Saki to šeit!

Romantiskā, neparasta dāvana manai mīļākai sievietei! (14)

sandija 02.02.11 07:07:55
Varu ieteikt Thomas Sabo rotas - glaunas, sudraba, bet "pavelkamas" cenas ziņā.

Man liekas, ka tas bija veikals Grenardi, kas tās izplata.

Tur ir tieši tādas rokasprādzes ar kuloniņiem, un dažādiem simboliņiem.

Sievietēm patīk rotas:) Ak, ja kāds mums tās dāvinātu biežāk:)!!

Man ļoti patika (un tā dāvana ir dzīvā atmiņā vislaik),ka man mīļotais vīrietis uzdāvināja milzīiiiigu baltu frēziju pušķi (patiešām milzīgu) un kārbiņā Šveices pulksteni.

Protams, tā bija dārga dāvana, bet man patika,ka tas viss ir tā uhhhh!:):):)

ilzebiezbarde 01.02.11 22:51:45
Ja par rotām, man ir 30 patreiz, bet, ja man būtu 40, noteikti izvēlētos juveliera darinātas rotas, īpaši manai personībai atbilstošas :) Esmu sākusi šādu praksti ... sajūta ir unikāla, tieši tāda, kā sievietei būtu jājūtas rotas nēsājot :)

hiperkeri 01.02.11 22:03:48
njāā,par vienu laimīgu sievieti pasaulē vairāk:)
experiment-tev nav kāds izskatīgs jaunākais brālis ar tikpat labiem nodomiem??
te ir daudz foršu zaķu:D:D:D:D:D
ok,tikai joks:)
Viesis
01.02.11 21:26:28
varu ieteikt GRENARDI

hiperkeri 01.02.11 20:05:00
experiment-nēēēē,nekādā gadījumā tos bižutērijas brīnumus:D:D
ja ir pazīstams kāds juvelieris(vai arī veikalā var apjautāties),tad jebkurā juvelierveikalā ar šo te varētu sabīdīt;)
Viesis
talysia 01.02.11 19:08:32
vel jau ir iespeja apjautaties tuvakiem cilvekiem par gredzenu izmeru. varbut zin. ari rokasspradze ir laba ideja.
vel vari izdomat netikai davanu bet ari visu vakara scenarijau! sakot ar piemeram sagaidisanu acu aizsiesanu aizvesanu uz kadu romantisku klusu restoranu skaistam vakarinam un beigas pec deserta viesmilis varetu pienest skaista veida jums so rokasspradzi vai izveleto davanu!

experiment 01.02.11 19:06:30
Ideja ir superīga … bet viņai patīk tikai sudraba rotas, es par tām rokassprādzēm arī sākuma iedomājos, bet tas ir krāsainas … skaisti, bet viņai nepatiks … kur Rīgā varētu būt daudz skaistās sudraba dažādas rokas sprādzes?

hiperkeri 01.02.11 17:22:43
Tu taču saproti,ka tu saproti-tuvojas valentīndiena..un tad sieviešu diena..un vēl jau ir daudz tādu īpašo dienu,vai ne??
nu,ja nezini,kāds ir gredzena izmērs,nezinu,vai viņai ir auskari,bet varbūt vari izdarīt tā-nopērc rokassprādzi.tādu,kurā var karināt kuloniņus.vai arī tāda jāpasūta,ja ir tāda rocība.un katrā no šādiem svētkiem dāvini pa kuloniņam,ko rokassprādzē iekarināt:)
nu un par pirmo kuloniņu tu vari izdomāt ko jums abiem vien zināmu un īpašu simbolu...
piemēram,universāli šķiet sirsniņa,enkurs un krustiņš-ticība,cerība,mīlestība..
nu kaut kā tā..
lai tas viss liktos ūbermīļi un salkani,var,atceroties jaunību un pretendējot uz to īsto un vienīgo,sacerēt stāstiņu-ja mēs būtu tikušies tad,kad man bija 16mit,tad es tev noteikti dāvinātu šo...un uzdāvināt miiiilzīgu lāci..kuram rokā būtu uzkarināta tā rokassprādzīte..
ai.nu es te jau sasapņojos:D:D:D

experiment 01.02.11 16:57:59
Gribētos, kaut ko mantisko.

experiment 01.02.11 16:56:42
Jā, ar gredzeniem ļoti laba ideja … vienīga problēma ir ar to, ka es nezinu gredzena izmēru un viņa pašlaik nav Latvijā :/ bet dāvanu jāsagatavo līdz piektdienai, kad es lidošu pie viņas.
Viesis
talysia 01.02.11 16:54:28
var jau ari kadu ekstremu piedzivojumu uzdavinat . vaai tiesi preteju kadu vakaru spa jums divata masaza pelde dzakuzi . kurai sievietei gan nepatik ja vinu apcubina. tas tiesam atkarigs ko velies dot vinai ka sievietei. atmina paliekosu vai mantisku davanu.
Viesis
talysia 01.02.11 16:54:25
var jau ari kadu ekstremu piedzivojumu uzdavinat . vaai tiesi preteju kadu vakaru spa jums divata masaza pelde dzakuzi . kurai sievietei gan nepatik ja vinu apcubina. tas tiesam atkarigs ko velies dot vinai ka sievietei. atmina paliekosu vai mantisku davanu.
Viesis
talysia 01.02.11 16:47:06
nu isteniba atkariba kadu naudu esi gatavs izteret! vari nopirkt muloninu kur viena puse ir tavba bildite otra vinas. tads loti mazins niecins toties no sirds. katreiz kad pietruksi atliks tikai atvert. loti tuva davana ir manu prat draudzibas, milestibas gredzenu apmaina. noperdz divus gredzenus (divus ipasus gredzes ne precibu.) un uzraksti solijums ko apsolaties pildit uzvelkot milestibas gredzenus. nolasiet sos vardus skaista vakara nosleguma uzvelciet viens otram sos gredzenus tadejadi apliecinot so cieso saiti kas jus tuvinas attalajos brizos. manu prat lieliski. vinai patiktu. vismaz es ka sieviete apraudatos aiz aizkustinajuma ja man ta notiktu. un vina ta pat.

experiment 01.02.11 15:46:33

Labdien mīļas sievietes!
Es gribētu lūgt Jūsu padomu – man ir mīļāka sieviete, viņa man ļoti daudz ko nozīme, kaut gan mēs neesam kopā pārāk daudz es tomēr esmu pārliecināts, ka viņa ir „TĀ ĪSTA UN VIENĪGA” … un es ļoti gribētu viņai uzdāvināt kaut kādu romantisku un neparastu dāvanu, lai tā atgādinātu viņai par mūsu attiecībām un par to ka viņa man ļoti daudz nozīme kad mēs neesam kopā (diemžēl mēs abi ļoti daudz ceļojam sakarā ar darbu un dažreiz sanāk, ka neredzam viens otru 2,3 dažreiz pat 4 nedēļas). Es saprotu ka labāka dāvana ir tā, kas nāk no sirds un pats arī domāšu, skatīšos, izvēlēšos, bet ļoti lūdzu Jūs man palīdzēt ar idejām :)
Manai mīļai ir 41 gads un ļoti avantūristisks raksturs :)
Ar cieņu,

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv