Saki to šeit!

anālais strap on sekss = prostatas orgasms (31)

luvega 07.07.11 08:36:12
agnesita 01.04.11 09:20:44
liiii iespējams tavam vīrietim ir bijusi slikta pieredze tāpēc viņš tā saka, lielākajam vairumam vīriešu tas patīk, jo no tā viņi gūst prostatas orgasmu.
==============

piekrītu, vīriešiem patīk, ka viņus ar vibratoru izmīlē un noved līdz prostatas orgasmam.

turklāt tas esot arī veselīgi, jo ir kā profilakse potencei un prostatas veselībai.

luvega 07.07.11 08:33:26
Es savam draugam sākotnēji to darīju ar pirkstiņiem, par cik anālā prostatas masāža viņam sagādāja baudu, tad pārgājām uz anālo strap on seksu. Jāsaka godīgi, ļoti uzbudinos, kad paņemu un ar vibratoru draugu iegūstu un novedu viņu līdz prostatas orgasmam. :)
Viesis
dudna 07.07.11 08:13:21
Cik mana pieredze rāda, tad vīrieši uz šo seksa veidu nav īpaši jāpielauž, tikai atliek piedāvāt un ir gatavi pameiģināt, vai arī ir jau meiģinājuši un ir sajūsmā par baudu ko sniedz prostatas orgasms. Tas no manas kādreizējās pieredzes..
Bet ja runājam par tagadējo draugu, tad arī viņu esmu vairākas reizes izmīlējusi anālajā ar strap on. Pirmo reizi gan es viņam to darīju, kad viņš bija vieglā alko reibumā, pēc viena tusiņa, pēctam nākošajā dienā man pārmeta, ka es viņu esot izjājusi tā, ka dibens vēl esot jūtīgs., bet īsti nespēja atcerēties piedzīvotā sajūtas. Tad es teicu, lai "rekonstruētu" sajūtas izmīlēšu viņu atkārtoti. Piekrita. Tagad kādas 1-2x mēnesī, kad sagribas ko asāku sex dzīvē, aplieku sev ap gurniem strap on un izmīlēju viņu anālajā.

chloee 22.06.11 19:40:57
OMG! Hmm.. Arī mans vīrietis ir no tiem, kurš NEparakstītos uz to, lai es viņam tur kaut ko ieliktu...jebšu - iebāztu :o :D

plastic 22.06.11 10:44:09
es ar savēju kārtigi par šo izsmējāmies :D
Viesis
lillii 01.06.11 20:17:17
leldina,piekrītu-tas ir pretīgi un paši vīrieši to atzīst...
nju atradīsies jau vienmēr arī tādi,kam patīk šāda perversija...
Viesis
leldina 01.06.11 15:12:44
ak Dievs,cik tas ir pretīgi.Fuj.Un jums tas liekās normāli????Prātu vajag paārstēt.
Viesis
mondoona 20.05.11 21:41:24
protams, ka taisnība, dzīvē esmu par to pārliecinājusies :)

selma 05.05.11 17:20:57
mondoonai ir taisnība :)
Viesis
mondoona 26.04.11 09:08:16
barbara tici vai nē, bet vīriešiem tas ļoti patīk, ieliec kautvai kādā sex portālā sludinājumu un tu no gribētājiem nevarēsi atkauties :)

rigonda 14.04.11 01:56:50
Kaut kaads sviests,ko tik neizdomaa aiz gara laika!!!

barbaraa 10.04.11 12:05:16
Kur vien var, kāda pamanās ielikt šo tēmu. Gribētu redzēt vīrieti, kas uz ko tādu parakstās.. :@

sandija 09.04.11 17:32:42
man liekas, ka šī ir fake tēma un joks kaut kāds

selma 09.04.11 17:15:00
manējam gan tas ļoti patīk, viņš no tā gūst prostatas orgasmu.

amorisita 07.04.11 15:22:44
mans vīrs arī ir pilnīgi un galīgi pret, lai es viņam Tur kaut ko bārztu. Pati gan neuzskatu, ka tas, ka sieviete vīrieti šādi apmierina, būtu kaut kas katastofāls. Īsti nezinu, kā es rīkotos, ja man ko tādu piedāvātu izdarīt, bet kopumā jauna pieredze nekad nenāk par ļaunu
Viesis
lillii 07.04.11 15:10:11
angnesita,:) pilnīgi droši varu teikt,ka manam vīram vispār nav bijis tāds anaālais sekss,jo viņš uzskata,ka normālās attiecībās, kur ir vīrietis un sieviete ,nav vajadzīgs tāds seksa veids,kas vairāk piedien homoseksuālām attiecībām!
normāls vīrietis varot izvēlēties dažādas seksa pozas,orālais sekss arī ir o.k,bet anālais un visādi strap -on vispār izskatoties perversi.un te es piekrītu-atverot attiecīgo adresi,kas te bija norādīta un noskatoties filmiņu man bija tikai pretīgums-tas ir perversi!!!
o.k.ir cilvēki,kam tas patīk un dariet to,kas jums patīk!bet nu ir tas perversi...nav man interese par neko tādu un esmu priecīga,ka arī vīrs domā tāpat!
makvins piekrītu tavam rakstītajam,ka vīrietis,kas izvēlas tādu seksa veidu nav īsti pārliecināts par savu seksuālo orientāciju...

smukaa 06.04.11 18:47:41
Modē?:D
Tad jau esmu nemoderna!:D

agnesita 06.04.11 09:35:26
> smuka, rekur tev būs ar komentāriem :)

Tagad modē ir anālā prostatas stimulācija ar vibratoru tādēļ šeit precīza instrukcija, tām sievietēm kuras nejūtas pārliecinātas vai pareizi saviem vīriešiem veic stimulāciju ar vibratoru.

Nexus Excel - prostatas masāžai, melnā vai baltā krāsā.

Speciāli veidota palīgierīce vīrieša priekšdziedzera masāžai un G-punkta stimulācijai. - izmantojot Nexus Excel vai Nexus Glide.

Priekšdziedzera masāžas ieteicamas, lai novērstu sastrēgumu un uzlabotu priekšdziedzera darbību, kas lielā mērā atbild par erekcijas kvalitāti un sēklas noplūdi, kā arī seksuālās baudas dažādošanai un baudas gūšanai.

Priekšlaicīgas ejakulācijas iemesls bieži ir priekšdziedzera paaugstinātais tonuss, kuru sekmīgi mazināt iespējams ar masāžām.

Nexus Excel forma ir veidota atbilstoši tam, lai masētu priekšdziedzeri un ar priekšējā rokturī esošo metāla bumbiņ stimulētu priekšdziedzera reflektoro zonu, kura atrodas pa vidu starp anālo atveri un sēkliniekiem.

Nexus Excel - priekšdziedzera masāža

Augšējā zīmējumā parādīta priekšdziedzera masāžiera darbības princips.

Pirms Nexus Exel ievadīšanas taisnajā zarnā, rūpīgi jāieziež anālā atvere un masažieris ar lubrikantu. . Lai partnere uzmanīgi virza masažieri uz iekšu un āru, jūs atslābiniet anālo atveri, lai sieviete to lēnām ievada jums taisnajā zarnā tā, lai tā tālākais roktura gals būtu vērsts prom no ķermeņa, bet tuvākais ar metāla lodīti pret ķermeni.

Masažiera priekšējo rokturi atbalstam pret starpeni (jāatrodas vidū starp anālo atveri un sēkliniekiem) un masāžas laikā kustinām tālāko rokturi. Šādi panāksiet kvalitatīvu priekšdziedzera masāžu, kas uzlabos jūsu seksuālās spējas!

Masāžas ieteicams veikt kursu veidā - Masāžas kursu ieteicams veikt divas reizes mēnesī. Šo masāžu variet veikt pats vai to var darīt partnere un tādā veidā jūs dažādosiet savu seksuālo dzīvi

Nexus Excel no Nexus Glide atšķiras ar masažiera izmēru. Nexus Glide ir nedaudz mazāka izmēra un paredzēts tievākiem cilvēkiem.

Kopšana:
Mazgāt siltā ūdenī ar ziepēm.
Ieteicams izmantot speciālos kopšanas līdzekļus
Viesis
ldija 05.04.11 12:28:42
manam draugam arī ļoti patīk anālais sekss jo viņš tā laikā sasniedz spēcīgu prostatas orgasmu. Pirmajā reizē tas ka viņš ir sasprindzis ir tikai normāli, vēlāk, kad iemācīsies atslābināties, tad arī sasniegs prostatas orgasmu. Un pirmajā reizē vislabāk to darīt ar mazu vibratoru, pēctam jau var pāriet uz vidēja izmēra strap on.

makvins 01.04.11 09:27:09
Anālā seksa tēma ilgi tika uzskatīta par neapspriežamu, lai gan tieši šādā veidā ir paaugstināts risks inficēties ar AIDS un citām seksuāli transmisīvajām slimībām. Tagad, kad tapis zināms, ka jauni puiši un meitenes arvien biežāk izvēlas šādu seksa veidu, mums ir daudz vairāk uzmanības jāvelta informēšanai par ar anālo seksu saistīties riskiem un izsargāšanās veidiem," pētījuma rezultātus komentējuši zinātnieku grupas pārstāvji.

Raksturojot vidējo anālā seksa baudītāju, zinātnieki pārliecinājušies, ka meitenes, kuras izmēģinājušas šo seksa veidu, vairumā gadījumu dzīvo kopā ar partneri vai arī anālos mīlas priekus izmēģinājušas piespiedu kārtā.

Savukārt puiši, kuri ar meiteni mīlējušies anāli, vairumā gadījumu atzinuši, ka patiesībā ir homoseksuāli, biseksuāli vai arī par savu orientāciju nav vēl īsti pārliecināti.
http://mango.delfi.lv/zinas/sekss/pikantie_fakti/musdienu-jauniesi-izvelas-analo-seksu.m?id=37699351
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv