Saki to šeit!

pieradums vai tomēr vēl mīlestība?! (12)

Viesis
troluks 31.03.11 09:10:08
Man prieks, ka te vēl ir man līdzīgi domājošas meitenes ;)!

Acisciet-es jau labprāt lai viņš kaut pamperus nomaina, bet pats to nevēlas,ar bērnu 10 min nosēdēt nevar, kā bišķi iepīkstas, tā sauc mani....un tad vēl grib lai es visu paspēju pa māju sadarīt+vakariņas...

peppe-piekrītu, ka pašai priekš sevis vispār laika nav :(, man ar pārmaiņu pēc gribās ārpus mājas iziet.

sniegapukje 30.03.11 22:41:01
Man reizēm riktīgi izbesī, ka kāds no malas pasaka "Ā, Tu jau sēdi mājās ar bērnu!". Ar aktīvu bērnu "sēdēt" ir vārds galīgi nevietā. Mājai ir jābūt kārtībā, bērnam paēdušam un apmierinātam, cienītajam vakariņas galdā, pašai sakoptai un kaut cik informētai par to, kas notiek pasaulē. Dienas beigās gribas tikai gulēt un, nedod Dievs, kāds vēl pārmetums no vīra puses. Piekrītu, ka uznāk vēlme atstāt vīru paauklēt bērnu uz pāris dienām, lai saprot, ko tas nozīmē. Viss ir viegli tikai skatoties no malas.
Viesis
peppe 29.03.11 15:58:31
man ir loti lidziga situacija. sezu majas un aukleju gandriz divus menesus vecu delinu. virs strada katru dienu un doma, ka es majas atpusos... kaut mes tacu zinam ka berna auklesana ir 24h diennakti. jutos nesaprasta un nogurusi... daru protams ari majas darbus.
vajag kadu vakaru, kad virs parnak no darba vnk nemt un aiziet kaut kur, lai doma ko tagad ar to bernu darit! vislabak darit to tad, kad mazajam nikigs noskanojums...un tad vins redzes cik "viegli" bernu savakt. zel protams maza, bet savadak nekas nav lidzams... un nedrikst aizmirst, ka sieviete vispirms ir sieviete un tikai pec tam mate... iespejams ari, ka pec dzemdibam esi nolaidusies un nerupejies par sevi, tapec ari tada attieksme no viriesa...
lai nu ka es tevi saprotu. :)

acisciet 28.03.11 22:36:11
Atceroties laiku, kad mans dēlēns bija pavisam maziņš, tiešām bija smagi. Protams, ka arī vīrietim ir grūti - jaunā loma un atbildība ir kas svešs pie kā nepeiciešams adaptēties. Dažkārt gadās, ka vīrietis īsti vairs nevar atrast savā ģimenē vietu, jo sieva rīpējas ar bērnu un māju, bet savs pienākumus viņš vēl nav apzinājies. Lai vīrietis justos labāk, jāuztic viņam noteikti pienākumi attiecībā pret bēnu (piem. bērna vannošana vai pamperu maiņa vakarā), tad vīrietis jutīsies noderīgāks un māmiņa atvieglota.
Ir maigi jāaprunājas par pienākumiem savā starpā. Lai jums veicas!
Viesis
troluks 28.03.11 09:14:22
amorisita- paldies! mēs tieši taisamies par visu izrunāties :)

amorisita 27.03.11 16:41:16
no vīrieša skata punkta paveroties - arī jaunajiem tēviem ir grūti iejusties jaunajā lomā, arī viņiem ir stresi un pārdzīvojumi. Pēkšņi uz viņu pleciem uzgulstas milzīga atbildība par sievu un bērnu, kas ir 100% no viņa atkarīgi (jo māmiņa nestrādā). Tikai mēs sievietes par to runājam, izraudam, bet viņi visbiežāk patur sevī, un tad sāk uzvesties visādos dīvainos veidos.
ps. to visu sapratu tikai pēc sarunas ar savu vīriņu.

amorisita 27.03.11 16:37:40
tā tev izskatās pēc pēcdzemdību depresijas, kad viss liekas slikti, kad neviens tevi nesaprot, kad liekas, ka visa pasaule pēkšņi ir sagriezusies kājām gaisā un neviens tevi vairs nesaprot. Tie ir hormoni, kas jaucas tev pa galvu. Arī man tā bija un domāju, ka vēl neskaitāmām jaunajām māmiņām. Man šādā gadījumā līdzēja izrunāšanās ar vīru. Mierīgi un konstruktīvi pateicu visu, kā es jūtos, ko gribētu no viņa sagaidīt utt. Gribas vairāk uzmanības, atbalsta, sapratnes, jo tu tak tagad esi nonākusi pilnīgi citā pasaulē.
Nedomāju, ka mīlestība ir pārgājusi. Vienkārši jums abiem ir jāizrunājas un jāpielāgojas jaunajiem apstākļiem! Veiksmi! :)
Viesis
troluks 27.03.11 08:14:48
Viņš spēlē viņas darbā :), un tad ir šausmīgi noguris...

smukaa 26.03.11 22:49:11
Teikšu tā,labāk lai kopmī sit kartis neka vazājas apkart ar draugiem un plītē!
Viesis
troluks 26.03.11 21:18:20
Es to visu saprotu, bet cita lieta ir, kad vīrietis raujas pa 2 darbiem vai kad citreiz visu dienu vnk nosēž, spēlējot kārtis! Un kad pieaudzis cilvēks kaut vai aiz sevis vāktu, nevis vēl jāstaigā pakļ un jāvāc aiz viņa...

smukaa 26.03.11 20:54:47
Kad piedzimst bērns,loģiski,ka attiecības mainās!
Kā tas ir,viss gulst uz taviem pleciem?Vīrietis taču strādā un nes mājās naudu,un viņam tagad ir jāuztur 3 cilvēki!
Esmu pateicīga savam vīram,ka viņš negulēja naktis,skrēja pa 2 darbiem,lai mums viss būtu!To laiku darīju visus mājas darbus un mazo audzinaju..tagad,kad mazā ir paaugusies,es strādāju,vīrs pats iesaistās visā,kas ir saistīts ar bērnu un mājas darbiem!
Viesis
troluks 26.03.11 20:23:03
Sveikas!

Lieta tāda, ka netieku skaidrībā ar jūtām, vai viņu vēl mīlu vai tas ir tikai pieradums! Kopā esam jau 5 gadus, mums ir 2 mēnešus jauna meitiņa, kā saprotat, tad man tagad daudz rūpes par mazo...tad vēl māja jāpievāc un ēst jātaisa, viss uz maniem pleciem :(! Galīgi neko nepalīdz un negrib saprast, ka arī es nēesu robots un nogurstu, bet viņa mūžīgais attaisnojums, ka vīņš darbā piekūst!Pēdējā laikā ļoti bieži strīdamies tieši dēļ sadzīves, jo mēģinu ieskaidrot lai vismaz aiz sevis savāc. Bieži domāju, ja kāds no mums izlemtu pielikt attiecībām punktu, vai es pārdzīvotu dēļ tā ,ka joprojām mīlu viņu vai tāpēc, ka esu pieradusi, ka kāds ir visu laiku stabili blakus un ir bailes palikt vienai??

Kā jūs domājat?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv