Saki to šeit!

Vai ir iespējams atjaunoti mīlestību pret vīrieti? (7)

Viesis
zebuxa 06.03.11 11:27:08
antuanete- pareizi teikts,tas biezi vien liek saprast savas juutas,un noteikties,ko gan shis cilveex iisti noziimee!;)
Viesis
keissy 23.02.11 18:35:49
Jums vajadzētu kautkur divatā aizbraukt! Kaukut kādā romantiskā gaisotnē, lai atgūtu mazliet to dzirkstelīti atpakaļ! :)

madzuliite 23.02.11 17:31:24
heh! ar draugu esam kopaa jau gandriiz gadu .. dziivojam kopaa jau kopsh augusta... miilu vinu un vins miil mani.. biezi man nau gariigais un liidz ar to sakaas striidi no manas puses... vienu nakti nosapnjo ka man ir cits chalis jo ar savu tagadeejo biju paskiirusies, tas bija briesmiigi. es pamodos un visa raudaaju. vinjsh arii pamodaas un man iedeva buchu uz luupaam, apkjeera un guleeja talaak. ak dievs tas bija tik miili ... es tieshaam esmu laimiiga ka man ir taads cilveeks ka vins :)

antuanete 23.02.11 15:00:38
Kad man uznāk tādas domas, es paskatos uz vīru, un iedomājos, ka aizveru acis un atverot tās viņa vairs nav...un mani pārņem šausmas , un milzīgs prieka vilnis pāršalc sirdi, un es zinu, lai vai kā, lai ir rutīna, lai ir domstarpības, lai ari viņš vairs nav tāds kā pirms kāda laika, bet viņš ir, viņš ir man blakus, un es mīlu viņu.

pece 23.02.11 09:09:40
Tīri bioloģiski ar laiku iemīlēšanās bioķīmija pāriet pieraduma ķīmijā, nevar gribēt "lidot" no pirmās iepazīšanās dienas līdz kapa malai, tomēr attiecīcas var un vajag kopt!

Tikai jāatceras - attiecības ir DIVU cilvēku kopdarbs!

ela 22.02.11 13:00:35
Varbūt tas ir jau pieradums, ka nezini kā tas būtu bez viņa, bet ar viņu ar nav labi :)
Es domāju, tas ir atkarīgs tikai tā ko tu pati jūtu, kad iedomājies par to vīrieti, vai gribētu, lai ir atkal tā, kā bija sākumā, vai tomēr velk uz citu pusi...... :)
Viesis
pele155 22.02.11 12:54:54
Sveiki! man tads jautajums vai ir iespejams atjaunoti mīlestību pret virieti?esam kopa vairak ka 5 gadus, bet pēdeja laika tada sajuta ka vairs tā nav mīlestiba.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv