Saki to šeit!

Sāpīgi pārtraukt attiecības (9)

Viesis
annyyy 07.02.11 17:10:00
Fifiona, es jau 2 gadus mēģinu izdarī tā lai viņš aiziet kaut pie citas, bet nu nekā. Tagad tiešām ir pienācis brīdis doties projāam pašai :)
Viesis
annyyy 07.02.11 17:05:33
Sandija, taisniiba jau tev ir, bet viņa brāļa dēl dzīvo un paliks dzīvot pie maniem vecākiem līdz ar to biedē tas ka neizdosies izvairīties no kontakta nākotnē!
Viesis
spaara 07.02.11 15:31:02
No savas pieredzes varu teikt, ka tās atrunas par radu žēlošanu ir "pašas acu aizmālēšana", jo īstenībā pašai vēl ir bail šķirties, vēl īsti nav skaidrs, vai to patiešām gribas darīt :)
Kad pašai šaubu vairs nav, tad izšķirties nav grūti.
Tev ir jādzīvo sava dzīve, nevis jādara tā, lai radiem labāk. Par to Tev paldies neviens tāpat nepateiks :)

fifiona 07.02.11 12:48:31
Es turpinātu spēlēt teātri.
Kolosāli,ka Tavs puisis tikai mēmesī reizi atbrauc uz mājām.
Pacieties, gan jau viņš tur atradīs kādu sex partneri, jo vīriešiem bez tā neiztikt.
Un tad jau šķiršanās nebūs tik sāpīga ne viņam, ne Tev.

Ir tāds teiciens:
"vislielākā tumsa pirms saullēkta".
Pacieties, drīz nāks ''saullēkts'', un viss atrisināsies pats no sevis.

silva9 07.02.11 10:26:48
Piekrītu, Sandijas viedoklim ....

smukaa 07.02.11 00:54:01
sandija - taisniiba par to zheeloshanu!

smukaa 07.02.11 00:52:09
kaa taa peekshnji vinsh tev vairs nepatiik?
Ja ir tik neizturami,tad ej..vienkaarshi pasaki,ka nevari taa dziivot..ka juutas ir atdzisushas..
par to saapinaashanu..peec tik ilgas kopaabuushanas,taapat saapees..

sandija 07.02.11 00:52:01
ar viņa tuvajiem jau tu neguli un neprecies..

kamēr nav kopīgu bērnu, izdari izvēli,kamēr vēl var.

Radiem bieži vien ir diezgan vienalga - šāda vai tāda draudzene. Mēs - sievietes, esam tikai uz to spējīgas , žēlot vīrieti un pietam vēl viņa radus!!! Kur tas redzēts, kad kāds vecis skumtu par savas draudzenes brāļadēlu, ko šķiroties sanāk atstāt..

Man arī ir bijis žēl šķirties no savu draugu omēm:):)

Tāda ir dzīve! Labi laiki ir bijuši pagātnē, forši cilvēki satikti,, bet ceļš ved tālāk ... Varbūt jau savu karmisko parādu atdevāt viens otram
Viesis
annyyy 07.02.11 00:09:39
Sveikas, dāmas! Nezinu vai meklēju mierinājumu vai vienkārši ir nepieciešamība par to parunāt un padalīties.
Es ar savu vīrieti esam kopā jau 7 gadus. Visu šo laiku mums ir gājis gan labāk gan sliktāk, nu kā jau visiem. Attiecības sākās mums smagi, jo no manas puses bija pretestība, jutu ka nebūs īstais, bet viņš ar savu neatlaidību panāca, ka esam kopā. Viņš ir ienācis manā dzīvē ļoti tālu - dzīvojam kopā, mana ģimene ir sajūsmā par viņu, viņa brāļadēls dzīvo pie maniem vecākiem (tā nu tas ir sanācis)...
Pirms 4 mēnešiem viņš devās strādāt uz ārzemēm. Un es neskumu. Jutos atvieglota, brīva, laimīga!!! Ienīdu sevi par to, centos visiem spēkiem mīlēt, ilgoties. Nesanāca. Reizi mēnesī viņš brauc uz mājām. Tajos brīžos esmu aktrise, bet ar katru reizi kļūst arvien grūtāk tēlot. Viņa klātbūtne ir neizturama.
Tagad esmu izlēmusi iet projām.Iet projām un neļaut sevi pierunāt palikt, izlikties mīlot. Bet bail ka izdarīšu nežēlīgu triecienu viņam un visiem tuvajiem. Nezinu kā lai to pasaku, kā lai argumentēju, kā lai aizeju nesalaužot viņu un Nodarot minimālu ļaunumu?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv