Saki to šeit!

Drauga dzimshanas dienas daavana!!! (3)

 
madzuliite 26.02.11 20:30:57
oo paldies Sherij :)
Viesis
sherija 25.02.11 15:57:48
ja ir saldumu mīlis, tam visam, ko rakstīji labi klāt vēļ ies fondi ar auglīšīem. Ja tāda vēl nav, RIMI un IKI nesen redzēju pa normālu cenu.
Tikko ienāca prātā, ja fondi vēl nav, nopēr, iesaiņo caurspīdīgā papīrā- klāt kausējamā šokolāde, auglīši. Uzdāvini un pasaki, lai uzservē auglīšus uz šķīvja un sariktē fondi. Tikmēr pati istabā "sakārto" visu- svecītes, šampītis, pašas apģērbs "istajai" dāvanai- striptīzam. Visu jau sagatavo iepriekš, lai nav no istabas jāiet ārā un ātri visu var izdarīt. Kad esi gatava, sauc, lai nes iekšā augļus un fondi. Pārsteigums būs jau iekārtojumā un tavā apģērbā. Lēnā garā izkausēsiet šokolādi, paēdīsiet auglīšus, padzersiet šampi un arī īstais noskaņojums stiptīzam parādīsies:-)
 
madzuliite 23.02.11 17:22:38
Nu tad taa. :) peec nedeljas manam draugam paliek apalji 20 gadi un ka daavanu man ieteica vinja nodevot striptiizu... viss ok - mazliet shampi drosmiitei un uz priekshu.. bet ko vel vareetu taadu ka konchinju uztaisiitu lai vakars beigtos uz visiem 110%izdevies... nodomaaju saliet martini asti shampi glazees,, salikt sveciites pa visu istabu ... varbuut ko uzkozamu jo viiriesu miilestiiba iet caur veedaru ! :) varbuut kadai kaadas idejas ??

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv