Saki to šeit!

Ko darīt, ja viņš nemīl tik stipri, cik tu? (18)

Viesis
guncukss 24.03.11 22:40:04
Sveikas!
Iesaku izlasīt Robinas Norvudas grāmatu "Sievietes, kas mīl par daudz"
Pirmajā brīdī liekas - tas nav priekš mums, jo mēs dzīvojam citā valstī un mums ir pavisam cita mentalitāte... bet pēkšņi pamanu - tas tak rakstīts par manu paziņu ...un te rakstīts tā kā par mani ...un lūk šim līdzība ar manu mīļoto vīrieti! Visas aprakstītās situācijas tiek risinātas un grāmatas beigās man bija skaidrs, ko ES daru nepareizi un kā no šīs situācijas iziet.
Viesis
vooda 24.03.11 20:19:57
sweiki!!!
es pec savas suri ruugtas piredzes varu ieteikt tikai vienu,ir jamekle specilaists mahijas joma ks saregules attiecibas vajdzigaja joma.
jo man situacija bij tragisk shkirusis tris reizes,pat epizodiski sakari ne pie ka lana nenoveda.
un tad es atradu vinju ,isto specialistu,lai gan biju us Rigu iztaihajusi.un neviens nepalidzeja.
vinjsh nonjema vientuliba vainagu.uzlika aizsardzibu.
,man tagadejais partneris ir ka bez prata pe manis,var just ka mil no visas sirds.
ja kadaij ir tamlidziga problema rakstiet,
iedosu ta maga kkordinates.
voodooriga@yandex.y
Viesis
kicite 06.03.11 21:23:10
sveiki~!gribeju pajautat ka var zinat vai ,mil stiprak vai nemil?
 
nicoolettaa 09.02.11 19:30:18
mercy... zini kas ir... pavisam nesen... pagājšned arī biju tādā situācijā, mans vīrietisnekad nerunā par jūtām un diezvai kādreiz to darīs ;) jo vairāk viņam uzbāzīsies ar jautājumiem ar kuriem jau viņu būsi pratinājusi jau iepriekš, jo atvaino, ātrāk Tu viņam apniksi un iespējams, ka nekādas siltākas jūtas viņam pret Tevi neradīsies... ;)
Ļauj lai tas iet savu plūsmu.... un tad jau redzēsi ;) pievērsies sev vairāk... un nepiesienies viņam ar jūtu pasauli ;)
 
merrcy 09.02.11 19:05:57
@artemida Ak, mīlestība.. Viņš teica tā: "Mīlēt es vēl neesmu gatavs". Apmēram - neprasi to no manis. Bet es taču to neprasu! Es gribu tikai, lai būtu atklātība.
Un izrunāties? Man bail viņam uzplēst nedaudz apdzijušās rētas.. Jo viņš man tāds nerunīgs, ja runa ir par tām lietām. Vispār savu iekšējo sajūtu neizrāda. Labāk noklusēs.
Ārprāts, bet viņiem taču sāp daudz vairāk kā mums, sievietēm.. :/
Bet paldies, artemida! :)
 
merrcy 09.02.11 18:58:44
@nicoolettaa Zini, esmu arī par to domājusi. Pati kādu gadu nebiju gatava nekam nopietnam pēc 2 gadus ilgas kopdzīves, kur nu 4!
Aplinkus viņam par to jautāju. Saka, ka pats vēl īsti nesaprotot. Gribot iet uz priekšu un attīstīties, nevis skumt par to, kas bijis. It kā varbūt arī par ātru viss esot, bet atkal tomēr, ka gribot iet uz priekšu. Pats vēl apjucis savās domās.
Būtu tik sāpīgi apzināties, ka esmu tikai kā ielāps, pagaidu variants, jo puisis tiešām jauks un ļoti labs. Man jau likās, ka tādi sen uz pasaules vairs nav..
 
artemida 09.02.11 18:58:24
Zini, Merrcy, vīrieši nav vienādi. Tas, ka viņš nedara tā kā tavs bijušais, nenozīmē, ka viņa jūtas būtu seklākas.
jums kaut kā tā vispārīgi vajadzētu parunāt par mīlestību. kā katrs to saprotat, ko domājat par tās izrādīšanu, vai var būt tā, ka viens mīl, bet otrs to nejūt... nu tā, un tad gan tu noskaidrosi, ko viņš domā, gan arī viņam pateiksi, ka tu gribi vairāk samīļošanas, vairāk uzmanības.
lai jums izdodas.
 
merrcy 09.02.11 18:53:39
@artemida Es spriežu pēc ķermeņa valodas. Ir tāda kā atturība, vēsums. [Ja salīdzina] iepriekšējais draugs, kuram tiešām biju svarīga (un visas tās lietas), no viņa tas viss bija. Tad es jutu to mīlestību, patiešām. Naktī reti kad ir kāda apskaušanās, pieglaušanās. Ikdienā it kā ir kaut kādi uzmanības apliecinājumi, bet... nepietiek. Man vispār laikam kā bērnam vajag uzmanību (bet ne pārāk daudz).
Pats jau apgalvo, ka viņam ar mani ir ļoti labi. Bet cik tālu es varu tam ticēt? Kad viņš sāk melot?
Vai maz esam kopā.. nu satiekamies tikai uz nedēļas beigām, lai gan pēdējā laikā arī biežāk. Un šķiet, jo biežāk esmu ar viņu, jo mazāka uzmanība un ilgošanās.
Sekss.. it kā pietiekoši.
 
artemida 09.02.11 18:42:15
Domā viņš tā nedomā? Bet to, ka viņš salīdzina, tas ir tīri cilvēciski. No iepriekšējām attiecībām viņam vēl ir diezgan spilgtas emocijas, un ja tevī ir kaut kas līdzīgs tai bijušajai, tas viņu var kaitināt. bet nu tas tā vispārīgi. konkrēti par tevi neko nesaku.

jautājums. ja viņš saka, ka negrib būt kopā ar bijušo, kas tev liek domāt, ka domās viņš tur ir? kas ir tas, kāpēc tev liekas, ka viņš nemīl pietiekoši? maz esat kopā? maz runājat? pārāk maz seksa?
 
merrcy 09.02.11 18:35:11
@artemida attiecības viņiem palikušas "čau-kā iet?" līmenī. Tik, lai tās paliktu labas. Šķīrās tāpēc, ka abi sapratuši, ka šiem kaut kas attiecībās neštimmt līdz galam kā nākas. Sākumā teica, ka tas esot bijis abu lēmums, pēc tam jau, ka pats neesot varējis izturēt to attieksmi. Ka tā esot krasi atšķīrusies nekā pret jebkuru citu cilvēku (sliktā ziņā). Cik esam runājuši, pēdējais, ko viņš man šajā lietā teica: "Tev jāsaprot tas, ka es neesmu un negribu būt kopā ar viņu".
Bet es burtiski redzu viņa domas!! bāc...
 
artemida 09.02.11 17:44:07
Ir visādi. PARASTI pēc ilgstošām attiecībām neseko nekas nopietns, bet ir arī IZŅĒMUMI. Zinu puisi, kurš pēc 10 kopdzīves gadiem ar meiteni, pameta viņu un pēc pusgada apprecējās un vēljoprojām ir laimīgi kopā. Un arī mans vīrs bija uzreiz nākamais pēc vienām mokošām ilgstošām attiecībām.

Tāpēc jau jautāju, kāds ir iemesls tam, ka viņš izšķīrās. no tā šo to varētu izsecināt.
 
nicoolettaa 09.02.11 17:34:58
Protams, tas nav visos gadījumos, arī iespējams tavā nav, bet uzreiz to tāpat nenoliegtu...
 
nicoolettaa 09.02.11 17:26:02
atvaino, bet ja Tu esi tikai mierinājums, pagaidu variants?- tad tā parasti notiktu...
Tu pati tici ka pēc 4gadu kopā būšananas kopā ar citu viņš varētu aizmirst viņu tik ātri? ;)
Piedod, bet tādā situācijā pati esmu nonākusi laiciņu iepriekš, tajā laikā gan man viss nebija TIK nopietni kā tagad viss ir... Bet arī tā man bija mācība...
 
smukaa 09.02.11 17:24:14
laikam esmu atpalikusi no dziives;)
 
artemida 09.02.11 17:22:59
smukā, kas tu vakarējā? :D ļoti daudzi mēra mīlestību savos personiskajos svaros. cik nezinu dāmas, kuru vīrieši nav romantikas iemiesojumi, un viņas uzskata, ka vīrietis mīl mazāk, JO nenes viņai katru dienu ziedus!
 
artemida 09.02.11 17:16:06
Ar to meiteni, ar ko izšķīrās viņiem labas attiecības? kas bija par iemeslu?
 
smukaa 09.02.11 17:15:46
kaapeec tev liekas,ka vinsh mazaak miil?
Kaa to vispaar var noteikt?;)
 
merrcy 09.02.11 17:11:05
Jau kādu laiciņu ir viena sāpe, kura jāizliek un gribētos arī kādus padomus..
Lieta tāda, ka nejūtu no sava vīrieša tikpat daudz, cik tas varētu nākt no manis - respektīvi - ko darīt, ja viņš nemīl tik stipri, cik tu?
Esam kopā tikai 4.mēnesi, bet lieta tāda, ka pirms tā viņš apm. 4 gadus bija kopā ar meiteni, ar kuru vasaras beigās izšķīrās. Loģiski, ka viņa viņam vēl ir sirdī un domās, tāpēc arī laikam nav tā sajūta, ko īsti gribētos, kas būtu veltīta tikai man..
Bet tad kāpēc? Kāpēc vajadzēja uzsākt jaunas attiecības? Vai viņš nesaprot, ka tas mani sāpina un kas darās viņa galvā?
Runājuši par to esam, neesam, kaut kā nesanāk un uz kādu laiciņu tas aizmirstās. Saprotu, ka man viņam jādod laiks, bet ... kas tad tā par ziepeni mums te risināsies? Meitenes, kā jums šķiet, ko darīt?....

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv