Saki to šeit!

vīrs (30)

be4uks 07.03.11 23:49:10
mīļā,sveika varbūt ar nokavēšanos,bet tomer gribeju kādu vardu pateikt. PAr to dzersanu ir ka ir daudziem LAtvijas viriesiem ir si problema un retajam tas nav.nez kpc ta degradejas vai ka savadak,bet tas ir visaj smagi.
Kā tev rīkoties.. šajā gadījuma ir iesaistits arī bērns .. noteikt priekšplāna jadara kā labāk mazajam.

Bet arī mocīties tev neieteiktu ... pie cilveka ar kuru nevari pat izrunaties.varbut tad kad vins skaidra pajauta ko vins isti velas tevi un gimeni vai pudeli un izsklaides .... pajauta kas vionam ir svarigs un kpc vins ta Rikojas varbut tad tu sapratisi ka tev isti jarikojas.

nosiguldas 07.03.11 12:51:03
lai tev paveicas, es sevi tā mānīju 9. gadus, sākumā tikai pa svētkiem, tad svētku skaits palielinājās, tad pievienojās algas dienas pēc kā spēļu zāle un teksts- nekas patrakos un nomierināsies.
Viesis
lillii 06.03.11 21:40:00
peeka Tev nav taisnība pēdējā komentārā,tas par to klausīšanu savai sirdij bij labi teikts.
Viesis
lillii 06.03.11 21:35:54
nju gan te skarbi daži sarakstījuši...
nu jau kāds laiks pagājis kopš tā pēdējā notikuma-valentīndienas,kad vīrs darbā piedzērās un mājās pārradās nekāds.
nākamās dienas vakars mums bij izšķirošais-kad viņš pārnāca no darba un gribēja noskūpstīt it kā nekas nebūtu noticis,es biju skarba,teicu,ka tā nevēlos turpināt un ja viņš izvēlas tādā veidā pavadīt visus mūsu kopīgos nozīmīgos svētkus,tad lai iet dzivot atpakaļ pie vecākiem vai kur citur.
viņš visu laiku kamēr runāju klusēja,mēģināja tuvoties,bet es biju nepiejama-vajadzēja man visu to aizvainojumu norunāt nost.cik jau nu var turēt...
tikai tad,kad es noliku viņa priekšā somu,lai krāmē mantas-viņš palika tāds pavisam kā nolēmēts,likās,ka viss tūlīt viņam slikti paliks ar sirdi.
viņš lūdza,lai atļauju vismaz līdz rītam palikt,jo kur nakts melnumā pārguris pēc darba ,lai brauc,pie vecākiem esot kauns braukt,nākamajā dienā ar draugu sarunāšot,lai izīrē istabu,piekritu,ko man citu bij teikt...
paēdām vakariņas klusējot,katrs savā stūrī,viņš aizgāja uz dīvāna gulēt.
es arī kkā aizmigu.
naktī kad bērns pamodās,vīrs atnesa pudeliti,pirms es vēl biju izlīdusi no gultas,kaut gan parasti guļ kā lācis,teicās ,ka miegs nenāk.
kkā mazajam miegs nenāca un sāka vīrs ucināt mazo,tai pat laikā laikā viņš lūdza man lai piedodu par visiem tiem podiem,ko nogāzis,ka patiesībā domājis,ka man tas nav tik sāpīgi...
mēs viņam esam paši svarīgākie,ka viss būs savādāk,ka viņš negrib mūs pazaudēt un pilnīgi nezina kā bez manis un mazā ,lai dzīvo.
nu mana sirds nav no akmens-mēs izlīgām.
pagaidām viss ir kā viņš solījis,ir darbā bijis iespēja iedzert,dzimšanas dienas,vārda dienas,bet vienmēr mājās pārrodas skaidrā.
esam kļuvuši tuvāki,mīļāki-vīrs vairāk laika pavada ar mazo un jau kaļ plānus vasarai-kādā ceļojumiņā lai visi aizbraucam...
man sirsniņā milzīgs prieks.un varbūt mums nebij līdz šim sanācis tā no sirds izrunāties,vienmēr kkā iecirtāmies,bet toreiz, mazuli midzinot, bijām mierīgi un spējām mierīgi un no sirds pateikt viens otram visu kas sasāpējis un saprast viens otru...
peeka,paldies par Tavu komentāru,bet Tev nav taisnība...
Viesis
sol 05.03.11 23:45:58
alkoholisms ir aarsteejams, bet ne jau tiem, kuri neatziist, ka winjs ir atkariigs no alkoholisma! shaja situaacija izskatas, ka ir! lai aarstety to, wispirms vinjam tas ir jaatziist! jo talak jau viss no winja tikai atkarigs! ja nespeej atteikt un swinibas izmanto lai tik pieliety muuli!
un katreiz kompenset ar ko city?, wel tizlaak! tad dziiwosi arii talak ka liidz sjim, tas ir garanteets, ja welies mainit ko,- sac ar sewi, sac cienit sevi un tad arii, ja vinjam bus saprats, tad saks cienit Tewi,,ja ne..tad tur naw ko iespringt un muuc! lai wai cik gruuti!

smukaa 05.03.11 17:29:02
makvins - :)

makvins 05.03.11 16:48:22
peeka
Njā,,gudra Tu mums te tāda gadījusies.

peeka 05.03.11 08:55:39
Tas nav alkoholisms, bet psihologiska probleema sakara ar svinibam.

Kada jega but kopa ar cilveku, kas negrib but ar Jums?!

To Jus jau zinat, bet kapec jautajat interneta?

Istenibaa- Izklausas,ka Jus nevelaties but kopa nevis otra pusite.

:)

Kas tas tads- varda diena?

Valentinadiena ir miloshiem cilvekiem. :)

Miloshs cilveks nekad nepateiks vel nedzimusha berna tevam iet prom. ;)

lilii- Tu pati nemili to virieti un necieni.
Kapec "raudi" interneta?!

Ja problema ir laulibaa un attiecibas- internets nepalidzes. :) ;)

peeka 05.03.11 08:42:31

makvins 15.02.11 15:46:45
lillii
Mani arī fiziski neiespaidoja, dabūtu pretī,ka maz neliekas. Bet psiholoģiski grāva.Man šķiet, Tu pati jau atbildēji uz savu jautājumu.Dzīvo tāpat un ciet,jo neko nevēlies mainīt.Lai Tev veicas.

Tada veida runasana ir tikai virieshiem. ;)

Neklausi padomus, bet savu sirdi!!!
Viesis
milly12 04.03.11 09:52:04
Tā ir psiholoģiska problēma. Iepriekš gribēju rakstīt lai izrunājies ar viņu, bet tad palasīju komentārus... Ja Tu viņu mīli un esi gatava paciest to ka svētkos viņš nav ar Tevi, tad paciet un viss. Es Tavā vietā, ja protams, paliktu ar viņu kopā, tad ignorētu viņu viņa svētkos. Nu varbūt nopirktu torti, tikai tādēļ ka gribētu, vai arī nepirktu, tas būtu ievērojams solis. Iespējams viņš sāks justies vainīgs, jo viņam netiek pievērsta uzmanība viņa svētkos un sāks kaut ko darīt lietas labā, ja sāks kašķētiesuz to, tad vismaz Tev būs uz to ko atbildēt. Vislabāk būtu ja Tu paņemtu bērniņu un aizbrauktu pie mātes vai draugiem viņa svētkos un nepārrastos mājās - saki, ka devies svinēt pie draugiem.. un viss...

makvins 15.02.11 15:46:45
lillii
Mani arī fiziski neiespaidoja, dabūtu pretī,ka maz neliekas. Bet psiholoģiski grāva.Man šķiet, Tu pati jau atbildēji uz savu jautājumu.Dzīvo tāpat un ciet,jo neko nevēlies mainīt.Lai Tev veicas.
Viesis
lillii 15.02.11 15:27:43
:/

egucis 15.02.11 14:59:36
aizej uz narkoloģijas nodaļu ''trakonamā'', tur narkologs izstāstīs kā cīnīties ar alkaholismu!
Viesis
lillii 15.02.11 14:57:57
smukaa,mans vīrs gan nav no sitējiem,viņš ,kad iedzer iet gulēt,nevis ārdās.

smukaa 15.02.11 14:54:52
Piekriitu makvinam..mans teevs taa dariija,piedzeeraas,piekaava maati..un otraa dienaa buchoja kaajas un daavinaaja visaadus niekus..un taa gadus 20!
Ja gribi taadu dziivi,tad jau viss ir kaartiibaa!

makvins 15.02.11 14:26:51
lillii
Jā, noteikti, ļauj sevi nopirkt ar dāvanām.Es tam visam cauri esmu gājusi.Neskaitāmi izbojāti svētki, pēc tam lūgšanās un atpirkšanās.Pēc tam kad paaugas bērni viņi to visu redz un bērniem it tāds pārdzīvojums,ka mīļais ,labais tētis tā izdarās.Un lai atzītos,ka esmu alkoholiķis-nekad mūžā!Mans vīrs apstājās tikai tad ,kad notika milzīga nelaime.Tev tas ir vajadzīgs...?Atbilde ir Tevī pašā.
Viesis
lillii 15.02.11 14:24:24
Esam runājuši,bet parasti tas beidzas ar to,ka viņš sāk jokoties un cenšas mainīt sarunas tematu,kad saku,ka man tas ir svarīgi,ka mani tas sāpina un vajag izrunāties,viņš saka-es nemāku tā izteikties,neesmu no runātājiem,vai tad tas ir kkas šausmīgs-nu piedzēros,ko tad es izdarīju tik šausmīgu??!!!!
viņam patīk svētki...tāpēc,ka var iedzert...
Viesis
lillii 15.02.11 14:19:44
Vacatio,piekrītu Tavam viedoklim!Labs ieteikums!
Viesis
vacatio 15.02.11 14:17:58
Un - vai esi normāli izrunājusi kāpēc tā notiek? Varbūt viņam ir kāds negatīvs klikšķis uz svētkiem, tāpēc piedzeras un sabojā tos apzināti?
Viesis
vacatio 15.02.11 14:16:53
Muļķības! Alkoholisms IR ārstējams ! Mans tēvs ir nedzerošs alkoholiķis jau 20 gadus.
Kaut gan, ja godīgi, labi zinot kāds ir īsts alkoholisms, nezin vai Tavam vīram šo diagnozi var piesiet. Ņemot vērā, ka ikdienā viņš var izdzert pāris aliņus un apstāties un vairāk iedzer tikai reizi mēnesī.

Vienīgi nesmuki, ka tas sanāk uz svētkiem. Un tas jau gan ir attieksmes pret Tevi jautājums.
Ja negribi jaukt attiecības un lolot visdrīzāk jau veltas cerības, ka viņā kaut kas mainīsies, maini pati savu attieksmi. Nu piemēram, ja izbojā Tev īsto svētku dienu, tad, lai kompensē to un sarīko svētkus nākamajā dienā. Vai pasaki, ka par sabojātu vakaru esi pelnījusi izbraucienu ar prāmi, vai teātra biļetes vai kas nu pašai sirdij tuvāks un ko viņš var atļauties nokompensēt. Varbūt tas arī būs stimuls nākamās reizēs vairāk piedomāt pirms dzert par daudz.
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv