas bija pat smieklīgi,jo citi redz kāds viņš ir.
nu es viņu ignorēju un gaidu dzīvokli :)

inka 31.03.11 19:02:23
Var filozofēt par to vai tā drīkst darīt vai nē, BET - mēs neviens nevaram izmainīt otru cilvēku, tikai sevi, savu attieksmi pret notiekošo, savu rīcību, emocijas šajā brīdī. Tā ka atliek Tev vienkārši neņemt galvā - dzīvot savu dzīvi, ja reiz ir tik traki. ej nu sazini kādi tarakāni ir tēva galvā (ja vēl ņem vērā, ka ieviesis mīļāko..), bet tu to nevari izmainīt, to var tikai viņš pats, bet - manuprāt, nav vērts tērēt laiku uz pieauguša cilvēka pāraudzināšanu to laiku, kurā Tu varētu dzīvot savu dzīvi :)
Un vēl - ir cilvēki, kuriem ir diezgan dīvaina humora izjūta, iespējams viņam pašam tas liekas kā joks, kā ķircināšanās, nevis nopietnība, kā to uztver Tu. Atminos kā reiz man 20 gados asaras bira kā pupas, kad pirmais ko vīratēvs pateica piesēžoties pie manis gatavotām pusdienām - "kas tā par hui..ņu" Gods kam gods - pēc tam atvainojās, ka nepadomājis, ko saka, jo pieradis šitā runāt ikdienā. bet vienalga biju priecīga, kad sākām dzīvot atsevišķi, jo nekad nebiju droša, vai dzirdēšu labu vai (manuprāt) sliktu vārdu.
Turies, Tev visa dzīve priekšā, nemaitā to ar kreņķiem :)
Viesis
lillii 31.03.11 17:00:58
Sveika!
Pirmkārt,neuzskatu ,ka ir normāli atļaut par sevi ņirgāties un pieciest un teikt,ka pie visa vainīga esi tu- kā daži te uzskata...tu neesi vainīga ne pie kā!
Problēmas ir Tavam tēvam un tikai viņam-viņš krāpj Tavu māti un dara pāri Tev -savam bērnam-noteikti viņam ir kāda bērnības trauma vai komplekss,vai viņš ir viens no tiem enerģiju savācošajiem vampiriem,kas barojas no savu tuvāko enerģijas novedot viņus līdz izmisumam,dusmām un bailēm.
Turies pretī-nestrīdies,jo tā viņš tikai gūst gandarījumu,ignorē viņu-uz jebkādām viņa replikām esi atturīga,un neievēro viņu -it kā viņš būtu tukša vieta,bet draugiem pēcāk vari paskaidrot,ka Tavam tēvam ir problēmas un tāpēc viņš ir īgns uz visu pasauli-Tavi draugi sapratīs,jo viņi taču ir Tavi draugi!
Gudrākais taču piekāpjas! Nu tad esi gudrākā! Lai viņš runā visu kas uz mēles,tas jau liecina par viņa inteliģences pakāpi ne Tavējo-drīzāk viņš ir tāds-par kādu grib pataisīt Tevi radu,draugu un paziņu vidū.
Dari tā-kad tēvs atkal kādam sastāstījis par Tevi riebeklības-atvainojies tam cilvēkam ,ka viņam nācās noklausīties Tava tēva neadekvāto izteikšanos.Saki-:Man ļoti žēl,ka Jums/Tev nācās dzirdēt to visu.Kad tēvam ir slikts garastāvoklis viņam viss un visi ir slikti. Un viņš tad nekontrolē ko runā!"
Tā TU parādīsi,ka esi tāda kāda tiešām esi nevis tāda kā saka tēvs,ko es apšaubu...
Būs labi,mīļā! Pati esmu gājusi cauri visādām dzīves riebeklībām ,ir mani pazemojuši un ir jāiemācās kā nolikt pie vietas pazemotāju-ne ar visiem var izkliegties un viņi vairs nepazemos,ir tādi-kuri īpaši nedraudzējās ar prātiņu un tad tādi ir vnk jāignorē un jāturas no viņiem pa gabalu. Zini,daudzas problēmas atrisināsies,kad dzīvosi atsevišķi-ļoti iespējams,ka tēvs grib dabūt Tevi prom no mājām,bet tas viņam nedod tiesības pazemot tevi apsaukājot!Ir taču citi veidi-kaut vai normāla saruna,lai pateiktu ko vēlas!
Galvu augšā! Un uz priekšu!

amorisita 31.03.11 13:46:40
noteikti pēc iespējas ātrāk pārvācies no vecāku mājām.
Domāju, ka tēvam ir lielas problēmas pašam ar sevi. Gan jau arī ar viņu ir kas līdzīgs noticis, un tas viņā ir atstājis "pēdas" uz visu mūžu. Tā viņš cenšas parādīt savu varēšanu, kaut arī pēc būtības ir mazs un gļēvs. Bet protams, lai kādas bērnībā viņš nebūtu saņēmis traumas, tas nav attaisnojums pazemot citus.
Varbūt pamēģini tiešām kādu reizi pateikt kaut ko pretī. Neesi jau vairs maza meitenīte, kuru viņš var pēc tam nopērt. Bet ja arī gribēs, svied pretī kaut ar ķebli vai katlu pa galvu. Tev jāiemācās pastāvēt pašai par sevi.

sniegapukje 31.03.11 09:57:29
Mani tēvs psiholoģiski tā terorizēja, ka nācās aiziet no mājām, pie tam, apkārtējiem tika sastāstīti zili brīnumi, ka es kaunējos acīs skatīties. Tagad secinu, ka viss, kas notiek - uz labu. Esmu prom un, ja ne laimīga, tad apmierināta ar pašreizējo stāvokli.
Varbūt nesāpini māti un nesaki, ka tēvam mīļākā, taču uz tēva asajām replikām izmet kādu asu piezīmi par "babņikiem-brunču medniekiem".
Viesis
zirnzapte 30.03.11 18:10:15
un viņš zin,ka es driz parvakšos.tas ir tikai laika jautajums,bet par to neiet runa,bet par to kā ta var iztureties pret cilveku,pret tuvako cilveku?
Viesis
zirnzapte 30.03.11 18:09:27
nu muļķības,ja viņš tik ļoti to velētos,tad sanak ka viņš grib lai es izvacos jau agraa vecumā?atceros,ka biju maza, viņš bieži mani sita ar cietām istabas čībām.vienreiz ar kulaku iesita man tā pa galvu,ka pats pirmo reizi mūžā saprata ko iz izdarijis un naca atvainoties,viņš pat trīcēja.

es odmāju varbūt viņš pret mani tā izturās jo pret viņu varbut tā ir bijis.jo viņam nav mati jau no agras bernibas,varbut vinu skolā apvainojuši daudzi,bet ko es te attaisnoju,ja jau ta butu ta vinš zinatu kā tas sāp un tā nedaritu..
Viesis
ib 30.03.11 17:15:40
Ja man būtu iespēja dzīvot kur citur, es noteikti to izmantotu. Tad arī emocionālā vardarbība beigsies. Domāju tavs tēvs ir pārliecināts, ka tu nekur tuvākaja laikā netaisies doties, tāpēc arī tāda attieksme. Varu atklāt, man bija tāds vīrs. Paņēmu mantas un aizgāju neatskatīdamies.

nosiguldas 30.03.11 14:02:56
Nu tad pieciet ka par tevi ņirgājas, iespējams, ka tas ir veids kādā tēvs mēģina paātrināt tavu aiziešanu no vecāku dzīves, jo atzīsti, ka tas būtu tikai normāli, ja pieaugusi sieviete veidotu savu dzīvi pati, nevis starplaikos no darba un izklaides iegrieztos mājās paēst, pārģērbties un izgulēties.
Viesis
zirnzapte 30.03.11 11:57:39
pēc 18 es iestājos skolā Rīgā.dzīvoju kojās.skolu pabeidzu un braucu uz arzemem stradat,atbraucu un atkal macijos.

es gribu savu nevis tikai vienu mazu istabiņu.

nosiguldas 30.03.11 11:37:57
Bērnišķīgi tas neizklausās, tā ir problēma kas jārisina tūlīt, es arī dzīvoju ciematā un pie vajadzības zinu, ka arī pie mums labprāt īrē ja ne dzīvokli, tad istabiņu noteikti, iespējams, ka nopietnāk jāpieiet meklēšanai. Kapēc neaizgāji prom no vecākiem jau pēc 18.
Viesis
zirnzapte 30.03.11 10:49:49
es nedzīvoju liela pilsetā kur var atrast dzivokli.es gaidu jau vairakus mēnešus kad tikšu dzivoklī,kurš jau ir man sarunāts.
man ir normāls dzīvesveids, es strādāju, man ir izglītība, par pašas nopelnīto naudu.

varbūt tas izklausās bērnišķīgi, bet es vnk nevaru vairs to paciest.

nosiguldas 30.03.11 10:16:33
Kapēc ir jāļauj sevi pazemot, ja tu esi pastāvīga, atrast kur īrēt ja ne dzīvokli tad istabu ir iespējams bez problēmām. Tas -es viņam atriebšos- izklausā pavisam bērnišķīgi. No vienas puses tavs tēvs un visi, kas tev apkārt ir kretīni, bet no otras, tā ir bijis visu laiku, vai tā notiek tagad, un kāds tam ir pamats. Varbūt vecāki ir vienkārši noguruši no tavā dzīvesveida un tapēc ir strīdi.
Viesis
zirnzapte 30.03.11 09:50:16
nu bet ko tad man darīt, arī pazemot??!

nedari otram to ko pats negribi, lai tev dar!
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv