Saki to šeit!

izmisusi.. (25)

peeka 28.02.11 00:34:11
Noperciet garu, vieglu, paplatu katuuna- kokvilnas kleitu- atvieglos Tev dzivi un gimenei bus ok.
Ir viniem ari katuuna saitejamas bikses un skaistas saitejamas bluzes.
Es Latvija tadas kleitas valkaju un jutos perfekti.
Lai justos komfortabli nav jaizgerbjas!

Aizdomas,ka esat vira gimenei tikai problema.

Nepatik musulmani, bet vinu uzskati daudz neatshkiras no normalu kristieshu dzives.
Neesmu redzejusi katolu baznicaa puspliku sievieti vai beernu maati isos svarkos.
Esmu tikai Eiropa. :)
Neesat ticiga? Kapec precejaties ar ticigu cilveku? :(
Viesis
duska 19.02.11 13:31:06
Man jau šķiet tas briesmīgi, tikai tāpēc ka musulmaņi ir musulmaņi un tev viegli nebūs,es nespētu dzīvot valstī kur man jāslēpj kājas utt, lai tikai kāds par mani kaut ko nepadomātu, jo ja man ir karsti tad man ir karstii,plika jau tāpat nestaigā... Tev ir jāpadomā vai tiešām tu to vēlies ivsu mūžu?? Turklāt vai neesat mēģinājuši runāt par pārvākšanos uz LV vai vismaz kaut kur atsevišķi no vīra mātes??
Viesis
18.02.11 11:13:39
Manuprāt vīrs ir sniedzis Tev visai loģisku atbildi, ka ir atbildīgs par Tevi, mani gan mulsina cits, proti, ka Tev nav kontakta ar vīramāti, es ieteiktu pieiet Tev pašai klāt un parunāties par bērniņu kaut vai , tas būtu jauks sākums jūsu attiecībām, ko saki?

rebeka 18.02.11 10:16:57
Es gan viena nekur netaisītos iet, ja būtu kaut kur svešumā...

Arī īsu kleitiņu es nevilktu, jo padomā, ja jau tur tā ticība neļauj to darīt tad vietējie vīrieši tevbieraugot ap'ēdīs bez sāls nogribējušies ieraudzīt dzīvē ko tādu, ko redz filmās un internetā!! :)

cerite 18.02.11 09:06:26
Tu esi sieva un tagad citā valstī un citā ticībā- Tev nāksies pieņemt un samierināties ar esošo kārtību.Jautājums ir tikai kā to pārdzīvot un piemēroties.Nu diez vai grūtniecei būtu jāstaigā mini kleitā esot musulmaņu ģimenē.Izejas ir tikai 2-vai nu samierināties un beigt sev čakarēt nervus vai ari braukt prom.Ja aizbraukt nevari -izeja ir tikai 1-samierināties un piemēroties lidz brīdim ,kad varēsi aizbraukt.Tu taču necerēji, ka tur viss notiks tāpat kā Latvijā.

tavapele 18.02.11 08:58:24
Cik ilgi jau esi svešā valstī?
Man jau liekas, ka šajā jautājumā nevajag pārsteigties un tiešām ar vīru jārunā. Svešumā atrasties, praktiski, nekad nav viegli, bet ar laiku cilvēks pie visa pierod un pielāgojas. Tavu gadījumu sarežģī tas, ka tu esi svešā kultūrā, svešā sabiedrībā un vēl arī grūtniecība noteikti sakāpina emocijas.
Pirms diviem gadiem mēs ar vīru pārcēlāmies uz citu Latvijas pilsētu, protams situācija ir savādāka, jo arī te runā latviski un var iziet uz ielas :D. Bet, kas par to, ka var iziet uz ielas, ja nav jau kur iet? Nav ne draugu, ne radu, jā brīvdienās varam kaut kur kopā aizbraukt, pastaigāties pa pilsētu, bet divi vien. Nav jau tā ka ar vīru būtu neinteresanti, bet dažreiz ar draugiem man tomēr ļoti gribas satikties. Vienīgais pluss, ka gan es, gan viņš šeit bijām svešinieki (abi nenākam no šis vietas), tad vismaz esam divi pret viesiem vietējiem. Nācās izdomāt pašiem, kā sevi nodarbināt, ejam uz kursiem, meditējam, visādi citādi aizpildām laiku. :)
Man jau liekas, ka ļoti daudzas sievietes (arī vīrieši) savas dzīves laikā nonāk situācijās, kad tiek "aizvesti" (parasti apprecoties vai dodoties līdz mīļotajam) uz svešu vidi vai tā būtu cita pilsēta, valsts, kontinents. Un grūti pielāgoties, aprast ar jaunajiem apstākļiem. Man grūts bija pirmais gads, spītīgi turējos pretī un visu laiku īdēju, ka gribu mājās. Pēc tam apradu ar domu, ka šajā brīdi (ja vien gribu palikt ar savu mīļoto), apstākļi nemainīsies, bet vismaz jāmaina sava attieksme pret notiekošo.
Tagad jau ir vieglāk :) Tāpēc, ceru, ka arī Tev tā būs...;)
Viesis
zanjuks22 17.02.11 21:37:18
vienoziimiigi ja jau tu neesi laimiiga jau tagat tur, tev ir jaabrauc atpakal... nedomaaju ka ar laiku tu jutiisies laimiigaaka.... vnk ja ne tagat, tad peec kaada laika nozeelosi ka esi tur palikusi....

dille 17.02.11 21:36:38
Tad varbūt tiešām nav vērts vienai iet, jo man liekas, ka vīrieši varbūt tevi var pārprast, tur tomēr citas tradīcijas. Bet ar vīru gan noteikti izrunājies;)

vegy 17.02.11 20:34:26
sandija
ja nu es ar savu teikto aizskāršu viņa māti, un sāksies strīds, jo māte viņam ir vienīgā, jebkurš aizstāvēs, es neatrodu kopīgu tēmu par ko ar viņu ruāt un mani tas nesaista, viņa ir savādāk audzināta... ticība tāda,viņa pat kaunās savam dēlam paprasīt kad būš bērniņš, un izskatās ka nezinās to līdz pēdējam brīdim.. ar vīra draugiem varu gan jokot u.t.t jo zinu ka vini nav tie ka saka ticīgie, iet uz klubiem, māk taisīt jautrību,

dille
viņš ir musulmanis, vins man saka neej ārā jo te nav latvija, te var jebkas ar tevi notikt,es esmu atbildīgs šeit par tevi,ko es teikšu tavam tēvam ja kas atgadās, gaidi mani vai ej ar manu brāli, bet nekādā gadijumā viena. par apgērbu man ļauj vilkt pagarus šortus un t kreklu, ārā ir plus 30. prasiju kāpēc tā, viņš man sniedza atbildi ka viņa ģimenei te esot respekts un ja es ģērbšoties īsās kleitiņās ko cilvēki padomās...

sandija 17.02.11 20:29:31
dille
'

es nedomāju, ka tas ir smieklīgi.

sandija 17.02.11 20:28:45
Vai nav tā, ka daudzas problēmas atrisina sirsnīga saruna un iedraudzēšanās, vienalga ar kādas reliģijas pārstāvi?

dille 17.02.11 20:25:18
Nē Sandij, lai cik smieklīgi un reizē drausmīgi tas neizklausītos, biju viena soļa attālumā no precēšanās ar vīrieti, kuram ģimenē pastāv stingra hierarhija un tradīcijas. Es arī nedrīkstēju iet viena staigāties. Un tā ir cita kultūra, Vīramāte, šajā gadījumā ir sieviete, kas pārstāv citu kultūru un citu dzīves izpratni, viņa nekad nesapratīs, ka viņa grib iziet īsā kleitā, jo tas visticamāk viņas izpratnē nozīmē izlaidību utt. Un šajā jautājumā vīramāte vienmēr aizstāvēs dēla intereses. Šajā jautājumā es Vegy ļoti saprotu ir grūti iedzīvoties.

dille 17.02.11 20:19:42
Bet varbūt mēģini parunāt ar vīru vispirms. Kādu ticību Tavs vīrs pārstāv??? Zinu, ka uz salas ir pārstāvētas gan islams, gan hinduisms, gan budisms, gan kristietība. Un tās ir tava vīra prasības vai ģimenes, ka tu nevari staigāt ārā viena utt???

sandija 17.02.11 20:18:27
vegy

Vīrs jebkurā gadijumā ir par tevi atbildīgs - ja viņš ir vietējais un tu iebruacēja. Tev viņam jāizstāsta savas bažas. Varbūt jūties ļoti neērti par savu statusu tajā ģimenē? Kāpēc neaprunājies ar vīramāti? Vai viņa ir kāds bubulis? Taču mani satrauc tas, ka jūties tik ļoti izmisusi, lai gan atrodies starp tuviniekiem (?)

Jeb tie nav tuvinieki? Kāpēc vīram nevar izstāstīt? Kādas attiecības jums ir?

vegy 17.02.11 20:14:37
dille
esu pati par sevi klus cilvēks un ja kāds guļ es neiešu un netraucēšu, vira māte durvis never ciet, tapec arī neeju, bet kad esu viena pa dienu un visi strādā tad problēmu nav. esmu 29. grutniecibas nedēļā, un lidojums nav īss 11h janosēž ir lidmašīnā, arī pati jau baidos lidot, ceļā uz šejieni visādi mēģināju sevi mierināt ka viss būs labi.. ar vīra māti var teikt ka nekontaktējos, labdien, un kā jūties, ar to arī visa saruna beidzās.

sandija
palīdžiba, lai man tiktu skaidrība ko lai es iesāku. braukt prom, vai runāt ar vīru ka es nevaru tā dzīvot.

sandija 17.02.11 20:04:39
Kāda palīdzība Tev vajadzīga, lai tiktu uz mājām? Vai tev šeit kāds ir? Kas Tev var palīdzēt?

dille 17.02.11 19:58:59
Man gan liekas, ka būtu jārunā ar vīru pirmkārt, gan jau atradīsiet risinājumu. Bet ja vīrs negrib iet uz kompromisu tad gan bēdz prom neatskatoties.. Un kurā mēnesī esi?? Jo ārsta atļauja lidojot būs nepieciešama, ja līdz paredzamajam dzemdību datumam atlikušas tikai 8 nedēļas. Un vai tad tik traki?? Tā ir vīramātes attieksme, vai tas ka vispār kautrējies iet ēst??

vegy 17.02.11 17:17:06
smukaa
lidmasina jau nelaidīs dēļ punča

noelle
mauríciju salas

noelle 17.02.11 17:01:05
vegy, ja nav noslēpums, kurā valstī atrodies?

smukaa 17.02.11 16:58:33
Ja ir slikti,tad brauc maajaas!
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv