Saki to šeit!

Ko man darit? (11)

Viesis
lauvenite 05.02.11 11:53:13
Isti nemaz nezinu,ka lai sak.Ir kads virietis,kurs man patik,bet vins nav brivs.Vins pret savu draudzeni vairs neko nejut,vini kopa ir jau vairakus gadus.Viniem ir meitina.It ka jau vins pats labi saprot,ka velas but kopa ar mani un ka del berna nav jegas dzivot kopa,bet nevar sanemt dusu un vinai to pateikt,jutas vainigs pie visa.Un ko lai es daru?Negribu lolot veltas ceribas un pec tam raudat spilvena del savas salauztas sirds.Un ja ari vins aizies un mes saksim dzivot kopa,kur ir garantija,ka nebus tapat ka vinam bija pirms tam?

sandija 05.02.11 12:20:05
oi, šis ir grūts jautājums. Neviena sieviete ar bērnu Tevi neatbalstīs,,,diemžēl
Viesis
fabrikante 05.02.11 12:36:31
Jebkuras attiecības ir risks, bet šādās riska procents ir augsts, jo ar vienu kāju viņš ir tur, ar otru- te. Jāspēj distancēties un saprast, kāpēc viņš grib iet prom- varbūt tā ir rutīna, kas, aizejot pie tevis, pāries ,un viņš gribēs iet atpakaļ, varbūt viņš tiešām grib būt kopā ar Tevi, varbūt pats šobrīd nezina, ko grib.Jebkurā gadījumā neticu, ka var tā no vienām attiecībām uzreiz iekāpt nākošajās. Es domāju- uzreiz veidot nopietnu kopdzīvi. Padomā arī par to, ka tas nav tik vienkārši, ja vīrietim jau ir bērns citās attiecībās. Viņš VIENMĒR kaut kādā ziņā būs arī šajās attiecībās. Vai Tev to vajag, vai Tu to varēsi pieņemt?...
Viesis
lauvenite 05.02.11 14:07:38
Ja,taisniba,bet vins uzskata,ka tas attiecibas tapat ilgi nevilskies,ja ari vini paliks kopa un tapat kaut vai velak izskirsies.Vai tad ir jega vineim vienam otru mocit?
Viesis
fabrikante 05.02.11 14:58:10
Priekš Tevis būtu labāk, ja viņš vismaz kādu laiku padzīvotu vispār viens, citādi var sanākt, ka aiziet pie Tevis, bet patiesībā nemaz nezina, ko īsti grib un tad jūs muļļāsieties tā visu laiku.Un tad, kad Tev gribēsies attiecībām kaut kādu tālāku attīstību (laulība, bērns u.c.), tad var izrādīties, ka viņš nav ne gatavs, ne īsti zina, ko vispār grib.
Viesis
lauvenite 05.02.11 15:48:28
Ja es ari ta domaju.Laikam jau vislabakais tagad butu vinam vispar likt mieru,lai vins nesaktu domat,ka skrienu vinam pakal,lai izdoma,ko pats isti dzive velas un tad varesim sakt runat kaut ko talak.
Viesis
samotrakesnike 05.02.11 16:08:27
Vispār jau vīriešiem šī pasaciņa (un šo stafeti ir ļoti veiksmīgi pārņēmušas arī dāmas!), ka vairs neko nejūt pret savu partneri, sex viņiem sen vairs nav, jo dzīvo kā brālis ar māsu... Es tādām lietām vnk neticu :(

smukaa 05.02.11 16:15:47
Ja nekam netic,tad var sanaakt kaa tajaa reklaamaa par randinju ar "Dzoniju Depu";)
Dazhreiz ir jaariskee;)
Pat ja nesanaaks,taa buus laba maaciiba turpmaakajai dziivei!
Jo katrs cilveeks,ko mees satiekam,tiek suutiits mums ar kaadu meerkji..saprast kaut ko..kaut ko piedziivot,paardziivot..iemaaciities;)
Viesis
samotrakesnike 05.02.11 16:52:43
Nav jau runa par to - esmu par to, ka labāk nožēlot to, ko esi darījusi nekā to, ko neesi :)) vnk nevajag lolot kaut kādas ilūzijas:)
Viesis
05.02.11 17:00:26
Esmu PAR pārmaiņām dzīvē!! Man bija attiecības 4 gadus, bet gadiem ejot bija viss zudis, jeb kādas jūtas, intrese utt. Manis pēc viņš varēja gulēt ar citām sievietēm, manī viss bija miris, aizgāju no viņa cita vīrieša dēļ ko pazinu tikai pāris nedēļas, esam kopā tagad neticami laimīga, beidzot dzīvē ir kāda jēga. Nav man gan bērni, bet uzskatu, ka NEVAJAG sevi mocīt, dzīvot kopā ar cilvēku pret kuru vairs nav jūtas tikai bērna dēļ...Viss ar laiku paliks tikai grūtāk...bērns to visu jūt. Labāk noriskēt un būt laimīgai, nekā visu laiku domāt - kā būtu, ja būtu.
Vēlu veiksmi!!
Viesis
lauvenite 05.02.11 17:33:06
Paldies,es ari uzskatu,ka labak nozelot to,ko esi izdarijis,nevis to,ko neesi.Ja neveiksies ar vinu ari nekas,nav jau vienigais virietis.Gribu but ar vinu kopa,bet netaisos to uzspiest.Esmu vinam teikusi,ka netaisos gaidit gadu vai vel vairak,lai vins redzetu vai kaut kas starp viniem uzlabosies vai ne.Esmu jauna un man vel visa dzive prieksa,gan jau viena nepaliksu.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv