Saki to šeit!

KĀZAS!!!!!!!!! PALĪGĀ!!!!! (20)

laly 29.03.11 19:14:47
Sveikas, meitenes! Man ļoti nepieciešama jūsu palīdzība! Lieta tāda ka mums ar vīrieti drīz ir svarīga diena- mūsu laulības! ielūgumi izsūtīti utt., bet...... mēs esam palikuši gandrīz bez naudas nelaimīga gadijuma rezultātā-virietim no labas algas samazinaja uz minimalo! Un es tagad vairs nezinu ko darīt! Ir pilnīgs apjukums! liekas ka zeme zem kajam pazudusi! kāzas nav atcelamas! naudas ko aiznemties ari nav! iesakiet kā ekonomiskāk kautko darīt? nu nezinu...lūdzu palīdziet ar padomu!

rozhuks 29.03.11 19:22:00
Skatoties cik tālu tev viss jau ir paveikts????
Kāzu kleita ir u.t.t.???

laly 29.03.11 19:38:14
kazu kleita puse samaksata, viesu nams aizrunats, gredzeni ir!

noelle 29.03.11 19:49:41
Man Tev jāsaka tā - viss svarīgākais, kas Jums šajā dienā vajadzīgs, jums abiem jau ir :) Tie esat jūs paši. Gredzens - super! Papildus bonuss...
Par kāzu kleitu - ja jau kleita ir procesā un puse ir samaksāta, tad tur īsti atkāpšanās ceļa nav, taču par pārējo gan jūs abi varat vēl pārodmāt (sarežģītāk tad, ja aizrunātajam viesu namam ir iemaksāta drošības nauda, kas atteikuma gadījumā tiek zaudēta vai tamlīdzīgi sarežģījumi.

Izlasi šo rakstiņu - varbūt tas Tevi mazliet nomierinās un iedvesmos idejām: http://www.sieviesuklubs.lv/stils-un-mode/kazas/mazi-pieturas-punkti-kazu-rikosanas-labirintos/

Turies - viss būs labi!

amorisita 29.03.11 21:00:27
mums arī kāzās aizgāja samērā smuka naudas summa un likās, ka pēc tam dabūsim sūkāt pirkstus. Bet mums kāzās daudzi sadāvināja naudiņu (virs 500 Ls). Varbūt arī jūs varat prasīt dāvanā naudiņu. Man liekas, ka tas mūsdienās ir ļoti noderīgi un saprātīgi. Sanāca ar ko apmaksāt bankā paņemto kredītu (SEB aktīvā karte)

laly 29.03.11 21:24:20
paldies, meitenes ! cerēšu uz labāko, bet nu realitāte pagaidām savādāka! :(

laly 29.03.11 21:41:39
amorisita! :) mums jau lieta tāda, ka nav jau rēķināti lieli izdevumi ( saliidzinosī ar citiem) , bet pat tās naudas vairs nav!!!!!!!!! trakums!
liekas galīgi nesaprotami noteikti :D
es gribētu lai jūs mīļaš padalaties ar savu pieredzi vai idejām kā to visu savilkt kopā! varbūt zinat ka'dus galduzs lētāk vai kā tā! varbūt kāda spoža un oriģināla ideja!?
Viesis
29.03.11 23:13:36
žēl ka nav vasara- mums bankets bija pļavā pie baznīcas. Un bija ļoti skaisti.

Galdu klājiet paši- sarunā ar draugiem un radiem , lai palīdz. Būs lētāk , kā pasūtīt...
Viesis
sherija 29.03.11 23:45:14
Varbūt vieglāk būs ko ieteikt, ja zināsim uz cik viesiem un kurā pilsētā viss plānots?
Kā ir ar to viesu namu, tur kaut kas jau ir iemaksāts? Ja no tā var atteikties, varbūt var taisīt uz vienu dienu, jo otrā dineā tāpat visi tikai pamostas, pabrokasto un dodas mājās. Ja var atteikties no viesu nama, taisa kādā kafejnīcā, kur var sarunāt, ka līdz kādiem 3 naktī viss notiek, ilgāk tā pat nevines nepaliks.
Par galda klāšanu pašīem- man jau šķiet, ka tas ir izdevīgi, ja ir radi laukos, aks piedalās ar pārtiku, jo ja jānopērk viss pašiem un vēl jāpagatavo un jāpasniedz un vēl jāatrod galdi, krēsli, trauki, lai kaut cik vineādi....... tuvu tai pašai summai sanāks. Tālāķ no Rīgas jau būtu to lētāk paveikt, bet ... ja lielākā daļa ir no Rīgas (vai kādas citas pilsētas), tad jāpadomāarī par viesiem, kā viņi tiks mājā.
Ja ir radi laukos, kas var "piedalīties" ar pārtiku, varbūt to vidū ir arī kāds, kuram māja pietiekami liela un pirtiņa ir, kur varētu gan padancot un izgulēties.
Tikko ienāca prātā, ja man būtu tāda situācija, runātu ar vienu radinieci, kas cep garšīgas kūkas, lai man kā dāvanu uzcep kūku- liela naudas pozīcija tiks ietaupīta, jo par tortēm gan prasa bagu naudu. Ja neviens necep, pasūtat torti, bet nesakat, ka kāzām, lai ir bet rotājumiem, tos nopērkat vai izveidojat paši.
Arī ziedu dekorus un pušķi kāds var palīdzēt uztaisīt. Ziedus nopērk bāzē, stipri lētāk.
Tā pat ar alkoholiskajiem dzērieniem, tos pērk bāzē, bezalkoholiskos- tādos pasākumos norāla lieta ir "padzērieni", kad stikla krūkās salej sīrupūdeni.
Galda kartes notiekti var uztaisīt pats, papīru var nopirkt Baltijas papīrā (ja pareizi atceros nosaukumu un tas vēl pastāv) vai kādā analogā vietā. Arī pārējos izejmateriālus ta pat.
Ja esio Rīdziniece, lentītes rotājumiem(ja nepieciešams) un galda kartēm izdevīgāk pirkt "Lentas"veikalā.
Nu kaut kā tā!
Pasaki, kuras pozīcijas tev vēl nav realizētas, tā būs vieglāķ kaut ko ieteikt

laly 30.03.11 07:46:34
viesu māja jau iemaksāta un tur 100 ls vēl jānomaksā līdz galam, ar rotašanu arī viss samakšāts, galda kartes ar jau gatavas un ielūgumi sen izsūtīti, kleita lidz pusei- tur ar 100 ls jasamaksa vel un gredzeni ari ir! palikusi galdi, alkohols! 50 cilveki! viram apgerbs un parejie sikumini! bij rekinats uz 1000 ls ! bet tagad...nezinu! cilv;ekiem tad kā lai pasaka - nu nenac man nav nbaudas! daudzi jau biletes pasuutijusi un lidos speciali! kazas vasaraa!

laly 30.03.11 07:50:10
nekas smalks jaau nebij paredzets! ta kaa saka- vnk izpriecaties par notikumu ar tuvakajiem radiem un draugiem! esam jau 9 gadus kopaa un kad tad ja ne tagad!? un redz kā pēkšņi viss sagrozas...
Viesis
ib 30.03.11 17:42:40
Tas ir tikai mans viedoklis, bet es šādā gadījumā mēģinātu runāt ar viesu nama saimnieci par to vai ir iespējams pasākumu atcelt un ja saimniece saprotoša iespējams vismaz daļu no iemaksātās naudas atgūt. Jo varu paskaidrot, vislieākie naudas izdevumi, tas ir viesu nams.Tur varētu sanākt nauda vīra štātei. šajā gadījumā, es aprobežotos ar šampanieti un uzkodām pēc oficiālās daļas. Cilvēki šajos laikos ir daudz saprotošāki. Galu galā šī ir jūsu diena un variet būt nedaudz egoistiski un sarīkot ballīti tikai sev, divvientuībā, kādā jaukā viesu namiņā izīrējot jauku nummuriņu. Sekojiet līdzi atlaizuklubs.lv vai līdzīgiem piedāvājumiem. Var būt atrodat kaut ko tieši sev. Protams, par izmaiņām vajadzētu pabrīdināt arī viesus.
Viesis
sherija 30.03.11 19:00:54
Nu vīrietim var kaut ko uz atlaidēm nopirkt, tik jāpaseko līdzi. Lai būtu stilīgāk un svinīgāk, pati uzšuj tauriņu, lakatiņu, kuru tajā lielajā mezglā sasien.
Alkohols- kā jau teicu, paskatieties varbūt bāzēs lētāk vai sekojiet līdzi akcijām lielveikalos un pamazām sāciet iepirkt.
Piekrītu IB, ka var mēģīnāt runāt ar viesu namu, varbū var atcelt pasūtījumu, lielākā ažīotāža tik tagad sāksies, tukši jau nepaliks. Ja iespējams naudu dabūt atpakaļ, mēģina viendienīgo pasākumu uzorganizēt. Ja katigoriski atsakās atdot naudu, pajautājat, varbūt zin kādus lētus, bet daudz maz normālus galdu klājējus tuvumā, varbū pat privāti kāda saimniece labi gatavo un kādas meitenes tur pat piepelnās kā apkalpotājas.
Fotogrāfs- palūddziet, lai visi viesi pēc iespējas fotogrāfē, pasakiet, ka nebūs jums fotogrāfa. Mūzika- sarakstiet vairāķus diskus dažādām gaumēm un norīkojiet kādu no vieisme, kas atbildēs par disku nomaiņu. Ja ir māsas, viņas notiekti labprāt piepalīdzēs ar spēlēm vai citām viesu izklaidēm. Galu galā, ja ir 50 cilvēki, tātad tikai savējie un tiem jau nav svarīgi cik dārgi vai grezni tas viss būs. Viņi nāks pie jums arī tad, ja šīs svinības rīkosiet pie kāda mājā!

noelle 31.03.11 09:42:39
Lielā mērā piekrītu ib padomam. Plusā vēl gribētu teikt, ka labāk atteikties no viesu nama, nevis no fotogrāfa. Protams, ļoti subjektīvi, bet - nekas tā nesaglabās jūsu dienas skaistākās atmiņas, kā jūsu pašu sajūtas un fotogrāfijas. (Ja jums vēl nav fotogrāfs, ielūkojies šeit: http://foto.gelins.net/akcija/)

amorisita 31.03.11 11:13:33
- man arī no viesu taisītajām foto ar mazajiem "ziepju trauciņiem" ir sanākušas ļoti skaistas bildes. Ne sliktākas kā fotogrāfa bildes.
- No viesu nama gan es negribētu atteikties, bet domāju, ka mūsdienās var sarunāt, ka atlikušo summu samaksāsiet pēc kāzām. Mēs ar savu viesu namu vispār nokaulējām pusi summas. Vajag tik runāt. Cilvēki ir saprotoši.
- Es savu kleitu nopirku pa 70 Ls (jaunu no šuvējas). Žēl, ka tu vairs nevari atteikties no savas, jo ir jau iemaksāts. Ja tomēr vari - iedošu šuvējas koordinātes.
- zinu, ka ir uzņēmumi, kas ēdināšanu piedāvā uz nomaksu.
Viesis
31.03.11 13:37:29
Ja kāzas ir vajadzīgas kā liela ballīte, kur visiem ir jautri un tā, tad jāiet uz banku pēc kredīta :D
Bet, ja tomēr negribas lekt ārā no biksēm, tad viesu nams arī manā skatījumā ir pilnīgi lieks, bet tas mans subjektīvs viedoklis, mazu banketu pie baznīcas, vai zagsa, kleita, ja jau iemaksāta nudiņa, atpkaļ diezin vai dos, taču līgavainim var domāt par izīrējamo smokingu. Par fotogrāfu, kā kuram skatījums, man jau liekas, ka venmēr bariņā ir kāds fotogrāfs, taču ja tiešām ļoti spiež naudiņas, tad tie paši ziepju trauki nemaz tik slikti arī nebūs, galvenais taču to dienu jums abiem atcerēties :)

laly 31.03.11 20:30:01
paldies dāmas par ieteikumiem un galvenais par atbalstu!!!!! pagaidām ir astrisinajums ar fotogrāfu- ir draugi ar profesionalajam kameram un fotoaparaatiem! uzvalks buus laikam no kaiminvalsts- tas daudz lētāk sanak!

vavinna 01.04.11 13:20:45
ES ļoti labprāt tev palīdzētu- vieglāk ir individuāli parunāt..
pati škiet nesen svinējukāzas. Mēs rēķinājāmies uz mazumiņu... Iztērējām salīdzinoši normāli, ne dārgi.. kaut gan visi teica vai kušiki. Patiesībā viss bija mīļi un nepiespiesti. Ta kā satraukums un pie tam tādā situācija ir pavisam normaļi. Pienāks tā diena viss paies super.:)
rēkinoties uz 1000 Ls diezgan jāpiedomā. Jo piem lasot , pasūtot ielūgumus, galda kartes utt.. tur aiezt naudiņa. Es visu dariju pati. Pēc iespējas vairāk. Vai tev ir sarunāts vakara vadītājs, kāds organizātors?
Alkaholam seko līdzi atlaidēs.. interesējies, ko citi iesaka. Mēs paši bijām pirms kāzaām ilgu laiku slimi un rokas sasietas, neko gandrīz nevarējām izdarīt.. pat šampi nogaršot.. tā pa netu interesējos.. izvēlējāmies šampanieti Boscha- ir zelta etiķete un rozīgs. abi labi. Braucām uz Rīgu pirkt- tāpat sanaca lētāk Prismā.. jāpaseko kur kas ir... Vīrs bija vīnu pats sataisījis, arī to kāzās piedāvājām un ņēmām tikai balto šnabīti.- nekāda lielā izvēle. Visi bija apmierināti. Daudz spriedām par muzikantiem un ieteikumi dažādi.... tas kam labāk patīk... Mums dziedāja pie sintizātora viens. Ja godīgi- uz to nevajag saspringt.
naudas lietās daudz aziet uz sīkumiem...
Vecākiem, vedējiem dāvināt ko simbolisku...
Atsūti man lūdzu vēstuli vavinna@inbox.lv ir daudz variantu kā ietaupīt... un ļoti labprāt palīdzētu ar idejām un arī ar darbiem.:)

rozhuks 01.04.11 13:53:23
Laly,es tev arī varu palīdzēt vienā lietiņā ietaupīt naudiņu,uzraksti man uz rozhuks8@inbox.lv

amorisita 01.04.11 23:54:32
mums arī dāvaniņas bija mazas un simboliskas, bet ar domu, piemēram, māsām uzdāvinājām mazus galda pulkstenīšus (maksā uz 2 Ls), bet klāt kartiņa "Modinātājs, lai nenogulētu mūsu pirmo kāzu jubileju!", brālīšiem kabatas maki (maksā uz 5 Ls) ar domu "Lai krāj naudiņu priekš dāvanai uz mūsu 10. kāzu jubileju". Vecākiem uztaisījām sienas kalendārus ar mūsu bildēm.

mums bija daudz jauniešu, kas paši nesa savus diskus un lika mūziku otrajā dienā, kad vairs nebija muzikantu.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv